Kdy chodíte a jak často s mimčama ven?

alterna
20. čer 2008

Ahoj, chtěla jsem s ezeptat kdy chodite s mimčama ven?Vždy ve stejnou dobu? a jak často?
my chodime někdy dvakrat denně a někdy jen jednou, mame zahradu tak kdyžtak malou dam jen v kočarku na zahradu 🙂

nensy
20. čer 2008

tak mi chodíme ráno a ještě odpoledne .taky máme zahrádku takže pokud jsme tam tak je celej den venku

majaaita
20. čer 2008

Dvakrát denně určitě. Ale taky záleží na počasí, v dešti jsem šla jednou a dobrý 🙂 S mimčem do půl roku - dvakrát až třikrát denně. Pak byla zima, takže dvakrát na kratší dobu. Kolem devátého měsíce jsme byli víc doma, mladej hodně lezl a začal si stoupat, ale venku byla ještě zima, aby lozil po trávě - takže se v kočárku nudil a prudil 🙂 a neunavil se, takže to tak jednou. Teď jsme venku pořád, je hezky.

zuzik03
20. čer 2008

já někdy nechodím vůbec a někdy jsme venku celý den. je to nepravidelné, podle počasí, podle toho, jak co potřebuju zařídit, jestli mám s někým sraz atd.

kristi
20. čer 2008

jak kdy

jandalinka
20. čer 2008

No to je různý.Když je škaredě,tak šupnu malou na balkón do kočáru a jinak se snažíme každý den odpoledne.Já nezvládám dvakrát či třikrát,i kdybych chtěla.Než se vypravíme,sejdeme do sklepa,"vyprdolíme se" pojezdíme,tak jsou 2hodky pryč a já bych doma nic neudělala.Jindy,jsme ale na zahrádce,kam nás vezme děda(když má čas),skoro celý den.A je to určitě lepší než doma.

barunka81
20. čer 2008

My jak kdy, nekdy dvakrít denně, někdy jednou a nebo vůbec. Záleží s kým mám sraz. Většinou ale dvakrát denně 😉 . myslim si , že je dobrý chodit ven za každého počasí 🙂

kalo
20. čer 2008

taky...podle toto, co mám ten den v plánu...ale většinou po obědě. Když je přes den horko, tak jdeme až po odpolední svačině...tj.až v 16-17 hod....(aspoň se doma po obědě vyspí, protože ona venku v kočáře neusne ani náhodou...to se stane tak jednou za měsíc, že mi usne v kočáře 🙂 )

kristi
20. čer 2008

ja nevim,jestli je jako dobry jit za deste ven....plastenku na kocar jsem jeste ani nevybalila....az budou deti vetsi, taky je v desti nebudu poustet ven, ze?

krista
20. čer 2008

My chodíme většinou každý den, pokud neprší a nelítaji blesky 😉
Ale nemáme pevný čas, je to podle toho kdy se malá vyspí, nají a chystá spát 😉

alterna
autor
20. čer 2008

kristi, my chodime take kdyz prsi. Jasne ze kdyz leje hrozne tak ne, ale kdyz je prehanka, proc ne. Hlavne je po desti prijemnej vzduch 😎
neco jineho kdyz budou vetsi, ale ted nam to v kocare nevadi

verunda
20. čer 2008

vetsinou chodíme dopoledne odpoledne
chodíme i kdyz prsi, dokud je mala v kjocarku nevidím v tom problém, je příjemnej vzduch a nejsme z cukru
a o vikend jezdime vzdy celej den nekam do prirody, mame kousek krkonose, tak vetsinou tam nebo ceskej raj, proste vylety a cerstvej vzduch 😉

kristi
20. čer 2008

a kdyz prsi tak si berete plastenku?

verunda
20. čer 2008

jo na kocar dam plastenku a pres sebe nepromokavou bundu z hudy sportu, nebo jakoukoliv z kapuci a nebo kdyz chci bejt oblecena ne sportovne tak destnik........................... 🙂 😉 🙂 😉 🙂

verunda
20. čer 2008

v zime jsme take jezdili na hory a treba snezilo, tak dame plastenku, takhle by jsme museli bejt dioma a to nas nebavi

kristi
20. čer 2008

jj, aha....ja jen ze s destnikem bych kocar teda neutahla

majkeela
20. čer 2008

tak my to máme tak, že po dopo spánku si ještě chvíli pohraje, poobědvá a jdeme ven. Zajistím si co potřebuju - nákupy atp. To kouká a pozoruje. Pak jedeme na nějakou aktivitu plavání/cvičení/hudebka. Tam ji nakojím a má odpolední spaní v kočárku. To už jdeme někam do parku, k řece, ať má na to spinkání klid a netahám ji po obchodech. Pak jdeme teprve domů... Jdeme teda ven 1x za den, protože jak tady už někdo psal, tak než se vypravíme, tak je to na dýl... Ale jsme venku tak 4 hoďky... Do toho nějaká ta aktivita, kdy se proleze, protáhne a unaví na to spaní...

