Kdy dávat mimčo do fusaku? V jakém počasí?

m.ajka
25. zář 2007

Maminky, mám první dítě, tak bych Vás chtěla požádat o zkušenosti v kolika stepních nobo jaké má být počasí abych dala malé do kočárku fusak?

cermonca
25. zář 2007

Tak to netusim,tad tam malou jeste nemam 😒 ale az se jeste ochladi tak si myslim se se tam dat muze a nemusi byt tak moc oblecene,a kdyz neni fusak tak se oblece vic.Chce to vyzkouset.

kristi
25. zář 2007

majko, mam malou o mesic starsi a asi ji davat do fusaku nebudu, nevim proc. Staci ji snad kombinezka a deka,ne??

krizulka003
25. zář 2007

Já dám malému fusak teď ráno,když jdeme do obchodu (v7hod) a jsou ty tři až pět stupňů.je jenom v body,dupajdách a ve svetříčku a když přijdeme domů je krásně teplučký a spokojený.

macu.k
25. zář 2007

Já teda nevím od kolika stupňů, ale až bude pořádná zima. Zatím stačí deka a třeba nánožník když je chladněji.

m.ajka
autor
25. zář 2007

Jejda, já to jednou zkoušela a to jsem jí navlíkla i do bundy 🙂

andira
25. zář 2007

majko, myslím, že záleží taky na tom, na jak dlouho jdeš ven. Když je to na kratší dobu a vysloveně nemrzne, tak bych řekla, že stačí kombinézka s dekou, jak píše Kristi. Pokud by mrzlo a šla jsi ven na delší dobu, tak bych fusak brala 😉 , Kristi soraaac 😅 😅
Já už fusak doma mám, ale zatím ho nedávám, není důvod a hodně se mi prozatím osvědčila do kočáru teplá rychlozavinovačka do autosedačky Babynomade od Red Castlu, mimčo se v ní pěkně zakuklí a je klid 🙂 Hodím na ní ještě deku a je to.

kristi
25. zář 2007

Andi, v poho. Ja jen, ze se tezko dokopu jit v mrazu/zime ven,takze tak nejak tohle fakt neresiiiim.

macu.k
25. zář 2007

Já teda Kubíka vloni skoro celou zimu oblíkla tak jak byl doma, na to kombinézu a fusak. Když hodně mrzlo, tak ještě deku. Ale Kubík byl čerstvý listopadový miminko 🙂

kristi
25. zář 2007

hm,my mame unorovku a jediny,co jsem uzila byla fleesova zavinovacka..

andira
25. zář 2007

Kristi, jasny, to chapu 😅 😅 😉

kacka79
25. zář 2007

Tak my začneme s fusakem až bude venku tak kolem 5°C... do teď nám stačila teplá dečka

januskaababoo
26. zář 2007

Taky se pridam, mame doma randal pri oblikani, mala neni zvykla, je to letni dite... 😉 plinka a nic...
Takze jsem to vyresila, fusak uz mam v kocarku a neoblikam ji moc...strampliky, bodycko, mikca, hrube ponozky, cepicka...je fajna, tepla a ma usmev na tvari a je mi jedno, ze kolemjdouci se usmivaji (spise ironicky) taky...