Kdy dát mimčo do vlastního pokoje?

luciina
8. říj 2010

Je ve 3 měsících brzo, mít mimi mimo ložnici? Kdy je vhodná doba?

andu
8. říj 2010

Já dávala malou v 5 měsících. Vzájemně jsme se budily a samostatný pokoj to krásně vyřešil 😉

andulaaa
8. říj 2010

některé maminky to řeší od narození oddělenou ložnicí,jen mají otevřeno a zaplou vysiláčku...takže ve 3měsících brzy není neboj 🙂

sabcav
8. říj 2010

Vzájemně jsme se rušili, takže Andrejka šla do svého pokojíku na noc v 5 týdnech 😉 , a spokojenost na obou stranách 😵. Dveře jsme normálně zavírali - je to netopýr 😀 😉, máme obousměrnou chůvičku, tak to řešíme tím 🙂, a s druhou dcerkou to plánujeme podobně, pár týdnů bude u nás v ložnici a pak půjde do svého pokojíku 😉 🙂 .

petulka77
8. říj 2010

My jsme dali dcerku do pokojíčku k synovi v 8mi měsících a od té doby spí celou noc. Do té doby se budila vždy, když my jsme přišli do ložnice spát a já ji musela ukojit ke spánku, zatímco manžel si spokojeně usnul 😅 Takže jsem toho měla už dost a od té doby je klid. Samozřejmě používáme chůvičku a dětský pokoj je navíc hned vedle ložnice, takže i tak je dobře slyšet.

mamkanec
8. říj 2010

mít pokoj navíc je tam malá hned takže já jsem pro to mít tam prcka od narození nebo tam s ním spát ze začátku. moje malá spí celou noc akorát když chceme nějaký tulení nebo ráno manžovi zvoní budík tak se probudí, takže jí naše společné spaní spíš budí. jestli bude větší prcek a do té doby větší byt jde tam ihned

obla
8. říj 2010

Ve 2 měsících 😉

janicka006
8. říj 2010

Švagrová má syna společně ještě ve skoro třech letech...nedokážu si to představit....
Chtěla bych naší holčičce udělat pokoj tak v jednom roce...

gilotek
8. říj 2010

Malému budou 3 roky v lednu a sále spí s námi v ložnici ve své posteli. Přesun plánujeme do ledna než se narodí mimi 😉

zako
8. říj 2010

my jsme malýho odstěhovali do svýho ani ne ve dvou měsících 🙂 a zavládla všeobecná spokojenost 🙂

evatk
8. říj 2010

my ve 3 měsích, vyplynulo to z okolností a navíc já jsem se s ní v pokojíku nevyspala, v ložnici jsme měli jen minipostýlku bez monitoru...

moudivlacek
8. říj 2010

my v 8mesicich,malej nechtel spat,v noci se zacal budit,taK jsme to zkusili ho odstehovat a od ty doby tuktutk v pohode 😉

ia.
8. říj 2010

myslím že je to dítě od dítěte. Malého jsme dali do pokojíčku v 9 měsících, když jsem ho přestala kojit a věděla jsem, že se mi nebudí v noci na jídlo. Jenže se v noci budíval a plakal, chodila jsem tam 3x za noc, pak to bylo dobrý, ale když přišla nějaká nemoc, teplota a tak, automaticky šel k nám do ložnice i s postýlkou a vše šlo od znova. Takže jsme ho přestěhovali k nám zpátky a oficiálně šel do pokojíčku ve 20 měsících, kdy dostal velkou postel. Spí tam krásně, jen občas přijde za náma, když je to k ránu, tak ho nechám u nás v posteli, když je to v noci, tak jdu s ním zpátky do jeho postele a čekám až usne.

lamarika
8. říj 2010

Nachystali jsme synovi pokoj místo naší ložnice když mu byl 1 rok, ale ještě jsme nenašl "sílu" se přestěhovat do obyváku. Nechce se nám na rozkládací sedačku. Takže stále spí s nama. Na jednu stranu se mi ale líbí ráno probudit a vidět ho 😉 Teď jak se narodí druhý, tak budem v ložnici-pokojíku všichni, ale plánujeme se tentokrát opravdu přesunout shruba když bude mimi 6 měsíců, pokud to pujde 😉

werunka21
8. říj 2010

Náš prcek je sám od narození. Z protějšího pokoje, kde spinká, slyším vše i bez chůvičky 🙂

weri1
8. říj 2010

já bych dala až tak ve 3 letech

berenika39
8. říj 2010

v roce, pokoj je hned vedle a večer se kontrolujeme - zapnul (a) jsi Péťu? bez chůviček ani noc🙂)))

veronikavlaskova
8. říj 2010

My jsme na to šli postupně. Na dvou týdnech jsem malou pošoupla v kolébce do obýváku (cca 2 metry od mojí postele, protože jsme se navzájem budily. Na čtyřech týdnech už začala v noci pěkně spinkat, tak jsem jí dala do pokojíčku. Máme malý byt, takže i tak je asi 3 metry ode mě. Nechávám samozřejmě otevřeno, takže slyším, když si ráno už brouká a na noc zapínám monitor dechu. Možná to někomu přijde brzo, ale kdo má velkou ložnici, tak má postýlku možná ještě dál🙂

kach82
8. říj 2010

naše malá je sama ve svém pokojíku od narození. Pokoj je hned vedle ložnice, dveře jsou otevřené. Máme jen monitor dechu. Malá spí krásně celou noc.

daggi23
8. říj 2010

tak my jsme dali Majoška do pokoje v roce a půl, ale i tak jsem ho chodila v noci kontrolovat 😉 ...záleží asi na každém jak uváží