Kam s dvouletým k holiči v Olomouci?

zvirka
13. lis 2012

Malý měl dva roky a nevím, kam s ním k holiči. Hrozně se bojí cizích, ale už je to nutné. V létě jsem ho stříhala strojkem, ale už to má dost přerostlé a šílené zuby. Prosím poraďtě holičtsví v Ol, kde mají pěkný přístup k dětem. Díky.

evulinkab
13. lis 2012

No to je těžké, protože holička muže být sebešikovnější, ale jakmile dítko nedrží, boji se a řve..tak pak s tim ani ona nic neudela.Jako já chodim malýho stříhat do Timpa, vzdycky mu pak dají bonbon,takže v poho..ale malej teda nebrečel nikdy a zvládal by to i bez bonbonu.Nicmene já se chodim strihat ke sve sestrenici, to kadeřnictví se jmenuje Kadeřnictví Jana a ted kadeřnic je tam asi 5 dohromady(stridaji se tam ruzne) vesmes to jsou mlade holky.A strihaji i deti, pristup je fajn a je to budova vedle Ušáku, naproti parku hned.Adresa-Erbenova 2(vchod je z te slepé uličky, dole se zvoni.)

ined77
13. lis 2012

A co nějaká kamarádka co to se strojkem umí?...doma v klidu, možná by to pro něj bylo nejlepší 😉

majatob
14. lis 2012

my jsme byli s detma kousek od Prioru, jak jsou Levne knihy tak ve vedlejsim vchodu, je tam i kopirka. Deti strihala kadernice Petra (myslim 😅), je teda nutny se objednat. a uplne v pohode, ale deti se teda nebaly nikdy, chodime ke kadernici od mala.. Nebo me jeste napada, ze v MC Hermanek byva v pondelky strihani pro maminky i deti, tak treba by ho to tam vic rozptylilo, ale tam osobni zkusenost nemam... kazdopadne preju at vyberete dobre a malej to zvladne (hracky a pevny nervy s sebou) 😀

jakoubka
14. lis 2012

My codíme k nám do Holice a spokojenost...holička se Kubíka ptá na různé otázky ,takže si pokecají 🙂)) ale je fakt,když byl menší ,tak jsme mohli dělat cokoliv a nedržel :((
Paradox je..že já jsem se vyučila na kadeřnici a nikoho nestříhám :D 😅