Jídelníček 8mi měsíčního miminka

gabca1
9. črc 2008

Holky, nevím zda tu již není podobé téma, ale nemohu ho nikde najít, chci se zeptat jaký máte celodenní jídelníček a jestli papáte i v noci? Díky moc 😉

sisstin
1. srp 2008

binki: tý jo..4x denně mlíko..to se mi může jen zdát ve snů 😅

binki
1. srp 2008

máš vidět ten teror, když mu dám míň 😅

lenkazdenek
1. srp 2008

binki,tak o to m si můžu nechat jen zdát 😅

sisstin
1. srp 2008

binki: a hele..jak to časově stíháš tolik jídel? 😕

gabca1
autor
1. srp 2008

Holky, miminum mlíka je prý 500ml. Takže Sisstin se tam skoro vejdete s tím mléčným příkrmem. U nás mlíko jak kdy. 600ml je max. Zato čaje vycamlá za den těch 400ml minimálně 🙂

sisstin
1. srp 2008

gabca: my taky docela chlandíme..tak od těch 260-500ml..jak kdy 😕

sisstin
1. srp 2008

binki: to je 7jídel denně 😕

svoma
1. srp 2008

My máme šest jídel denně

sisstin
1. srp 2008

my 5..a občas to poslední skoro nestíhám..že už skoro spí 😕

zusma
1. srp 2008

Ahoj, tak mně malá pořád pije mlíko dost. Ona se v tom uplně vyžívá a má blažený výraz,když má flašku v puse 😎 Vypije 600ml-800ml MM.

svoma
1. srp 2008

Sis,jenže já krmím i v noci ☹

sisstin
1. srp 2008

svoma: tak v noci už nekrmim..ale stejně vstávám, takže je to fuk 😅

gabca1
autor
1. srp 2008

já už zkouším dávat to mlíko i z hrnečku a ona ho vypije i víc, protože to rychleji teče. Někdy mi přijde, že jí flaška dost obtěžuje 🙂 Se s tim tahat 🙂. Holky já vim, že to je mimo téma, ale kolik Vám prcci spinkají přes den? U nás nic moc. Dopoledne hoďku a půl a odpoledne někdy třeba i jen 20 minut.

binki
1. srp 2008

většinou se po ovoci nebo zelenině dojídá tak po hodince a zase začal jíst v noci, dám mu mléko v 21 než usne a pak jí kolem 2hé a před 6 vstáváme, nechce jíst jen občas kvůli zoubkům, tuk tuk. amir hodně energie spotřebuje přes den, má takovou svalnatou figuru

sisstin
1. srp 2008

binki: aha..my dodržujeme ty tři hodiny..po kaši a před večerním mlíkem 4 😉

gabca: u nás slabý..někdy nespí vůbec 😖

binki
1. srp 2008

hm, tahle metoda nezabrala, jak měl hlad dřív, tak se ozval, takže když jedeme ven, hlavně napakovat dostatek jídla, to je strategická záležitost 😀

gabca1
autor
1. srp 2008

sisstin - vůbec??? Ty jo hustý. To Tě obdivuju. To si neumim představit, jsem ráda, že na chvilku usne a já mám chvilku pro sebe.

sisstin
1. srp 2008

binki: on se nehlásí na jídlo vůbec nikdy 😕 já mu to dávám, že je čas..jinak by snad nejed celej den 😕

sisstin
1. srp 2008

gabca: neobdivuj, já mm zas hodně hlídání 😉

gabca1
autor
1. srp 2008

tak to jo. Uf. Toho se docela bojim, až nebude přes den spát vůbec. Já nemám hlídání vůbec žádný 😝

sisstin
1. srp 2008

gabca: jako není to každej den..ale i tak spí tak hodinu dopo..a 20minut odpo.. a v noci je to teda děs 😖

lenkazdenek
1. srp 2008

gabi,mě půl hodinky dopo a odpoledne buď vůbec nebo třeba i 2 hodiny 😅
my v noci nepapáme a máme to aklorát okolo 530ml mlíka

gabca1
autor
1. srp 2008

noc u nás byla jeden čas úplně děsná, ale trochu se to srovnalo. Budila se i po hodině. Jsme malou nakonec odstěhovali do svýho pokojíku a jednou mi dost dlouho trvalo než jsem byla schopná vstát a jít dát dudlík a ona normálně zase sama usnula. A od tý doby si dokáže celkem poradit. Vždycky jí dám večer do postýlky tak 4 dudlíky. Jeden do pusinky druhý do ručičky a ona jak se probudí hned se obslouží a někdy nemusím ani vstát.

sisstin
1. srp 2008

gabca: on sám neusne,a kdyby se probudil a zjistli, že je sám..tak asi vzbudí půl paneláku..navíc, já nemám žádnej pokoj, kde by byl sám 😒

gabca1
autor
1. srp 2008

Hm. To je blbý, že nemůže zase usnout. A chce dudlík nebo čaj? Že bys mohla zkusit ty dudlíky mu dát do postýlky a lahvičku s čajem. Aby se pomalu učil si to brát sám. Určitě se to zlomí. Malá si už dudlíky bere automaticky sama. U nás to bylo jeden čas taky tak. Nevyspalost je příšerná. Já jak se v noci nevyspim tak jsem celej den nepoužitelná a protivná 😖

sisstin
1. srp 2008

gabca: on nechce ani jedno, on má prostě bud blbý sny..nebo ho bolí zuby...řve,i když toho dudlíka v puse má 😒

gabca1
autor
1. srp 2008

hm, to bude as takyi těma zoubkama. Možná zkusit dát přes spaním Panadol nebo něco a bolest. Třeba by spinkal líp. Zkusit to můžeš a uvidíš.

gabca1
autor
1. srp 2008

lenkazdenek - koukám, že to spaní je už tak málo skoro všude 🙂

sisstin
1. srp 2008

gabca: no pro mě je nevyspání něco šílenýho, proto mě to tak vyčerpává..já už jsem na mašli 😖

gabca1
autor
1. srp 2008

no to fakt chápu, je to něco hroznýho, kdo nezažil nepochopí. Kdyby to bylo třeba jen 1x do týdne, ale když je to pořád tak je to fakt na mašli 🙂 Zkus dát něco na tu bolest od zoubků, třeba to fakt pomůže a pořádně se vychrupeš. Taky malá občas nemůže zabrat a pak se budí tak dám panadol smíchanej s čajem a do půl hoďky je klid.... Za zkoušku nic nedáš.