Kam v Brně s dítětem pro dioptrické brýle?

gabriela_x
26. bře 2012

Dobrý den, Mám 8 miletou dceru a má problémy se zrakem, asi bude muset nosit brýle, alespon doktorka to říkala, ale nikoho nám nedoporučila, tak jsem se chtěla zeptat, zda máte někdo s tímto zkušenost a kam jste s dítetem zašli ?Jsme z Brna, tak bysme chtěli někam sem, pokud by to bylo mozné. Za jaké koli rady děkuji.

ined77
26. bře 2012

@gabriela_x ..ahoj 🙂 , tak to budete potřebovat zajít na oční.tam dcerce změří zrak a vypíšou papír pro optiku, kde vám potom brýlky, resp. skla zhotoví.....
nejbližší oční najdete buď na netu nebo v místě bydliště, v nemocnici 😉 .

gabriela_x
autor
26. bře 2012

No jenomže doktorka mi řekla, ať zajdeme někam do očního studia, aby jí zrak změřili a poradili nám. Asi se tím paní doktorka nechtěla zabývat. V dnešní době už se fakt nejde ničemu divit. Právě proto se ptám, jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s dobrým očním studiem nebo něčím podobným.

sarinecka61
27. bře 2012

@gabriela_x Dobrý den, tak pokud jste z Brna, tak zkuste třeba oční studio Aleše Žejdla....http://www.ocnistudio.cz/
Tak jsou všichni vzdycky spokojeni a jestli si to dobře vybavuji, jsou na více místech v Brně. Tak to můžete zkusit.
Dneska je to s doktorama strašný....škoda mluvit.

bruise
31. črc 2013

V Brne je super www.detskaoptika.cz, patri to Zejdlovi, takze kvalita super. Navic tam maji detskou doktorku, ktera tam neni kazdyden, ale da se k ni objednat bez velkych cekacich dob.