Jsou golfky nutné?

crawler
10. bře 2011

Zdravím Vás,

chci se zeptat, zda jste se obešli se sporťákem nebo jste pořizovali i golfky a proč? Díky moc!

alcatko.j
10. bře 2011

Ja si osobne myslim, ze nutne nezbytne nejsou,je to takovy min kvalitni😅 lehky sportak proste😀 Je samozrejme skladnejsi, lehci...
musis si uvedomit, zda ho budete potrebovat, my jsme golfac poridli proto, ze jsem s dcerou casto cestovala vlakem k mym rodicum, manzel me chodil doprovazet na vlak, aby mi pomohl do vlaku a kdyz jsem se vracela od nasich, zase musel jit nekdo semnou, protoze nadrazi nefungovalo tak, ze by tam byl vypravci... takhle jsem to s golfacem zvladla sama do vlaku. Pokud treba hodne cestujete autem, tak zase ho rychleji slozis a zabere malo mista.Nebo treba kdybyste jeli na dovolenou k mori a nechteli tahat mohutny sportak, Ale akutni myslim neni🙂

veruska007
10. bře 2011

Meli jsme sportak i golfky. Teda, napred polskou trojkombinaci, ktera se po par mesicich rozpadla a k nim golfky, jen na nouzovku. Ale kdyz se v zime rozpadl kocarek, golfky nasemu 10 mesicnimu chlapecku nestacily, takze pribyl i sportak. Asi pul roku jsme vyuzivali oboje, golfky na kratke pochuzky a hlavne na cestovani verejnou dopravou, protoze jsou lehke a skladne. Sportak, kdyz jsem cekala, ze bude maly v kocarku spat. Od 1,5 roku jsme bez kocarku.

apollo11
10. bře 2011

Asi i záleží na typu sporťáku, jaký máte, a hlavně na tom, kde chcete kočár nejvíc používat. My máme třeba Jané slalom, kterej je lehkej a skladnej a přitom dostatečně terénní, protože jsme dost aktivní a využijem ho v přírodě a na delších cestách..i pro malou je to komfortnější.. takže já pro nás považuju golfky za zbytečnost. Pokud ale někdo jezdí spíš po městě, na nákupy atp., tak ho asi využije 😉 nebo na to cestování vlakem 😉

weri1
10. bře 2011

budu pořizovat golfky, mám dost těžkej sporťák a vlétě se mi s ním asi nebude chtít tahat-jsem z Prahy a už teď jsem na nervy, když musím MHD a někoho žádat o pomoc, když třeba nejede nízkopodlažní, ale na zimu bude zase sporťák ten víc ochrání před zimou 😉

kristi
10. bře 2011

pro me golfky nezbytné, jako prvorodička jsem o kočárech věděla prd, takže moje trojkombinace stála za prd. měla jsem větší golfky a pak ještě takový ty pidi na dovču a lítání po měste.

mircisek
10. bře 2011

Obešli jsme se bez golfek. Koupili jsme Chariot ke kolu a občas používali hlavně do terénu jako kočárek, ale malej hlavně co začal chodit, tak do kočáru nechtěl. Bolavé nožičky jsem vyřešila Manducou. 😎

muminek
10. bře 2011

Golfky jsou super na cestování do autobusu a vlaku. I když jede člověk na dovolenou a má plný auto tak golfky se vždy vlezou. 😀 šup šup a je to 😀

hojda
10. bře 2011

Nejsou nutné stačí sporťák, ale na cestování jsou super, nezaberou tolik místa v autě.

pavlina05
10. bře 2011

My měli sporťák XA x-lander.Byl super.Ale golfky byly ještě lepší,od 2 let jsme jezdili s nimi.Jsou lehké,skladné a prostě super na cestování v buse,šalině.My je využili maximálně.Mylý v nich spí i te´d. Sice je to na kratší dobu než sporťák,ale max. využití. Teď už teda nejezdíme.

