Kde leží mimčo přes den?

roni
5. led 2008

Ahojky holky,zase píšu abyste mi poradili,nebo napsali svůj názor:o))
chci se zeptat kde máte položenýho mrnouska přes den?
já mám chlapečka 2měs.a týden a celej den ho mám v obejváku v tý houpací mámě nebo jak se tomu nadává,prostě takový to pololehátko.a v postýlce je jen když spinká.moje mamka se bojí,aby to pro něj nebylo škodlivý na záda,a já se bojím abych mu tim nějak neublížila,ale zase na tohle se to prodává ne?tak by to mělo bejt tak vymyšlený aby to mimču neublížilo.al taky si neumim představit že když je malej vzhůru že bych ho šoupla do postýlky,kde by byl sám a já bych byla v obejváku.takhle je pořád se mnou,povídáme si,atak.písněte mi prosím jak to děláte vy,at si udělám nějakej závěr jak to asi má být :o)) děkuju.

petronelie
2. zář 2009

Ahoj,přes den ve velké ohrádce nebo na zemi, spinká jedině v kočárku na zahradě, když je ošklivo,tak v předsíni.Ale bez kočáru ani ránu 😀 Přes den v postýlce nee, občas v ohrádce nebo na ruce...ale už má přes 8 kg, tak se mi ta ruka odkrvuje. 😉

alca31
2. zář 2009

Ahoj, máme postýlku v ložnici jenom na spaní a pak v obýváku postýlku na hraní, kde má hračky. Někdy jí dávám na zem na deku a taky do lehátka, ale jenom max. na půl hodinky.

blandik
3. zář 2009

tak do cca půl roku - byl malý přes den v takovém pojízdném vozítku - předěláno z kočárku, takže byl ve výšce normálního kočárku a koukal na mě, hrál si tam s hračkama + asi od třech měsíců jsem ho dávala i na hrací deku na zem. Lehátko jen vyjímečně, když už mrčel všude, tak na chvilku pro změnu polohy (a taky až tak od 4M). Do postýlky jsem jej dávala jen na spaní, aby věděl, co se po něm chce - že má spát a ne si tam hrát - a osvědčilo se mi to.

aleachim
3. zář 2009

Naše fyzioterapeutka říkala, že na chvíli je lehátko ok, ale na delší dobu nedoporučuje, neboť se dítě nemůže pohybovat a tak si nenacvičí správně pohyby, které by cvičilo v leže. Takže Luca, když spí jde do postýlky a když je vzhůru, má v obýváku rozloženou podložku, kde řádí. Když byla mladší, přesouvala jsem ji postýlku tam, kde jsem byla já.

Nejvíc se ale těším, až se za mnou bude batolit a tahat mě za nohavice 😀

tytyta
3. zář 2009

Tak u nás se taky nespalo v postýlce,měli jsme období,kdy spala jenom v kočárku,pak období spaní na rukách,u mě na břiše,v lehátku,na gauči v obýváku a pak se to v jednu chvíli zlomilo a už spinká jenom v postýlce 🙂 .A jsem za to ráda.Má tam svůj klid,ví že se jde spinkat a hlavně se tam může různě převalovat a tak.A já si taky konečně odpočinu 😉
a u nás už se přes měsíc za ty nohavice tahá a občas si říkám jestli nebylo lepší,když "to" jenom leželo a koukalo 😀

jituskak
3. zář 2009

já teda dávám převážnědo postýlky. ani jinou možnost nemám. máme 1+1tak prostě víc míst není. je tam hodnej, má tam hračky a kolotoč. když byl úplný mimčo, tak nechtěl vůbec spát a taky nespal, myslím, že teď to dohání🙂 spí pořád v postýlce. dokonce když si ho třeba vezmeme k nám, tak prostě nespí... lehátko mám a jsem za něj ráda. měli jsme období, kdy neusínal jinde. teď ho tam dávám jen na chvilku odpoledne, aby se mohl rozkoukat🙂

magdulenka
3. zář 2009

My máme zatím na spaní koš, ten je v ložnici, ale přes den tam malou už nedávám. Když se narodila, byla v něm celý den a přesouvala jsem ji po bytě dle potřeby. Teď má v obýváku cestovní postýlku - jakože ohrádku, tam přes den i usne. V dětském pokoji u starší ségry má na zemi hrací deku. Taky máme leháto FP, ale tam je minimálně. V něm si ji přenáším tam, kde jsem, třeba když koupu starší a ona brečí v obýváku, tak ji šoupnu do lehátka a přenesu za náma do koupelny🙂 A teď momentálně leží vedle mě na ségřině posteli a já tady sedím a dělám něco počítači.