Kdy jste přestěhovali dítě do vlastního pokojíčku?

michamicha
21. srp 2011

Zajímá mne, kdy (v jakém věku) jste přestěhovali Vaše dítě do jeho vlastního pokojíčku. A pokud to byl ještě mrňousek, tak jestli před přestěhováním postýlky spal už celou noc bez buzení (myslím na krmení), nebo se to učil až ve svém pokojíčku.

monivo
21. srp 2011

Dceru jsme přestěhovali přesně před týdnem. Teď jí je korigovaně 15měsíců (narodila se v 28tt). Byla to spíš iniciativa manžela, kdyby bylo na mě, tak bych si jí u sebe nechala i déle 😅

zuzec
21. srp 2011

my sme dceru prestahovali ked mala asi 21 mesiacov, ako 18 mesacu som ju odstavila od kojenia (lebo som otehotnela a prisla o mlieko) a vtedy ako keby utalo a zrazu prespala celu noc, tak som to mala lahsie, ze som k nej nemusela behat...ale do dnesneho dna mam pri nej zapnutu vysielacku (sem tam sa stane, ze ju nieco zobudi a place, to si k nej musim nachvilu lahnut), ale keby nebolo dalsie babo na ceste, tak neviem ci by som ju prestahovala od nas 😅 😅

miarosa
21. srp 2011

ahoj přestěhovali sme ho na konci 9 měsíce do pokojíčku, jednou v noci se ještě budil, ale né na jídlo, to sem se ho snažila odnaučit, takže sem ho pochovala a dala zase spátky do postýlky a všechno v pohodě, po roce tam usínal sám bez problémů. Ve 14 měs. byl víc nemocnej takže spal s náma abych ho měla na očích a od té doby spí s náma, teď už se do postýlky nevejde, takže řešíme jakou mu koupit postel do pokojíčku aby měla zábranu, navíc s náma spí absolutně spokojenej a spí dýl. Kamarádky mají děti od narození v ložnici až do 2 let. Divili se když sem říkala že sem ho v 9 měs. dala do pokojíčku. Odobně si myslím že pokud vám to nevadí tak bych ho s váma nechala, ale je fakt, lepší je co nejdřív naučit na pokojíček, i teď to pro nás zase bude těžké ho tam naučit znovu spát 🙂

imzadi
22. srp 2011

tak my prestehovali uz v ukoncenem 6M ... pokojicek je hned vedle a ja se vubec nevyspala, protoze pri jakemkoliv kniknuti jsem byla vzhuru...usina vecer v pohode sam, v noci se budi vestinou jeste 2x na jidlo a parkrat place na dudlik nebo zuby, apod...takze se po nocich prochazim, ale co...zvyka si na pokojicek a snad brzo uz prestane i to nocni krmeni... 😕 😀

aaadus
22. srp 2011

V 9 měsících a stěhovala jsem ho tam právě proto, aby se naučil usínat sám a kvůli odbourání nočního kojení co 2 hodiny. Za 3 dny usínal sám a spí celou noc 🙂

ffiinnkkaa
22. srp 2011

Začátkem pátého měsíce - spal tam pak celou noc, tnz. budil se jen na jídlo což za měsíc tedy v půl roce ani to.
U nás v ložnici se budil co dvě hodiny. Takže se pak vyspal i on i my. 🙂

elviie
22. srp 2011

Malou jsme přesunuli do vlastního pokojíčku na spaní v jejích 13 měsících a zlepšilo se spaní všech nás tří 😵 , začala spát celou noc a navzájem se nebudíme. Přesun byl jen na zkoušku, ale byl úplně bez problémů, bez pláče..., tak už tam zůstala, i když ještě kojím (večer před spaním a v noci jednou když se občas vzbudí). Máme chůvičky, ze začátku i monitor dechu, a dveře necháváme přivřené (ne zavřené), ložnici máme přes chodbičku.

brisalek
22. srp 2011

Nase dcera spala take od narozeni v pokojicku a ja tam s ni na valende. Usinala u prsa a v noci jsem kojila i 8x-10x. Kdyz zacala okolo 13 mesicu vstavat jen 2x-3x za noc a uz nebylo mozne po kojeni ji porad prendavat zpet do postylky (protoze se vzdy vzbudila a vse se treba 3x opakovalo: k prsu pockat az zabere a prendat) tak jsme koupili velkou postel se zabranou, na kterou si k ni muzu prilehnout, takze od asi 14,5 mesice spi v pokojicku sama na velke posteli a ja ma vedle (opravdu uplne vedle)v loznici zapnutou celou noc chuvicku.Postel mame tuhle:http://www.babynabytek.cz/detska-postel-se-zabranou-bi..., 200x90cm a dali jsme tam nad sebe ty zabrany dve. U babicek spinka jeste v klasicke postylce 120x60cm.

