Kde nechat propíchnout ouška na naušnice v Ostravě?

anickajirka
29. kvě 2014

nevíte někdo, kde by jsme mohy necha propíchnout ouška na naušničky v Ostravě? 🙂

zazana81
29. kvě 2014

Nevím, jen radím nenechávat píchat, ale nastřelit. Je to pro miminko mnohem šetrnější.

barborka09
29. kvě 2014

@anickajirka Je to už sice skoro pět let co jsme byli píchat ouška na náušničky, ale myslím že pan doktor tam stále ordinuje. Na základě doporučení naší mudr. jsme byli na ušním na Hornické poloklinice u mudr. Kabáta. Malou si přebrala sestřička v čekárně (nechtěla jsem u toho být) a zhruba za minutu nám ji dávali zpátky i s náušničkama. Trošku si pobrečela, ale myslím že to byl spíš šok z toho že je najednou u úplně cizích lidí. Hojilo se to dobře. A hlavně jsem spokojená, jak jí to píchli. Myslím teda v jakém místě. Mě třeba jako malé píchli dírky dost vysoko a v dospělosti jsem si musela nechat píchnout druhé dírky, protože menší náušnice mi nevisely dolů, ale odstávaly do boku. Hold mi je píchli hodně vysoko. Tak hlavně ať to v klidu proběhne ať už budete píchat nebo nastřelovat.

partyzanka91
29. kvě 2014

jo to by mě taky zajímalo kde bychom mohli malé dát nastřelit ouška, včera jsem byla u pediatričky ale na první kontrole bylo tolik papírování a záležitostí že jsem se na ouška zapomněla zeptat. Jsme z Prahy

zuzazuzanta
29. kvě 2014

Já jsem myslela,že to píchají/nastřelují pediatři.. 😕

sonik05
29. kvě 2014

Zkuste zapátrat na internetu. V dnešní době dojíždí nastřelovat náušnice i domu. Nejsem z Ostravy, ale tam by se snad někdo našel, je to velké město.

milatka
29. kvě 2014

Jsem z Prahy a naušničky jsem nechávala nastřelit na poliklinice Prosek,dělá to sestřička na alergologii,stačí jen zavolat a domluvit se.A co vím,tak v Letňanech to dělají na ORL.

petule12
29. kvě 2014

Případně Praha ORL Kateřinská, Praha 2. dr. Valvodová nebo pak je tam i druhá a ta je také v pohodě 😉