Kde koupete miminka? V jaké místnosti?

mami29
30. črc 2011

Holky mam dotazek. V jake mistnosti koupete mimisky? Me mama u Mili rikala v te kde je nejteplejs. Ted mam idealni misto na koupani v loznici ale tam ma byt zase vyvetrano a nepretopino kdyz tam mimi spi.

scai
30. črc 2011

V koupelně, přitápěla jsem před koupáním přímotopem. A koupali jsme teda od mala ve velké vaně (po nepovedeném pokusu v kyblíku).

petrunka01
30. črc 2011

my teď Kačku koupeme v kuchyni.Dám si vaničku na dvě židle a přebalovací podložku na stůl.Dlouho jsem to řešila,ale tohle je nejlepší řešení-prozatím,než budu koupat ve velký vaně.

dlabinecka
30. črc 2011

Já koupala a budu koupat v ložnici, je tam sice chladněji, ale dcera s tím neměla problém,nemocná nebyla. Myslím si, že pokud tam je alespon 18stupnu, tak to je v pohodě, pokud neprotestuje miminko 😉

janca_dobi
30. črc 2011

My koupeme v pokojíku, kde mám i komodu s přebalovací podložkou. Koupeme v kyblíku, zatím se to malé moc nelíbí, ale doufám, že tomu přijde na chuť. Mám tam přímotop, který vždy před koupáním na chvíli zapnu a pokojík vytopím. Jde to rychle, je to takový kamrlík.

maciik
30. črc 2011

V koupelně 🙂

lucie777
30. črc 2011

My teda koupeme v koupelně! 😀

maminkasrdicko
30. črc 2011

Když byla malá malinečká,koupali jsme v kuchyni na stole ve vaničce,ale teď má půl roku a koupeme v koupelně 😎

vafle
30. črc 2011

koupeme od narození v koupelně v normální vaně 🙂 taky před koupáním zapínám přímotop

amallie
30. črc 2011

V koupelně

pettule
30. črc 2011

Vždy jsem koupala v koupelně, Do velké vany dala vaničku a prcka jsme koupali tam. 🙂 🙂 🙂

mirunda
30. črc 2011

Dokud jsme malou nedávali do velký vany, tak jsme jí koupali v kyblíku v obýváku. Kyblík jsem brala jako výhodu, že byla celá pod vodou (kromě hlavy 😀 ), tak i když bylo chladněji, tak byla menší pravděpodobnost, že by nastydla.. 😉

ladybugie
30. črc 2011

do 6 neděl (dokud se vešla do vaničky) u dcery v pokoji ve vaničce. Poté vykoupeme v koupelně a přecházíme k ní do pokoje na mazání a oblékání. Jinak do 6 neděl s přímotopem, teď už bez.

anieanne
30. črc 2011

Od začátku v koupelně ve velké vaně, a nepřitápěla jsem. Sušení a oblékání v obýváku.

hansed
30. črc 2011

Dokud se vešla do vaničky (cca 5 - 6 měsíců), koupala jsem v kuchyňském koutě (propojený s obývákem), na stole, vedle přebalovací podložky 😉 poté jsem koupala ve vaně (byla zima), topíme krbovkama, v koupelně jsem si přitápěla, malou jsem tam i mazala a oblékala, od května už ji po koupání přenáším do obýváku, kde ji namažu, obléknu...
Každý si to dělá podle svého 😉 pokud vím, je lepší, když je v místnosti aspoň 22°, přeci jenom, když se koupe dospělý, taky mu je příjemnější těch 22, než 18 😉 mě třeba koupání ve velké vaně dělá problém, že je vana veliká a já malá 😀 plus už mi roste pupek, takže i zvedání malé z vany je už tělocvik 😀

olicek
30. črc 2011

Od začátku v koupelně 😉 😉

michamicha
30. črc 2011

my jsme zezačátku koupali v pokojíčku, protože máme málo místa v koupelně a vaničku jsme měli postavenou na židlích 🙂 když už se do vaničky malej nevešel, tak jsme dali do velký vany koupací lehátko a od tý doby se koupe jenom v koupelně 😉

babulinkab
30. črc 2011

ze začátku v pokojíčku - když mi přišlo chladno, tak jsme cca 20 minut přitopili elektrickým topítkem
tak kolem těch 8 měsíců v koupelně, tam už nepřitápíme

lucy222
30. črc 2011

Od začátku koupeme v koupelně ve velké vaně nebo v kyblíku. Z počátku jsme tam přitápěli, cca od 2 měsíců malé už ne. Zařid se podle toho jak to Tobě vyhovuje-prckovi je jedno kde se koupe 😉 jen to teplo je podle mně zpočátku důležité - kladli mi to na srdce v porodce i dětská Dr.

