Jídlo 7,5měsíčního miminka

janickajana
8. čer 2017

Mám holčičku přes 7 měsíců. Vaše je v pořádku, ale jen by mě zajímalo jak to mají vaše děti s jídlem.
My:
Ráno: kojení
Dopoledne: ovoce či přesnídávka třeba i někdy s piškoty nastrouhané
Oběd: maso zelenina
Odpoledne: jogurt, přesnídávka či pribiňák
Večer: kojení či kaše
V noci: tak 2x kojení
Nejsem si jistá s kojením jak často ještě musí být kojení?

dadulakk
12. čer 2017

@panickatlamicka achjo 😏

nafuka
12. čer 2017

@panickatlamicka ty brďo to než bych našla, to bych si dala. Ještě že je tu ochotná
@dadulakk. Já si nepamatuju každý plk co tu vypustím.

panickatlamicka
12. čer 2017

@dadulakk a podporuji pouze nazor, ze kojeni je to nejlepsi-nejen vyzivove Ovesem-nikdy bych tamto (mysleno prvni prispevek od nafuky v tebou odkazovane diskuzi) nenapsala.

dadulakk
12. čer 2017

@nafuka jojo rádo se stalo, třeba ti to pomůže příště přemýšlet před tím, než něco napíšeš/vypustíš z úst 🙂

dadulakk
12. čer 2017

@panickatlamicka konečně rozumná slova ☺

panickatlamicka
12. čer 2017

@dadulakk no presne.Achjo. Mam ocekavat tip od tebe na zlepseni mych povahovych rysu ci neco podobneho? Jestli uz nic nemas, tak ti popreji hezky zbytek dne, at uz s pribinakem nebo bio bilym jogurtem . 🙂
Internetove anonymni komunikaci zdar.

nafuka
12. čer 2017

@dadulakk mě už nepomůže ani svěcená, ale dík za snahu. Dobrou noc a sladké sny😘

arwen_arina
13. čer 2017

Porad se tu resi obcasne Lipanky u miminek,ale ze se pak patnactileti smradi cpou v Mekaci,to je vsem jedno:( Ja sama si dam Lipanka jednou tydne a tlusta fakt nejsem:D

angelinie
13. čer 2017

Mozna by se melo taky poresit, proc najednou vsichni resi nejake nesmyslne imunologicke okno a doktori cpou maminkam, aby ve 4 mesicich zacali s prikrmama, kdyz jeste nedavno doporucovali vyhradni kojeni do pul roku veku ditete. Zbytecne tim lidi matou a odnaseji to miminka

g_m
13. čer 2017

Vrátím diskuzi, tam kde začala:
ráno 7:00 120ml UM
10:00 ovoce , někdy s bílým jogurtem, ale ten musí mít s přesnídávkou, pokud do něj dám jabko nebo hrušku nebo banán, tak šíleně prdí
cca 13:30 (podle spaní) zelenina + někdy maso, červ. čočka nebo kuskus příp. ryba
17:00 kaše
19:30 210ml UM
cca 01:00 210ml UM (ale tu mi přijde, že se budí jen ze zvyku, že by tak brzo ani hlad mít neměla)

junkka
13. čer 2017

@prejeta_zaba nase mala mela v roce 13,5 kg a byla skoro jen kojena 😀 (jen pro pobaveni 😀 )

monulec
13. čer 2017

Náš prcek (7,5 měsíce) ráno kojení, pak oběd (zelenina, maso), na svačinku odpoledne přesnídávku, ovoce nebo kapsičku (když jsme venku) a před spaním kojení, v noci asi dvakrát taky.
Oběd má na dvakrát, dá si ho, jde spinkat na dvě hoďky a pak ho dojídá. po každém jídle musí vycucat ještě obě prsa, není to nic moc dlouho ale musí...😝
Lipánek a pod. sem tam dávám, i jogurt, tvaroh,.....myslím, že se mu nic nestane, když ho bude mít sem tam.
Jinak kaši nechce žádnou a kukuřičné křupky mu chutnají, rohlík a chleba taky ožužlá......
Kojím na požádání malého😉

Tak asi tak, snad ti to trošku pomohlo 😉

panickatlamicka
13. čer 2017

@arwen_arina Lipanek je (pominu-li ono „cukrove hledisko") vyroben z tvarohu, jak znamo- coz je kvuli vyssimu obsahu bilkovin zatez na ledviny. 🙂 Proto se nedoporucuje.