Jsou mu skoro tři měsíce a prospí celou noc. Je to normální?

neu.sona
20. srp 2009

Ahoj holky, potřebuju radu. Náš Matýsek je od malička spáč. Když jsme přišli z porodnice, tak prospal Normálně pět hodin, pak si to protáhl na osm a teď spí už tři dny dvanáct a půl. Je to normální? 30.8 mu Budou tři měsíce. Všichni všude říkají, jak jim děti nespí a nám spí krásně. Máte některá taky takové zkušenosti? Přitom je krásnej, dobře papká, jenom kojíme, má už velikost od 74 a váží 7.1 kg. Přes den jí po hodině a půl. Zítra jdeme k doktorce, tak uvidíme, co nám řekne. Ale krom toho,že nás občas bolí bříško bych řekla, že je spokojené miminko. Tak nevím ☹.

rehos
20. srp 2009

Ahoj,určitě to je normální,moje malá spí celou noc už od dvou měsíců 😉

samik2008
20. srp 2009

bud ráda že ti spinká,mě malý začal spávat celou noc až od 10měsíců,dřív se budil 1x za noc na mlíko...a pokud mu to zůstane bude to dobré,taky se může stát,že se z ničeho nic začne budit a budeš ráda vzpomínat na prospané noce! 😉

pikusa
20. srp 2009

Ahojík.....tak malinkej ve 2-3 měsících taky spinkal krásně......asi do 5i rána...
ale už neeeee....už se budí tak jednou na jídlo a asi už ho trápí zoubky.....tak si to užívej,že je spáč 🙂

aja123
20. srp 2009

neu.sona: šťastná to žena 🙂 Co já bych za to dala 😉

arizona
20. srp 2009

ahoj, náš prespal tiež celú noc od 5 - 6 týždňov. teraz sa nadránom zobudí a napapá sa a spíme do cca. 10.30 (od 21.00) - už je trochu náročnejší na mliečko 😉

takže buď rada, bude mať iste obdobia, keď celú noc neprespí 😉

neu.sona
autor
20. srp 2009

To já ráda sem a moc. Taky jsem říkala, že pokud bude v noci spát, tak ať si dělá co chce 🙂. Jen mě pořád někdo straší, jak to není normální. Prý mu chybí železo a bůhví co. Tak mě to jenom vystrašilo ☹.

atrami
20. srp 2009

Malý spí celú noc od narodenia. Na kojenie len zamrnčí, napapá sa a spí ďalej.

oliivie
20. srp 2009

Ahoj, naše malá taky spinkala ve třech měsících celou noc. Ale kolem pů roku už se zase začala budit, už jí nestačilo to večerní mlíčko. Takže myslím, že normální to je a buď ráda za každou celou prospanou noc. 🙂 🙂 🙂

meri
20. srp 2009

Ahoj, tak to jste krádně veliký. Buď ráda že spinká. JÁ jsem malou nechala do 3měsíce na rady laktační poradkyně spát max.6 hodín, abych nestratila mlíko, pak spinkala asi od 20:00-5:00, no a po 4. měsíci se začala víc a víc budit....tak si to užívej

neu.sona
autor
20. srp 2009

Díky moc holky 🙂 uklidnily jste mě. Já mu dávám večer po koupeli z obou prs, takže je asi dostatečně napapanej 🙂. Dřív se budil kolem paté a to hlavně kvůli tomu, aby se pokakal. Teď kadí jednou za tři dny, takže ho už asi nic neruší a spí od osmi plus mínus do sedmi. Pak přes den jenom baští a občas si zdřímne na půl hodinky až hodinku 🙂. Ale vím, že přijde období, kdy nebude spát pořád, první očkování, nemoc a zoubky 🙂.

berus222
20. srp 2009

baby, tajne vam zavidim. aj nas uz parkrat prespal celu noc, ale posledny tyzden vstava aj 4x za noc. 🙄

mousunek
20. srp 2009

normalni to obcas je me malej spi celou noc od 2,5mesicu

veronika81
20. srp 2009

Môj malý spí celú noc od šiestich týždňov, bez papania. A to je plne kojený. Tiež som sa na to na začiatku pýtala doktorky, ale že pokiaľ pekne priberá a cez deň papá pravidelne, tak je to v poriadku. Teraz mi spáva 11 hodín vkuse, mali sme dve noci rušné, ale to mal horúčky z očkovania.
Jediný problém som mala s prsiami, lebo ráno boli veľmi naliate a boľavé, tak som v noci vstávala a odsávala, ale to sa mi tvorilo mlieka ešte viac.. Teraz je už dobre, už si na to asi zvykli.

neu.sona, užívaj si to kým ti spinká 😉 Mne tiež každý hovorí, že po polroku sa to zmení, tak už sa na to pomaly pripravujem 😀

lyongirl
20. srp 2009

Ahojte, aj mne malý pekne spinká, papáva až nadránom okolo 5-6tej, občas sa v noci zobudí okolo 2hej. Som hore častejšie ako on, lebo behám piť a na WC a niekedy ak som hore a on sa pomrví, tak mu dám papať. Ale som vďačná za to, že ma nechá vyspať, lebo starší papával v noci každú hodinu a mlieko 1x za noc musel mať ešte tieto Vianoce...