sova33
30. črc 2011

Od začátku v koupelně, nejdřív ve vaničce, kterou jsme měli umístěnou na velkém prádelním koši vedle vany, od tří měsíců ve velké vaně na pěnové podložce. Přebalovák máme taky v koupelně na pračce, takže všechno probíhá tam. V zimě jsme přitápěli, teď už ne (kromě dneška, to jsem trochu přitopila 🙂

sasanka03
30. črc 2011

Budu se opakovat.Taky koupeme Honzíka od začátku ve velké vaně, myslím, že se mu to líbí, vůbec nekřičí.U prvního dítka jsme přitápěli, u druhého nepřitápíme, navíc je narozený v létě, takže ještě ani nemusíme. Obě děti jsem přenášela do pokojíčku a tam mazala a oblékala.

benjik
30. črc 2011

První dny v obýváku,poté ve vaničce v koupelně a pak už jsem byla líná to vždy vylévat a uklízet,tak asi v měsíci šla do velké vany.

lenulab
31. črc 2011

Od začátku v koupelně ve vaničce. Děda nám udělal 2 desky se zarážkou na velkou vanu, na to jsem si vaničku položila a nemusela se ohýbat 🙂 Po příchodu z porodnice velmi pohodlné 😉 Vydrželo nám to asi do 9 měsíců 😀

dilemma
31. črc 2011

jelikoz jsme byldely v 1+1 a loznici jsme mely jako obyvak tak jsme malyho koupala tam na psoley jsme mely vanicku protoze jsme mely sprchac takze mala vanicka byla potreba a na postylce jsme si vzdy pripravila prebalovak a bylo to a po 4 mesicich jak jsme se prestehovaly tak sjme malyho koupala v koupelne a prebalovak mela na pracce🙂

romana29
31. črc 2011

V ložnici. Danečka jsme koupávali v pracovně, kde jsme měli i přebalovací stůl. Teď je tam ale Danečkův pokoj, tak smůla 🙂
Ve vaně koupeme až poslední dobou, malá byla dlouho malá 🙂)).
Přetopeno tam určitě nebylo. Přeci se miminko okoupe a musí se najíst - to my teda provozujeme v obýváku, pak se zavře okno a miminko spí jako andílek .... hodinku,dvě nebo celou noc 😀

hojda
31. črc 2011

V koupelně, máme tam takový ten elektrický fukárek a ten tu malou místnost ohřeje hned🙂

mili84
31. črc 2011

Od začátku v koupelně🙂

bertica.h
31. črc 2011

kedže kupeme každý den,neviem si predstavit kupat inde..ale ked bola Anetka upne malinká boli sme dočastne v nájme a tam sa v kupelni ani otočit nedalo..takže vtedy sme ju kupali v ložnici..ale bolo to zdlhavé a nepríjemné..vždy vatahovat vaničku,po kýbloch vodu nosit a potom vylievat..v kupleni ked tak prikurime a je 🙂

miskadis
31. črc 2011

Cca do 13 měsíců jsme koupali v dětské vaničce v kuchyni na stole(malá se do vaničky v pohodě vešla). No a od těch 13 měsíců koupeme už ve velké vaně🙂

kalo
31. črc 2011

To jsou dotazy 😅 Na půdě 😀 😀

jaa
31. črc 2011

My v koupelně na vaně ve vaničce do 2 měs.pak už se nedalo.Malá byla divoch a všude potopa..🙂
A,teplota byla kolem 30 stupnů...Já osobně bych se v menší teplotě také nekoupala... 😉 I do moře vlezu jen pokud je alespon 35 😉