Jídelníček 6ti měsíčního mimi. Jak je to u vás?

evikuu
28. bře 2009

Tak holky jak je to u Vás 🙂??
U nás takto:
7h 120ml mlíčka
10h 120ml mlíčka
12.30 150-200ml zeleninky
15.30h 120ml mlíčka
17h přesnídávka nebo jogurt,nebo ovoce oklo 190ml
19h kaše 130ml vody=180ml kaše

přes den spoň 300ml čajíku.Snažím se do ní cpát co nejvíc mlíčka to jde-vše by chtěla na lžičku a mlíčko pomalu odstavuje.

mousunek
14. dub 2009

pattie - pokud ji to staci a vydrzi do dalsiho krmeni tak to tak nech ono kdyz by ji to nestacilo ozvala by se sidit se nenecha 😉

mousunek
14. dub 2009

bereninka - klidne muzes kasicku na noc davat, my ji davame taky nedelam mu ji na lzicku ale tekutejsi do flasky a krasne spokojene spinka

s.t.i.p.k.a
24. dub 2009

mohly by jste mi poradit, co všechno mu můžu dávat, jsem z toho trošku zmatená i ta množství... 😖 máme 6 mesíců, od 5 dávám mrkev, pak mrkev brambor ze sleniček, ale třeba toho bramboru je tam jen 10%. ted mu mám dávat i brokolici-tu nechtěl tak jsem ji smíchala s mrkví a pochutnával si, bez mrkve nic nechce. tak jestli mu každý den můžu dělat mixík, mrkev, brambor, brokolice, mudr. že zatím stačí tyhle 3 složky, od 6 a půl že mám dávat 2x týdne maso. pak že jablíčko ale to mi nechce ani ze zahrady ani kupované tak zkusím banán, žádné jiné ovoce prý taky ne. co dáváte nebo jste dávali v 6 měsících za druhy zeleninky a ovoce?? a jaká množství. děkuji

garfie
24. dub 2009

s.t.i.p.k.a mrkni na www.kojeni.net, je tam krasny prehled co kdy muzes davat....mala zatim mela brambor, brokolici, mrkev, dyni (nejvetsi uspech), avokado, jablko, banan (po tom se osypala!!) Ze sklenicky zatim jen mrkev, brambor.

s.t.i.p.k.a
24. dub 2009

jeee, děkuji, mrknu na to 😉

paola.o1
24. dub 2009

no tak ja davam jablko v sklenicke 100g denne , mrkvu s bramborem v sklenicke 190g denne a tento mesiac este pridam marhule no a buduci maso a kazdy druhy vecer davam namiesto mlika kasu.

s.t.i.p.k.a
27. dub 2009

kamarádka dávala malému když byl už trošku starší štávu z jablíček, povařila je v koj. vodě, jablka dala na sváču a štávu nechala na pití, zkoušela jsem to a je to výborné, takže dobrý tip na léto. 😉