Kdy chodíte a jak často s mimčama ven?

alterna
20. čer 2008

Ahoj, chtěla jsem s ezeptat kdy chodite s mimčama ven?Vždy ve stejnou dobu? a jak často?
my chodime někdy dvakrat denně a někdy jen jednou, mame zahradu tak kdyžtak malou dam jen v kočarku na zahradu 🙂

ivulinda
20. čer 2008

Nezlobte se na mě,ale některé diskuse mi přijdou divné...Musela jsem reagovat

coriven
20. čer 2008

Ahojte, tohle je asi hodně individuální, ideální je mít zahradu u baráčku, bohužel my vylézáme každý den 3 patra s 3 měsíčním mimčem. Ale chodím 2x denně, procházka dlouhá asi podle toho jak má malá hlad, jak dlouho vydrží 🙂, často zakotvím u rodičů a malou nechám na dvorku. Naše malá reaguje na čerství vzduch, jen vyjdeme ze sklepa už zavírá očka a je klidná, doma by mi probrečela celé dopoledne. Takže my musíme na procházky i v dešti.
Tak hezké procházkování 😀

binki
21. čer 2008

nemám žádnou pravidelnou dobu, jdu, když chci nebo jdu-li na úřad, do banky, k doktorum, v nasem pripade to jsou zivelne odchody i prichody, jen veci s sebou balim s rozmyslem 😎

kim
21. čer 2008

My jsme venku téměř celý den 😝 Máme zahradu, ale na uspání teda musím vyjet a jezdit...odpo je vedle na zahradě tchýně, takže já si jdu poklidit a malý je venku s babi.Chodím i za deště, když to nejsou vyloženě provazy.Pláštěnu na kočár a já deštník, nijak mi to v řízení teda nevadí.

jennyska
27. pro 2013

Ahoj @kim @binki @coriven @ivulinda a ostatní maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti se Procházkami s novorozenci do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/prochazky-s-novorozen... a pomoci tak všem ostatním maminkám, které tato otázka zajímá a zvažují, kdy dítě na první procházky vzít, na jak dlouho, jak ho obléci atd. Na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all