Kde spí vaše děti?

ladysottile
29. srp 2014

ahoj cekame druhe mimi. az se narodi bude me prvni dceri 2 a ctvrt ale uz ted premyslim jak budou spat? spolu ci oddelene? co kdyz jedno spi celou noc a druhe se porad budi? mam z toho uz ted hruzu. jak to mate aminky vy?

kammka
29. srp 2014

my neměli na výběr, bydlíme ve 2+kk, taky jsem měla strach, že mimi bude ségru budit, ale ta o ničem nevěděla..nikdy o ničem neví 😉 😉 a jsme v jedné místnosti stále a vyhovuje nám to.. 🙂

ladysottile
autor
29. srp 2014

to me trochu uklidnilo 🙂 diky

lpamela
29. srp 2014

My jsme dcerce pořídili velkou postel a spala ve své posteli v pokojíčku. Malého jsem měla v ložnici u sebe v postýlce. Za nějaský čas se začala dcerka stěhovat k nám, tak si šel lehnout do její postele taťka.

edeltraut
29. srp 2014

Když jsem čekala druhé byly synovi necelé dva roky. Tehdy jsme měli malé bydlení, takže jsme měli jen kuchyni a obývák spojený s ložnicí. Děti se nikdy navzájem nebudily a i na televizi jsme se mohli dívat, sice jsme měli uši nastražené k prasknutí, ale děti to nerušilo 🙂. Oba tehdy ještě měli postýlky, do velké postele se stěhovali až za dva roky 🙂

janinek
29. srp 2014

Dvouleta dcera spi u sebe v pokojicku, pokud neprijde v noci k nam. Mimco bude spat u nas v loznici minimalne pul roku. Uvidis pak podle situace. Nektere dite vzbudi vsechno, jine ne. Ty vetsi deti, jak zaberou, spi docela tvrde.

zlatelevizeedna
29. srp 2014

@janinek jé, něco nevím. Mimčo?🙂 Hezká zpráva.
Jinak u nás z krátké praxe - máme holčičí ložnici (dvouměsíční dcera a já) a klučičí (dvouletý syn a manžel). Už jsem je i uspávala dohromady a šlo to dost blbě, protože malá se chce nosit a syn mi zase v posteli chtěl skákat po hlavě😀. Už teď jsem opupínkovaná při představě toho, že koncem října pojede muž na týden pryč. Ale zvládá se to jinde, tak to snad taky dáme🙂.

bjoucik.15
29. srp 2014

Ahoj dcerka od 8mspí ve svém pokojíčku. až bude druhé mimi bude s námi v ložnici a pak se uvidí, ale chtěla bych i druhé dát kolem toho roku do pokojíčku ať si zvyká na své a ségru 🙂

white_tie
29. srp 2014

Starší syn spal od 6m ve svém pokoji (v noci jsme ho budili, jak jsme se převalovali). Když se narodila mladší dcera, spala s námi v ložnici a syn v pokojíčku. Až se malá přestala v noci často budit a vstávala cca jednou (měla tak 8-9m), přestěhovali jsme ji k synovi a spí spolu. Ona se teda občas v noci vzbudí, volá nebo začne plakat, ale syn spí jak zabitej. : )

alpakovo
29. srp 2014

malé bydlení, všichni v jednom a starší ani neví o tom, že malý v noci pláče nebo cokoliv jiného,spíše naopak 😀 Starší sem tam mluví ze spaní a někdy to vzbudí menšího 😅

luccy.luccy
29. srp 2014

@ladysottile naše tříletá dcera spí s náma celou dobu v posteli, ani jako miminko nespala v postýlce, prostě jsme si ji tak naučili.. ne že by mě to nějak extra vadilo, ale teď u druhé holčičky jsem řekla, že ta bude spát v postýlce, kterou mám samozřejmě hned u postýlky. Mladší sice moc v noci neplače, ale když, tak starší nevzbudí. Buď má tvrdý spaní a nebo prostě děti na dětský pláč nereagují.... ale samozřejmě každý to má jinak. 😉

dana3262
30. srp 2014

@ladysottile já spím s dětmi v posteli a muž jinde. Když jsme měli jen jedno dítě, tak jsme spali všichni 3 dohromady a dlouhou dobu po porodu druhého jsme spali na velkém letišti všichni 4. Asi po roce to muž vzdal a odešel vedle.
Musím ale přiznat, ze se docela budili navzájem..

diniki
31. srp 2014

My máme prozatím jednu holčičku a ta má přiraženou postel k naší (vzhledem k malému bytu to prozatím ani moc jinak nejde), ale takhle nám to i všem třem vyhovuje. No ale kamarádka má už děti dvě. A než se narodil ten druhý, tak přesunuli prvního do pokojíčku vedle. Trochu dříve, aby to nebyla rána hned po porodu. Občas tam s ním někdo spával. Ale nebylo to potřeba a tak ho jen uspali a potom šli do své ložnice. V noci se ještě budil na kojení, ale to za ním maminka vždycky přišla a když neusla, tak zase odešla. No a druhý byl pak v postýlce v manželské ložnici. Teď, kdy už i tomu druhému budou skoro dva, její manžel naléhá, ať už ho přesune také do dětského pokoje, že se konečně vyspí 🙂 No a občas jsou v ložnici všichni čtyři 🙂