Kde najdu odkaz na uspávání miminek vysavačem?

mistrulka
19. čer 2012

Někde jsem vyděla odkaz na uspávání miminek vysavačem,fénem,větrákem,apd.Naše mimčo 5 měsíců nechce usínat a já už nezvládám ho unosit ke spánku a už si nevím rady jak ho uspat.

lucijeta
19. čer 2012
iira
19. čer 2012

nedelej to ,pak se s toho zblaznis,muj malej je taky nespavec uz od narozeni ,kazde spani je s placem a ja mam jeste starsi dcerku tak je to nekdy mazec ..vydrz ..

schnek
19. čer 2012

řekla bych, že 5m dítě už je docela velký. Co hacka? u nás to byl do takových 10m velkej hit na uspávání. I potom se děti rády houpaly. http://www.branakdetem.cz/hacka-pech.htm

cuci25
19. čer 2012

Mě malá přes den špatně zabírá, když má spát doma. V kočáře je to super, to spí hned, ale doma bude radši plakat. Fén ji uklidňoval od malička a zabírá furt. Večer nemá s usnutím problémy, spí do 10 minut co jí uložím, ale přes den to prostě nejde...tak jí ten fén občas zapnu a usne hned...lepší než ji nechat vybrečet

dana3262
19. čer 2012

He..to je drsný.. co radsi hudba? My uspavali hraním na piano do 9.měs určitě.

sunysara
19. čer 2012

My skoro do roku uspávali jedině na gymnastickým balonu 😀

nelina_
26. čer 2012

Já taky uspávala na balonu, jenže jak přibíral, začalo to být těžší .... nakonec jsem stáhla na internetu bílý šum do mp3 a jak to pustím , prcek se uklidní a usne .... je nám 9 měsíců a zatím pořád funguje ... ještě ale musím dodat, že v době, kdy ho bolelo břicho, by stejně míč nic jiného nenahradilo 😒

camelinka
26. čer 2012

tak to je narez, navod na uspavani vysavacem 😀 😅 . u nas zabral kolotoc od fishera, predtim to bylo na palici, pri predstave, ze se mi mrne v noci vzbudi a ja budu startovat vysavac, no potes 😅

denousek
26. čer 2012

souhlasim se @schnek máme hacku a nemuzu si to vynachvalit!!malej jinak neusne než s pohybem a tohle je fakt super mám přimo tu originální jakti poslala odkaz je skvělá!sice drahá ale však ji zase prodám.
zde je levnější http://www.slune-cz.cz/houpadlo-hacka/