Kde koupím originální Deník miminka?

lucosek30
14. čer 2018

Maminky sháním deník pro miminko na zapisky a fotky miminka. Chtěla bych nějakou originální ruční výrobu. Bohužel na netu nemůžu nic kloudného dohledat. Nevíte někdo o nečem. Děkuji moc

littleannie
14. čer 2018
prisil
14. čer 2018

@lucosek30 Zkus se podivat treba na fler.cz,urcite tam neco objevis😉

katkatris
14. čer 2018

@littleannie A co třeba zkusit si vyrobit, pokud by jsi chtěla. Měla by jsi to podle vlastních představ co by jsi tam chtěla, tedy pokud se ti do toho chce 🙂.

littleannie
15. čer 2018

@katkatris já dávám pouze inspiraci svého deníku miminka. Koupila jsem na netu www.v-plenkach.cz a jsem moc spokojená. Vše je tam jednoduše udělané, spoustu místa na fotky a můžeš malovat a tvořit jak kdo chce. 👍👍

lucosek30
autor
15. čer 2018

Moc děkuji za typy. Moc se mi líbí V plenkách. Něco takového jsem si představovala 😍

priefi
15. čer 2018

@lucosek30 zkus fler.cz, tam je hodne lidi, co se tim zabyvaji. Ja osobne si koupila svatebni album s vyrezem na fotku, v kreativu par modrych cerepeticek a ze svatebniho alba udelam detske pro chlapecka. Album je na ruzky, takze do nej muzu i psat, vkladat fotky, vlozit vlasky atd.

katkatris
5. črc 2018

@katkatris Jo jasně v pohodě 🙂, je to moc krásné 🙂 a měla by jsi fotku uvnitř|? to by mě zajímalo 🙂

journals
5. črc 2018

Holky, prosím - jaké jsou V plenkách kapitoly? Co všechno se tam dá zaznemenávat a jak dlouho?

katkatris
4. srp 2018

@littleannie nějak jsem se sekla a odpověděla sama sobě 😀, ale mělo to být tobě 😀. Jo jasně v pohodě 🙂, je to moc krásné 🙂 a měla by jsi fotku uvnitř|? to by mě zajímalo 🙂