Kdy bude spinkat celou noc

nonfood
24. led 2019

Dobrý večer maminky, prosím vás, chci se zeptat, mám 4 měsíčního chlapečka, plně kojím.. Teď se mi v noci budí, cca po třech až čtyřech hodinách, kojím v noci 2-3x.. Kdy bude spinkat déle? Ukončením pátého měsíce budu začínat s příkrmy. Vím, že každé mimi je jiné.. Ale i tak se chci zeptat, jak to máte vy.. Dekujuuuuuu.

zuzan88
24. led 2019

Tak moje mládě mělo teď 4 měsíce, je víceméně už na um a celou spinkat rozhodně nevydrží.... Je to hodně individuální, je miminko a miminko... Už sme měli lepší noci, kdy se budil na mlíčko až kolem půl páté, teď sme se zase vrátili ke krmení 2x za noc.

aliishaa
24. led 2019

@nonfood Mně dcera poprvé spala celou noc ve dvou letech 😂.

bekyc
24. led 2019

Může přijít růstový spurt, zuby a kdo ví co ještě. Mně začal spát celou noc v roce a třičtvrtě a i teď, skoro ve 3 letech někdy v noci přijde nebo zavolá. Může ti spát celou noc už zítra, nebo třeba taky za rok. Neupínala bych se na to. Příkrmy nic neřeší.

kettkav
24. led 2019

@nonfood U nás od půl roku začal spát o dost hůř. Jsou mu 2 roky a ještě nespí celou noc..:-\

lucie01
24. led 2019

Prcek začal spát celou noc chvilku před 2 rokem 🙂

bayt
24. led 2019

@nonfood Roční - kojený - syn se budí 3x v noci (když je dobrá noc a musí se tulit). Od začátku ale spí celkem blbě, v půl roce jsem mu to schválně počítala a klidně se vzbudil 9x.

chumlee71
24. led 2019

Roční kojeny syn se budí každou hodinu, někdy jsou lepší noci a to se budí každý dvě hodiny a někdy horší a to se budí co třicet minut😞

neomenia
24. led 2019

Dcera od 18 m po odstavení.

hezz17
24. led 2019

17m, kojena. Ještě celou noc nespala:-/

misicka1988
24. led 2019

@nonfood Taky se mi dcerka budila velmi často v noci na kojení, cca 8x za noc. Dost často i vícekrát, rekordem bylo několikrát 11 za noc. Byla jsem vyřízená. Vydržela jsem to do jejich 16ti měsíců, pak jsem noční kojení utla. Přes den jsem kojila dál. Najednou začala spát mnohem lépe, první noc bez probuzení proběhla už za 3 týdny. Teď ve 2 letech a 3 měsících se budí max 1x za noc, chce k nám do postele nebo napít vody.

terka555
24. led 2019

Mam syna 5mesicu a spi vetsinou celou noc, jednou za cas se probudi v noci na krmeni. Je plne kojen a jsou to dva dny co zacal ochutnavat prikrmy.

brookmichaela
24. led 2019

Syn od 4 mesicu. Ale od 3m byl uz plne na UM a vecer na kasi.

lueur
24. led 2019

1) pokud k tomu neni jiny duvod, pockej si s tema prikrmama do ukoncenyho sestyho. Zjistis, jak to bylo vsechno jednodussi a spanek to vetsinou taky neprodlouzi. Doporuceni jsou u kojenych deti ted jasna. 2) je to fakt ruzne. A neznamena, ze kdyz bude spat dele, ze to uz vydrzi. Dcera ted 8m spi od cca 19 do 7 a budila se od zacatku 3x, ve trech mesicich tak uz 2x, tak jsem si rikala, ze od pul roku bude spat celou noc no a ted treba i 4x. Ja to teda presne nevim, vetsinou se pritulime a spime dal. Zalezi taky jaka je noc.

evca_w
24. led 2019

Malému bylo pár dní zpátky 2 roky a stále celou noc nespí. Když se vzbudí 2-3 krát, je to ještě dobré 😀 Odstavení v roce a půl ani dalších milion věcí, které jsem vyzkoušeli, nepomohli.

