15měsíční jí k snídani pouze jogurt

pidulka1981
21. lis 2017

Ahoj maminky,chtela jsem se zeptat..nasi male je 15 mesicu a nic jineho nez jogurt k snidani nechce.Zkousela jsem chleba,rohlik,ovoce a nic z toho nechtela.Prijde mi,ze ten jogurt je opravdu malo..Ma některá nějaký nápad co bych jeste mohla zkusit?

zuzineckah
21. lis 2017

@pidulka1981 jogurt ke snídani si běžně dává i můj manžel, neřešila bych🖒casem se ji jistě preference změní🙂

pidulka1981
autor
21. lis 2017

Snad ano👶

gabkekoczi
21. lis 2017

A přes den jí potom tak nějak normálně? Nenapadá mě totiž, co jiného byste mohla zkusit. Max. nějaké sladké pečivo, jestli by jí teda nezaujalo. My máme stejný případ ale k svačině. Dcera je teda už starší, ale když se řekne, že bude sváča, tak hned hlásí, že chce jogurtík s čokoládkou. A když jí náhodou udělám něco jiného, tak dělá scény, že chce jogurt.

nikyselen
21. lis 2017

Nase cacora je schopna nekdy i jogurt nedojist..zkus ji k tonu piskoty,nakrajeny jablicko,nebo tak neco..neresila bych to kdyz by mela hlad tak se ozve 😉

absintka19
21. lis 2017

Treba nejake detske krupjy, lupinky do toho jestli mate strach ze ji to nezasyti. Nemuze to videt u vas? Ono deti zvyknou napodobovat, az uvidi jak jite treba chlebik s lucinoz casem se urcite chytne, bude zvedava 🙂
Je dobre papat spolu a u vas taky stridat, vzor ma ve vas.
Jinak je vhodne jiz od zacatku nabitet, nabizet, nabizet...nekdy to jinak nejde 🙂 a chvalit samozrejme 🙂

pidulka1981
autor
21. lis 2017

Obedy krasne ji a chutna ji.svacina teda zase nic moc,presnidavka jak kdy,obcas banan,jogurt opet...zelenine taky moc nedava,pouze mrkev,varenou,ochutnala kyselou okurku ale jinak opravdu nic moc.K veceri je zvykla na kasi.

pidulka1981
autor
21. lis 2017

@absintka19 No vsak ja si chleba davam pred ni a rikam neustale mnam mnam ze uz si pripadam legracne..ma rada ty detske krupky ale davam ji ty neslazene,ted ma pohankove,ale nejradsi jahodove od sunarku.

absintka19
21. lis 2017

@pidulka1981 nebojte, nevzdavejte to 🙂 ona z toho vyroste 🙂
Ja mam diky bohu stesti, ta nase 6m holka ji vsechno co ji dame a rada 🙂 takze doufam, ze ji to vydrzi 🙂

kata267
21. lis 2017

@pidulka1981 ja osobne jim na snidani taky jen jogurt a staci mi to tak proc by to nemohlo stacit takovymu prckovi 😉

dydlisek
21. lis 2017

Dcera od 12 měsíce snídá denně pouze jogurt nebo termix.Už jsem se s tím smířila.Do pusy nevezme pečivo,ani buchty,koláče,sušenky,křupky,piškoty....Za to těstovin a rýže se může "užrat" a neví,kdy má dost.Do toho roku normálně snídala chleba s máslem,lučinou,žervé,džemem,šunkou... a pak najednou zlom a pečivo odmítá.
Bude mít 20 měsíců a přibírá pěkně,takže už jí nenutím pečivo.

luciiinka87
21. lis 2017

@pidulka1981 Nasi male jsou 4 roky a bezne ji ke snidani pouze jogurt. A nekdy ani to ne a nimra se v tom. Treba bude vase malicka ten typ, co proste rano nema na nic chut, dokud se zcela neprobere... A jogurt se nemusi narocne kousat 🙂 Presne tak to ma totiz dcerka. Jakmile dostane rano neco na kousani, ohryzava jedno sousto 20 minut. Ale ke svace uz to sni.

ivet1987
21. lis 2017

Já teda nevidím problém. Náš někdy sní jen půlku buchty, nebo pár piškotů, až za hodinu pak říká že chce jest. Manžel třeba nesnida vůbec, ja normálně tak ji se mnou, ale holt málo.

veronikav31
21. lis 2017

Já osobně jím taktéž jogurt k snídani, většinou bez rohlíku nebo piškotů. Nenutila bych, max. zkusila bych bílý jogurt a do toho zamýchat ovoce nebo piškoty nebo dětské mussli.

jipe
21. lis 2017

Já taky dost často snídám jen jogurt, někdy teda s musli nebo cornflakes, ale často samotný a stačí mi to. Ovoce na svačinu mi připadá taky ok. Možná zkusit chleba zařadit večer místo kaše..

bruckner
21. lis 2017

Co bych za to dala, já jogurt ani žádný jiný mléčný výrobek do malé nedostanu ani omylem😥

voleskap
21. lis 2017

Naše Beátka měla období, kdy jedla krásně. Teď má období, že snida většinou jen kakao a víc do ní nedostanu, ani kdybych se na hlavu stavěla. Takže jen jogurt je podle mě úplně v pohodě. Nemyslím si, že by to pro takovyho prcka bylo málo 🙂

ninive211
21. lis 2017

Jogurt na snídani, pokud sní celý, mi teda u 15měsíční málo nepřijde. Takto někdy snídám i já (musím si k tomu tedy obvykle dát navíc třeba vločky nebo kus buchty, pravda, teď při kojení jsem furt nenajezená). Naše (3r) by zase furt jedla suchej rohlík, a to tak půlku, nenamazaný, maximálně se šunkou. Nebo občas právě ten jogurt.

kaci11
21. lis 2017

@pidulka1981 moje holka byla nejedli od mala a jednu dobu jedla jen auche testoviny,prichodem do skolky se to hodne zlepsilo. Kdyz nenut ji. Akorat ji to zprotivis. Az bude mit hlad tak si rekne a nebo kdyz ti to meda tak ji za hodinu zkus neco nabidnout ale nenut. Ja jsem z toho byla zoufala a nutila a stejne sem si nepomohla akorat se zabejcila keste vic. A bud rada,ze ji aspon jogurt. Co ja bych za to tenkrat dala.