triowax
10. bře 2011

Nejsou.
Od roka syna do téměř tří let jsem odjezdila v nomadovi. Golfky jsme mezitim sice meli, ale rychle sly z domu

klarka1
11. bře 2011

ahoj
já golfky používám, jsou to úplně obyčejné, kupovala jsem na Aukru cca za 1000 a jsem spokojená, jsou skladné a praktické.
Jelikož Ondrášek má zdravotní problémy ☹ jezdíme po doktorech a rehabilitacích, raději sáhnu po nich než po sporťáku, který je velký a těžký a bohužel moje zkušenost, je že lidé moc maminám nepomáhají 😠 a golfky vezmu i s Ondrou podpaždí 😀 a snesu ze schodů atp... což je jednoznačně výhoda.
Nevýhodou je malý prostor pro dítě, třeba pro kvalitní vyspání to není, když jedeme někam dál a vím, že Ondra bude v kočáru i spát, volím sporťák 😉

bufina
11. bře 2011

My jsme golfky pořídili hlavně na cestování, nebo když jedem někam do obchoďáku. Hezky se vejdou do kufru a ještě je tam místo. Běžný kočár co používáme na procházky zabere skoro celý auto - podvozek a korba zvlášť. Dřív sme malýho měli v autosedačce na podvozku, ale už se do ní nevejde, tak sme pořídili ty golfky.

johnatanka
11. bře 2011

nejsou, na syna jsem golfky neměla, mám slaloma od jané a ten je lehký dost, na dceru ale golfky asi pořídím jen do auta kvůli prostoru při cestování 😉 , jinak určitě odpružený sporťák

zlatouch
11. bře 2011

teoreticky ti stačí sporťák, ale myslím, že sama zjistíš, že je to časem děsně nepraktické 😉 Na jízdu po městě, ne dovolené, na nákup, tam všude bych zešílela, kdybych musel pořád zvedat těžký sporťák a rvát ho do auta nebo třeba do letadla 🙂
Golfky bafneš i s dítětem, hodíš do tramvaje, do schodů, nemusíš nikoho prosit...Sporťák se dál využil přes zimu a do terénu, to zas jo. takže nejlépe kombinovat 🙂

andelka
11. bře 2011

Já je neplánuju. Ale budeme kupovat sporťák 😅 Mám kombinaci, ale sporťák už je dost těžký i s prckem, na léto, výlety chci něco lehčího s otočnými kolečky, ale zas dost prostorného, pohodlného, kolečka ne úplně malá. Sporťák z kombinace nechám na zimu, kdyby byly závěje. Příští léto už snad nebudem kočár potřebovat. 🙂 Auto nemáme, takže z tohodle důvodu vyloženě golfky nepotřebujem.

petruskaaa
19. bře 2011

My jsme golfky pořídili když měla malá něco málo pře rok.Dvakrát jsme si s nima vyrazili a totálně jim odešly kolečka.Jejich reklamaci jsme řešili třičtvrtě roku 😒 .V průběhu jsme zjistili,že je vlastně ani nepotřebujeme.od 18 měsíců máme kočárek na půdě a chodíme po svých.Tak že jsme vlastně měli jen trojkombinaci a úplně jsme si s ní vystačili.Jen se uvidí jak v létě,delší výlety a tak.Do trojkombinace už se asi nevejdem 😅 ,tak že budu nachystaná pořídit když tak narychlo golfky,ale myaslím že nebude potřeba 😉 .

anoli85
20. čer 2012

Tak tuhle otázku řeším už skoro měsíc a stále váhám. Bydlíme v malém městě, náměstí samá dlažební kostka a ani ostatní chodníky nejsou úplně ideální. Zatím jezdíme ve sporťáku z trojkombinace a celkem mi vyhovuje, jen je docela těžký (15 kg), ale jsem na něj zvyklá a malá už snad tolik přibírat nebude. V roce měla skoro 12kg, takže to žádný drobek není 😀 Sporťák máme docela prostorný, myslím, že ho využijeme i příští léto, ale třeba už ani kočár nebudeme potřebovat.. Za chvíli bude Sofi 14 měsíců a ťapeme čím dál víc a čím dál lépe 😉 A v kočáru už taky moc dlouho nevydrží. Na nákupy zas tak často nejezdíme a kočár dáme do auta, aniž bychom ho skládali. S přístupem do bytu to je taky v pohodě.. jak to takhle rozepisuju, tak jsem čím dál tím víc rozhodnutá golfky nepořizovat.

cernalu
20. čer 2012

tak my máme jen sporťáček a golfky pořizovat nehodlám, vlakem a busem nejezdím, a auto máme opravdu veliké takže mi to přijde zbytečné, dám tam sporťák a ani ho nemusím skládat 🙂