Jméno pro chlapce, aby se hodilo k Lilly-Marie

petrus33333
17. únor 2011

Hledam jmeno pro chlapa(-ce).Melo by se hodit k nasi holce,ta se jmenuje Lilly-Marie.
Mam kratke prijmeni,tak i dvoj jmeno prichazi v uvahu.Nekolik nasich favoritu:Benedikt nebo( Bendix)
Max-Amos
Hendrik
Laurin
Justus
Keno-Vito
Leo
Keno-Tom
Lennart(Lenny)
Lenn-VIto
Johaness(Hannes)
..a prosim vlastni navrhy

hehena
17. únor 2011

tak mě se líbí Benedikt (Ben), Max, Lenny, Leo.... Laurin mi příde spíše holčičí, ale netuším, jestli žijete v zahraničí, zda je to běžné jméno, nebo známé pro ně jako chlapecké... Keno je jak pro Kena, dokonalého metrosexuála 🙂 - samozřejmě je to subjektivní... Místo Justuse třeba Jonas... Teo (Teodor)... těžko říct co by se nejvíc hodilo k vašemu příjimení...

lenulinka00
17. únor 2011

Neznám příjmení, aby se k němu jméno hodilo, ale Max je Maxilián. Mně osobně se líbí tyhle. Adam, Kristyán, Tadeáš, Matěj, Simon... 🙂 Tak ať vyberete to nejhezčí.. 😉

kalo
17. únor 2011

Ty brďo..Justus nebo Laurin 😀 To jsou pecky..ale každý má jiný vkus. Max je krásné...Může být i Maxim

jitulisek
17. únor 2011

Teda to jsou jména. Většinu jsem v životě neslyšela. Ale z tvé nabídky bych volila bu´d Maxe nebo Johanesse... 🙂

hojda
17. únor 2011

tohle za tebe přece nemůžou rozhodnout mámy na MK, to fakt musíš sama 🙂

janule11
17. únor 2011

Teda abych pravdu řekla, zůstala jsem koukat 😕 😀 . Jestli žijete v čechách, tak asi nejlepší by byl Max, to je hezké jméno 😵 , ale bez toho Amose 😅 . Z ostatních jmen jsem trošku "na větvi" 😀 😀 😀. Také záleží na příjmení, aby se to hodilo.

kacci
17. únor 2011

asi by to chtělo opravdu uvést aspoň zemi, kde bydlíš...většina uvedených jmen je mi docela neznámá a popravdě mi ani jedno nesedí.

kamisek2000
17. únor 2011

Tak ja bych si asi nevybrala zadny.. a kdyz uz tak jen Max, bez toho Amose.. 🙂 Ale kazdej ma jiny vkus a jak rika Hojda, tohle si musis rozhodnout sama co je pro vaseho chlapecka nejlepsi🙂

berenika39
17. únor 2011

vtip? nick jen pro pobavení?

dadka2
17. únor 2011

A co třeba Vilibald taky celkem originální a neobvyklé 😀

stylly
17. únor 2011

My máme Andrease,....ale Leo se mi líbí taky,..spíš bych to upravila na Leon 😉 to bude asi jedna z variant když podruhé budu těhu 😉

zuzka72
17. únor 2011

Tak k té Lilly-Marie se mi nejvíc líbí ten Max-Amos, když už tedy vybrat z nabídky.....Ostatní -bez komentáře, já jsem čech, jako poleno, takže já favorituji česká jména, jsme snad češi a máme tu spoustu krásných jmen a myslím si, že není potřeba se opičit a vnucovat amerikánům........To jen můj názor.

sonije
17. únor 2011

Mě selíbil Maxim, Oliver a Viktor... Benedikt - Beny, zní taky zajímavě... Nad Leonem jsme taky uvažovali... A ještě se mi líbil Nathan...

teerka
17. únor 2011

Max je neobvyklé pěkné jméno, jednoho Maxínka miminko znám. Bydlí v Rakousku. Je to hezké. Ale zbytek jmen se mi nelíbí. Zase píšeš, že máš krátké příjmení... No nevim

mamkamarketa
18. únor 2011

treba zase pisatelka zije v cizine. ja mam muze cizince a taky si nedovedu predstavit,ze by mel muj syn v americkym pase Rehor nebo Vojtech nebo treba Jan. ono tezko soudit. treba Johannesse jednoho znam, je to cizinec a rikaji mu v cehach Johane 😀 Proti gustu zadny disputat znam dvojcatka Metodej a Charles a ryze ceske prijmeni. ale souhlasim,ze jmeno je volba rodicu a ne uzivatelu socialni site 😉

babulinkab
19. únor 2011

Denis 😎

paulinanoori
19. únor 2011

Ja fandim cizim jmenum...ohledne kluka co treba Leon nebo Adil, Sardar...i kdyz nektera ceska jsou taky pekna