majkeela
20. čer 2008

no když vyslověně lije, tak ven nejdeme.... to volám i do cvíča, že se omlouvám... když nás to chytne venku, tak dám pláštěnu... Nějaký lehký deštík mi neva. Ale v lijáku s ní teda courat nechci... Spíš kvůli sobě. Jí by se asi spalo fajn... To jsem sobecká matka, co 😀 😀

lucie.safrankova
20. čer 2008

Tak přidáváme svoji odpověď, my chodíme na procházku jednou denně a to každý den, i když prší. V průměru nám procházka trvá cca 3 hodinky. A musím říct, že je malý sedm měsíců a zatím nebyla nemocná.

monik76
20. čer 2008

Tak u prvního dítka jsem chodila za každýho počasí 2x denně, teď u druhýho už tak šílená nejsem, tak jsou i dny, kdy nejdeme vůbec, navíc kočárek mám i na balkoně, tak ji dávám i tam.

zusma
20. čer 2008

my jak kdy. Většinou po obědě, ale někdy třeba až navečer když jsou třeba pařáky. Vyjímečně jdeme dopoledne, ale to většinou jen tehdy, když potřebuju dopoledne něco zařizovat. Někdy nejdeme vůbec ven,ale to málokdy.
Vůbec nevím, jak někdo může stihnout jít třeba 3x ven 😕 To bych absolutně nestihla. Já jsem i po jedné procházce vyřízená-zabalit jídla,spojit to někdy s nákupem, tahat malou nahoru a dolů apod.

niki2
20. čer 2008

Mame zahradu, tak nekdy maleho vystrcim jen na zahradu 🙂 Zato v temer kazdem pocasi, protoze doma v postylce po obede moc nespi, to jsme absolvovali zatim snad 3x.
Pro starsiho ale musim do skolky, takze minimalne v tydnu na prochazku musime 😉

beranek
20. čer 2008

My chodíme každý den, pokud hodně nelije a jsme venku mezi 2-4hod, někdy víc, někdy míň. Když jdeme na plavání, jsme venku skoro 6hod 😉

beranek
20. čer 2008

Jinak u nás se v kočáře až na pár výjimek nespí a taky nesmí kočár stát, proto stále chodím a chodím, žádná kávička, oběd v restauraci 😀

selu
20. čer 2008

my jsme dopo u baraku tak na hodku a odpo chodime v tehle pecacich az kolem ctvrte s tatkou, jsme venku tak 2-3 hodky, kdyz muzu malou venku nakojit, jinak se musim brat do dvou hodin domu 😝
...jinak ja v desti taky ven nechodim a soupu akorat malou spat na balkon, kdyz vim, ze ten den ven nepujdu 😉

johanda
20. čer 2008

Na chalupě jsou holky venku pořád, když zrovna neleje, ale ve městě jsou dny kdy se nevypravím ven vůbec a může být hezky, protože se mi prostě nechce,jsem unavená nebo musím něco dělat do práce. Manžel jezdí se starší holkou docela často na kolo, ale s batoletem nějak nechce. 😅 S kojenci jsem se snažila víc , ale procházky s kočárkem mi nikdy moc nepřirostly k srdci

andilek
20. čer 2008

tak já chodím ven spíš odpoledne, dopoledne poklidím, uvařím, udělám si venkovní ksicht, najíme se, dáchneme si a pak teprve vyrážíme 😀 😎
občas ale jdeme i dopoledne, když razíme se ségrou na nákupy, nebo jdu s Ondrou na plavání...to se pak připrdelim k mamině na oběd a pak razíme odpo domů.... po plavání si zajdeme buď na oběd nebo koupíme něco nezdravého ve fastfoodu 😔 😝 😅

andilek
20. čer 2008

jo a když leje, tak se ven neženu, pže bych si pak musela vyžehlit hlavu a deštník se mi tahat nechce...
pláštěnku na kočárek, ale vozím sebou, kdyby náhodou začaly padat trakaře 😅

janula2008
20. čer 2008

Ahoj Kristi, my chodime vzdycky odpo tak na 2hodky. Jsme lenosi, teda hlavne ja 😀 . Jak se zastavi kocarek, je rev, takze za dve hodky jsem naprochazkovana az az. 😀

kacka79
20. čer 2008

Tak my pokud není zrovna mega bourka tak jdeme jednou na prochajdu cca 3h odpoledne, dopolko většinou jsme někde u kamarádek, pokud je hezky tak na zahradě..

kasli
20. čer 2008

Tak mi chodíme ven pravidleně vždy odpoledne tak okolo 2 hodky! A mnohdy se vracíme domu, teď když je krásně, až na večeři 😀 A když je špatné počasí, tak se teda ven moc neženu, na to mám manžu, když je teda doma 😀 😝
Jinak dopoledne chodíme sem tam na zahradu nebo na rychlý nákup 😉