mousunek
20. srp 2009

veronika81 - tak to mas krasne jsi asi jedna z mala kojicich maminek ktere mimco spi celou noc.
Tim ze se to zmeni se nenech strasit, muze a nemusi, nas taky kazdej strasil rustem zubu, nespavosti v noci, vztekanim se a nic z toho neni vse mame v pohode, preji Ti totez aby se Ti to nepokazilo kdyz jste tak krasne zabehli

slunicko552
20. srp 2009

Ahoj tak malý mi spal celou noc od narození,zato přes den spal jen půl hodiny.Bylo to tak asi do půl roku a pak najednou se začal budit a to tak 10x za noc.Pro mě to bylo šílené,byla jsem zvyklá spát celou noc.Ale po pár měsících se to upravilo a spí zase pěkně celou noc a přes den tak hodinu a půl.Tak přeju,aby vám to vydrželo 😉

vinka
20. srp 2009

Neu.sona bud spokojná.Mne tak dcéra spala od mesiaca celú noc.Cez den sa kojila aj každé dve hodiny a noc prespala.No a teraz dalšia dcéra už sa budí raz v noci.Aj jej dohováram ,nech si berie príklad z Vivien,že spala celú noc ale nedá si povedať. 😀 😀 Bud spokojná je to úplne normálne. 😉

hanka274
20. srp 2009

neu.sona a co mas za problem??? sak ziadny nemas! 😀 😀 😀 bud rada!
mne prva mala od 3tyzdna spala celu noc a uz sa neviem dockat kedy bude aj druha takto spat...
neni mu nic, neboj sa... 🙂 🙂 🙂

martulikk
20. srp 2009

Ahoj holky, mrkla jsem ze zvědavosti na toto téma a jen valím oči! 😲 A taky děsně závidím! 😅 Co se mi malá narodila, nevím co je to spánek... přes den naspí v součtu tak 2 hodinky... v noci spí třeba 2h v kuse, pak 1,5h v kuse, ale někdy se budí i po 1h nebo 0,5h ach jo... když je víc vyčerpaná, tak jednou za 2-3 dny spí večer v kuse 4h a to je opravdu zázrak! co bych za to dala, aby spinkala jako vám... trpíme na břišní koliky a taky dost blinká ☹

onlika
20. srp 2009

teda, taky to spaci, aj ja zavidim. Matko spinkal po prichode z porodnice krasne, ale potom ma doktorka zacala strasit, ze nepribera (mal prirastok 80 g za tyzden, ale tyzden predtym skoro pol kila a ona to brala len ako jednotlive vazenia), ze nemam dost mlieka a musim v noci budit najneskor po 5 hodinach, takze mu to ostalo a v budil sa v danom case aj bezomna. Teraz uz v noci nekojim, ale aj tak sa v noci budieva, pretaca sa na brucho a dviha na 4, takze sa stale moc nevyspim. Ale snad raz pride cas, ked prespi v pohode celu noc a ja s nim 🙂

veronika81
20. srp 2009

ďakujem mousunek, nech sa to aj vám takto krásne drží 😉

martulik, neboj vám sa to určite upraví, Josefínka je ešte maličká. Môj malý mal tiež koliky (do 6 týždňov), v noci ak sa mu podarilo zaspať, tak na 2-3 hodinky a museli sme papať a potom 2-3 hodinky bol plač od bolesti bruška 😔 Bolo to strašné, ale treba tým len prejsť.. Tak nech sa darí 😉

dont_speak
20. srp 2009

neu, nám malej papá přes den co hodinu a půl.. v noci po dvou nebo po třech hodinách.. to máš doma úplný poklad 🙂 já bych to řešila, kdyby nepřibýval nebo byl nějak neklidný..
ale má krásnou váhu, podle mě si tu svou denní dávku vytáhne už přes den 🙂

eatygrenee
20. srp 2009

Nám budou 3 měsíce a spíme v noci 8 hodin v kuse 🙂parádaaa

llllucka
20. srp 2009

Neboj,je normální a nic mu nechybí.Nebo se to určitě neprohjevuje tím,že hodně spí.Můj prcek má málo železa,ale na spaní se to neprojevilo.Buď ráda,ono to dost často dětem moc dlouho nevydrží a jednou na tohle spavé období budeš s láskou vzpomínat😉

blumka
20. srp 2009

aj ja chcem take 😀 😀 ...
ja som taka bola, spala som skoro stale cely svoj prvy rok...teda jedla a spala 😉 takze je to asi normalne

zuzu13
20. srp 2009

je to normalne...aj moje deti od prveho dna prespali celu noc...teda od 19-tej do 4-tej...prebalila som ...nakrmila a spinkali do 8-mej...takze bud rada, ze mas taky pokladik... 😉

wsmoulinkaa
20. srp 2009

to vám děsně závidím, že vám spinkaj celou noc!!

chci se zeptat.....zapáchá vašim miminkům z úst po UM??? jakoby skyslé mlíčko...a co ten povlak na jazýčku...to nevadí??

schatzilein
20. srp 2009

dobre vediet, ze taky dlhy spanok je normalny. Nas maly najnovsie spi tak od deviatej do siedmej alebo osmej. 🙂

evulinkab
20. srp 2009

Je to normální, neboj.Mě malý spával taky tak pěkně-do 5ti měsícu.Pak nastal šílený zlom a ted se mi probouzí každou hodinu!!!!!!!!!!!!!Takže držím pěsti, at se u vás nestane to samé.

titkovamiriam
20. srp 2009

vsak bud rada ja som tak mala vsetky deti-normalne nepoznam co je to prebdeta noc,jedine ked boli chory no to uz neboli miminka 🙂 -tak bud rada .mne kamosky vzdy zavideli spiace deti 😀 😀