Kaše Sinlac. Můžu ji dát synovi před 4. měsícem?

theresa
24. lis 2008

Prosím o radu, za 10 dní nám budou čtyři měsíce, vážíme 6,5 kg . Malej je v noci vzhůru už kolem půl druhé, je jak časovaný a papá si ručičky. Má hlad. Dávám mu na noc 210ml Nutrilon HA1, přes den dostává 150m Nutrilonu HA1. Mám koupenou kaši Sinlac, chtěla jsem mu ji dát až mu budou přesně ty 4. měsíce, ale nevím, jestli bych mu ji nemohla už dát dřív? Nemáte někdo zkušenost? A ještě si vůbec nevím vůbec rady s přípravou kaše? Prosím o pomoc.

rezetka
17. pro 2008

Holky, byl mi pediatričkou doporučen Sinlac navečer místo UM, všude se píše, že je od 4. měsíce, ale na krabici je od 6tého, jak to tedy je?

evikuu
17. pro 2008

Rezetko je od 4 měsíce toho se neboj ale nedávej mu na noc hned kaši kdyžtak jí vyzkoušej přes den jak na ní bude reagovat aby na něho nebyla moc težká a nebo jí zezačátku přidej přímo do mlíčka pár odměrek jak to dělají holky.Taky se na to chystám ale ještě je čas... 😀

kozimura
17. pro 2008

Tak já musím Sinlac vychválit do nebes!Před ním jsem dávala nemléčnou kaši s MM,ale po Sinlacu mi Terka začla pěkně přibývat,víc jí chutná a já už konečně nemusím trápit prsa odstříkáváním.
Kaše nám spaní nespravila.Dávala jsem kaši od 6.m,ale ještě do 8.m jsem kojila v noci co hoďku,pak mi poradila MUDra dávat místo koja čajík a máme sladké dlouhé spící noci 🙂

rezetka
18. pro 2008

Mě ji právě dr. doporučila na večer místo UM, já totiž přes den normálně kojím, ale na noc mu to nestačí. Včera jsem mu ji dala a chrněl celou noc! A moc mu chutnala. Ale příjde mi to brzy,no...ale tak když to dr. říkala 😀.

marcela.sustrova
19. únor 2009

Dobrý den maminky,prosím o radu.Malý(ukončené 4 měsíce)mě hodně trápí v noci s kojením,vyžaduje i každou hodinu,trvá to již týden.Dr. poradila Sinlac,ale nechci ho krmit lžičkou.Je možné ji udělat řidší a dát do lahve? A mohu ji naředit místo vodou svým mlékem? Děkuji za pomoc.Marcela

theresa
autor
19. únor 2009

Ahoj Marci, určitě můžeš dávát z láhve a naředěné s mlékem, tak to děláme i my a malému moc chutná. Jenom je potřeba udělat v dudíku větší dírku.

marcela.sustrova
19. únor 2009

thereso,děkuju za odpověď.Kolik myslíš,že by toho měl na poprvé vypít? koupila jsem v DM lahvičku se 3 kapičkama,to my mohlo protéct. 😉

theresa
autor
19. únor 2009

to si myslím, že proteče. Zkusila bych 150ml mlíčka + 2 polévkové lžíce kaše. Doufám, že bude chutnat.

evikuu
19. únor 2009

Taky doporučím ale dej mu jí nejdříve ochutnat , třeba teďka v podvečer jen trochu aby jsi viděla jestli jí bude jíst.Přes den mě jí malá baští ale do lahvičky na noc jedině nemléčnou nestlé 😀 ona je taky moc dobrá.

marcela.sustrova
19. únor 2009

Holky děkuju, držte palce už jsem se týden nevyspala ☹

evikuu
19. únor 2009

uuuž držíme!!! dej vědět!!

theresa
autor
19. únor 2009

Marci tak to držíme, je to fakt někdy s dětičkama náročný.

berenika39
20. únor 2009

marcela.sustrova: sinlac je super, neboj se ho, nejlepší kaše složení, i pro potenciální alergiky,na dokrmení hodně malých dětí. nemám patent na rozum, 😀 😀 , ale proč nechceš lžičkou?je to ideální příležitost, aby se to naučil, když se propásne správná chíle, kdy jsou ochotný se to učit, tak jsou s tím pak prblémy. když kojíš, je lžička stokrát lepší než láhev! i láhev pak neradi opouštěj. do tý lžičky klidně jdi! nejlípto zkus přes den, když je vysmátej, jen trochu, potrénujte a uvidíš!

berenika39
20. únor 2009

často tu čtu potíže mamin, jak nemohou dotat do dětí pak nic, když příliš dlouho mají jen prso, jsou závislí a neochotní zkoušet nový věci. lžičky se neoj, bude jí potřebovat celej život 😀 😀

mallorry
26. únor 2009

ahojky holky🙂
budu davat malemu kasi sinlac, mam ji redit vodou nebo bebou HA?
malej neni alergickej, ale manzel ma sennou rymu...tak proto...diky

evikuu
26. únor 2009

Je to nemléčná kaše takže určitě nějaké mlíčko tam musíš dát určitě jinak bude fůůůůjky 😀

berenika39
26. únor 2009

malorry: (evikuuu ahooooj 😀 😀 😀 😀 😀 ), jen na doplnění: Sinlac se dělá s mlíčkem, který používáš, jen kdybyste měli alergii prokázanou, pak se dělá s vodou. U nás to bylo tak, že jsem Sinlac dělala s vodou proto, že mléko jsme používali zahuštěné Novalac a to bylo do té kaše tedy nářez 😀 😀 . Ale Petas je všežravec, takže jedl Sinlac s vodou bez problémů.

anke
26. únor 2009

ahojte, my alergii prokazanou nemame, ale delam Sinlac s vodou a neni to zas takova hruza 🙂

berenika39
26. únor 2009

no však jooooo, petas to taky dlabal, a měla jsem doma ještě zytek, tak jsem ted nedávno do toho namíchala mix zeleninu a jak mu to jelo.....tatka říká, že naše mimino nemá chutový bunky, když to viděl....

evikuu
28. únor 2009

Ahoj holky, prodám HA BEBU 1 6ks-viz.inzeráy.
PS: Včera jsem si dala SINLAC s vodou a docela dobrý 😀

mallorry
2. bře 2009

tak ja mu delam sinlac s bebou 1 HA 😉 diky

veverka16
19. kvě 2016

Ahoj, taky máte tu Sinlac kaši tak řídkou? Jde ji něčím zahustit?