• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam s holčičkou ke kadeřníkovi?

24. března 2012 
Mamky, kde necháváte stříhat vaše ratolesti? Prosím tip. Jaké máte zkušenosti? díky
12. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnsu ...ahoj :slight_smile: já chodím teda s chlapečkem do normálního kadeřnictví.sice to vždy vypadalo spíš jako u zubaře :grinning: , ale teď naposled už zbylo jen u fńukání a příště prý už prý ani to nebude :slight_smile: .to se brzy přesvědčím, protože synek se strojkem nechce nechat, vždy jen nůžkama, takže o to musíme chodit častěji :sweat_smile: .
20. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnsu děti nechávám stříhat u "své" kadeřnice, nejčastěji je objednávám současně s manžou, já tam při zkrášlování přece jen trávím delší čas :grinning: má pro ně podsedák na křeslo, malou obrázkovou pláštěnku a bonbón za odměnu, takže tam chodí rádi :wink:
se synem jsme párkrát zašli do pánského holičství ve městě, kde stříhají na počkání a taky tam byli vybavení na děti, stoleček s hračkama, pastelkama... myslím že by to tak mělo fungovat všude, pokud to zrovna není nějaký nóbl salón :wink:
24. bře 2012 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miu striha moje kamoska a skvela kadernice Hanka. Kazde utery na Smichove, jinak ma svuj salon v Benesove
24. bře 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek