Kaká stále do plín. Pomožte

pavlina05
27. zář 2011

Holky,poradite?
Nas klucina mel v cervnu 3 roky.Na zachod chodi curat v pohode.Ovsem kakani problem!
Rekne si jedine o plenku!
Kdyz ji nedostane,nejde,nekaka...ceka na nocni plenku.
Vyzkousela jsem uz vse.....a uz nevim jak dal.....

evaviki
27. zář 2011

Sebik sa vzdy schovaval, ked isiel kakat, tiez len do plienky.. a vzdy nas posielal pryc, potreboval byt sam.. az sa raz moja mama nastvala, posadila na nocnik a nechala ho sameho v kupelni.. ked mal sukromie, vykakal sa aj do nocnika.. a ostalo mu to, aj ked chodi na zachod, tak vzdy musim odist a zavriet dvere 😀DD

jajina.c
28. zář 2011

Ahoj, také jsme to tak měli v příbuzenstvu, ten kadil do plínek ještě ve 4, také prý zkoušeli co se dalo, ale kolem 4 roku se to v něm nějak zlomilo a šel sám na WC a bylo to. Ale co vím podle nás, my tedy naštěstí jsme na WC šli bez problémů, ale i tak, pokud kadí, tak musí být na Wc taky sám. Vyhazuje mě pryč, přesně jak píše Evaviki.A co zkusit mu tu noční plenku nedat, zkoušeli jste to? Zkus ho formou hry udržet na Wc, nám se třeba strašně líbí, když kadí, jak to " žbluňká " do vody🙂. Přeji ať brzy najdete způsob, jak tam malý bez problému půjde a určitě nejste jediní.

mamkamarketa
28. zář 2011

resila jsem stejny problem. a vschi davali jedinou radu-vydrzet,prijde na to sam.
ja se s tim smirit nechtela. hledala rady,zkousela vsechno mozne,bonbony,odmeny,posazovat ho na nocnik co 10minut,redukci na wc s jeho hrdinou. nic nepomohlo.
ja rikali vsichni (a meli pravdu) prisel na to sam v 2letech a 8 mesicich
takze opravdu vydrz 😉

verbalinka
30. zář 2011

Řeším to samé, je tady o tom už téma 🙂 Syn má 2r10m a taky jen do plíny. Jenže on si na záchod ani na nočník nesedne, prostě nechce a nejde ho donutit. Čůrá ve stoje jako chlap od začátku. A na noc má taky ještě plínu, takže i kdybych plínu přes den nedala, tak si počká na noční. Ale všichni radí jen vydržet, že na to přijde sám. Chodí už do školky a zatím nepomohl ani příklad od ostatních dětí, které chodí kakat do záchoda. On to ví, ale řekne, že on jedině do plíny (naštěstí jen doma) 🙄

dilemma
30. zář 2011

Ahoj muj malej je skoro bez plenekjen kdyz jsme nekde v parku tak mu ji nechavam zapúomnel by volat a cura doma uz jen na nocnik nekdy i na zachod a s kakanim mame taky problem jednou se mi vykadil do nocniku a mel z toho hruzu rval jak hysterka a neslo ho uklidnit a pak jak mel kait tak to zadrzoval i 3 dny a nevykakal se:( pak jsme pouzivaly laktulosu kvuli tomu a ted kdyz ma kadit tak jen bud bez plenky ve stoje tzn do kalhot a nebo jen do plenky jinak se mi taky vakadit nechce takze to nehrotim a snad nekdy prijde doba kdy tam bude i kakat a nebude se toho bat nebo stitit nebo jaky je v tom, problem ja nevim.. tak se s tim moc nestresuj a nech tomu volny prubeh🙂