arzakon
24. led 2019

U nás úplná "spací" pohoda do půl roku věku. Pak nastal zlom a malá se začala budit i co hodinu. Tohle trvalo do cca 14 měsíců. S manželem jsme byli úplně KO, nic nepomáhalo. Naštěstí i toto nekonečné období přešlo a od cca 18 měsíců spí malá zpravidla celou noc, maximálně jednou zakňourá.

pavla555
24. led 2019

Tak ja se mam luxusne prvni od 3m a druhe taky od 3m (tady to byl zacatek trochu krutej kdy jsem naspala tak 4h za den, ale ted uz je to luxus 😊).

ivis_b
24. led 2019

2,5 roku a celou noc v kuse nespi...

nonfood
autor
24. led 2019

Děkuji za odpověďi.. Malej už v osm nebo dříve si chce hrát a neusne.. Sestra má zase malou, stejně starou a nekoji.. A spí jí v kuse do pěti do rána.. Tak uvidíme.. Chjo.. 🙂

nonfood
autor
24. led 2019

A ještě se chci zeptat, přebalujete po každém nočním kojení? Jestli ho v tom nechám o pár hodin déle, bude větší pravděpodobnost opruzenin?

bayt
24. led 2019

@nonfood od dvou měsíců v noci nepřebaluji, akorát se vždy vzbudil a klidně hodinu dvě v kuse nemohl usnout....opruzeniny nikdy neměl, v noci ale nekadí

zuzan88
25. led 2019

@nonfood ani já už nepřebaluji, jen když vím, že je pokaděný nebo se mi zdá pročůraný... Takže max 1x za noc a to ne vždy. Na opruzeniny netrpí. Teď sem předcházela na jiné plenky a v těch vydrží až 12,13 h u plně s přehledem😉

chumlee71
25. led 2019

Neprebaluji, zbytečně by ho to probudilo a pak by trvalo dlouho ho uspat. Plenka mu vydrží krásně celou noc

kittyy17
25. led 2019

@nonfood starší syn chtěl noční flasku do 2,5 roku, pak jsem mu nedala a spí jak zabitej, nevzbudí ho ani silvestrovska půlnoc.
Mladší syn spí od pěti měsíců celou noc bez láhve. Ve dvou letech měl období, kdy se v noci vzbudil a volal mlíčko, trvalo to dva měsíce.
Je to hodně individuální.
Kamarádky holčička se od porodnice budí v noci každou hodinu, usne ve 22:00 a vstává v pět, přes den nespí vůbec... Tak si nestěžuj 😉

ldik
25. led 2019

Starsi zacal aspon sem tam spat celou noc ve ctyrech letech. Ale je to zase vyvazeno tim ze vstane v pet a ma vyspano 😀. Mladsi ve trech letech jestli spal celou noc dvakrat? Trikrat? Tudiz ja nespim celou noc vubec nikdy, protoze v noci vola jeden nebo druhy, pri nejhorsim oba...

neomenia
25. led 2019

Kakani jsem prebalovala ( kadila i v noci prvnich par mesicu) curani ne.

nonfood
autor
25. led 2019

Jste skvělí, díky všem 🙂 asi máte pravdu, může být hůř.. Díky

cilkat
25. led 2019

Nepotěším tě. Mám tříleťáka a furt nespí celou noc - několikrát za noc se probere, zkontroluje, že tam rodiče jsou, nacpe ci pod hlavu mojí nebo tátovu ruku a spí dál... jedno z probuzení je obvykle na čůrání, vyjimečně si vyžádá pití nebo jídlo. Jsou to minutový záležitosti, v zápětí zas spí, ale jsou to probuzení.
Jinak od doby, kdy přestal v noci kakat, jsem v noci nepřebalovala a to byl občas i v látkovkách... Pebalování budilo, mokrá plína ne.

lucie_j
25. led 2019

Taky tě nepotěším, obě děti se mi budily do půl roka taky 3 -4 krát a kolem roka klidně každou hodinu, zoubky jsou potvory.

mirri7
25. led 2019

Dokud budes kojit, tak bych se spankem celou noc nepocitala... Teda u nas to tak je..

kata267
25. led 2019

@nonfood dcera 2,5 roku a fakt celou noc nespi, mladsi 13mesicu a budi se tak 6-8x za noc (kojeni uz jsem stopla takze tim to nebylo)....takze na celonocni spanek si mozna jeste dost pockate 😀