broucek2
22. srp 2011

Malou jsme přestěhovali v 16měsících do jejího pokojíčku. Kdyby měl táta čas, udělali bychom dříve a musím říci, že velká spokojenost u nás všech. Jen při spaní cestuje, tak má zatím jen matraci na zemi, aby nepadala z výšky

majka12
22. srp 2011

Náš syn byl ve své postýlce ve svém pokojíčku od narození a já jsem spala s ním v pokoji na posteli vedle jeho postýlky kvůli kojení. V šesti měsících se budil na kojení jen jednou a to k ráno kolem 5-6 hodiny a pak ještě spal a to už tam spal sám. 😵 😵 Paradoxně začal spát lépe, jakmile tam byl sám, protože jsme se pak už docela budili navzájem. 😔

pettule
22. srp 2011

Prcek spal ve svém pokojíčku od narození. První čtyři měsíce jsem tam spala s ním, ale poté již sám. V noci se budil ještě docela dlouho, tak 3x za noc.

evcafrank
22. srp 2011

syna jsmer do pokojíku přesouvali v necelých 2,5letech 🙂 , u dcery se na tom zrovna pracuje (máme za sebou 3.noc )

blahovka.cz
22. srp 2011

tak u nas tam sel maly v jednom roce a bylo to dobre,alespon pro nas,lepsi,kdyz je mensi a snadneji si zvykne,nez ho zvyknout na spani v manzelske posteli a mit ho tam dele,navic dalsi + bylo,ze opravdu svuj pokojik zacal vnimat jako svoje teritorium 😀

bertica.h
22. srp 2011

Viktorka mala rok ked sme ju dali do detskej izby,do dvoch roov som za nou noc čo noc chodila asi 5x ju nakojit.

Anetka mala tiež rok,ked sme ju dali k Viktorke do spoločnej detskej izby a tiež som za nou ešte rok chodila nakojit ju a tiež asi 5x za noc.

A bolo to uplne v pohode,neplakavali,nikdy z postele nezliezali ani jedna ani druhá..

anetka1701
22. srp 2011

hmmm, od včera :oD :oD (6 a půl měsíce). V ložnici jsme se už navzájem dost rušili, tak šla do svýho... První tři noci jsem tam byla s ní, ale včera večer tam už zůstala sama. Jinak se v noci většinou nebudí, jenom občas, když je nějakej problém...

vendulka
22. srp 2011

cca ve 20 měsících

gabka32
22. srp 2011

Saši jsme dávali postýlku do pokojíčku ve 13ti měs, to už ale několik měs. spala celou noc bez probuzení (nebyla ale kojená) a proběhlo to v klidu, jen prvních pár nocí se jí hůře usínalo.
a ted už jsme Kačku v 6,5měs. šoupli do pokoje k Sašce. taky už se od 5měs.v noci na jídlo nebudí. akorát je horší usínání, dříve stačilo dát do postýlky, zazpívat a odejít, ted jak usínají dvě, tak se trochu ruší, kolikrát usnou až v 21h. a noci se budím častěji ke starší, chce vodu, čůrat, má v pokoji mouchu 😀 atp..... malá spí v pohodě až do rána 🙂

ashlee
22. srp 2011

syn spí ve svem pokojičku od 4měsícu, měla jsem chuvičku ,když spal s nama tak se budil často.

crawler
22. srp 2011

malý má 16 měsíců a ještě mě ani nenapadlo o tom uvažovat...spí celou noc a já jsem radši, když ho mám pod dohledem 😉

klarka1
22. srp 2011

Oja spí sám od 5 měsíců, strašně spal, když byl s námi, nikdo se z nás nevyspyal, po přestěhování to bylo nesrovnatelné s tím, jak jsme spali dohromady 😉

krokodilek
22. srp 2011

Malá spala od narození ve své postýlce a v 6 měsících jsem jí přestěhovala do pokojíčku ( to už se nebudila na krmení a spala celou noc). Nyní když jsme se přestěhovali má také svůj pokojíček a spinká tam sama 🙂

ladybugie
22. srp 2011

dcera má 17m a stěhuji ji do jejího pokojíku. Na dnešek tam spala poprvé a rovnou ve velké posteli. A zvádla to. Pokojík má hned vede ložnice a má otevřené dveře.

zuzi82
22. srp 2011

My syna přestěhovali v 15 měsících. V noci se budil na dudlík, krmení jsme zrušili už v osmi měsících. Od chvíle, kdy je ve svém pokojíku, spíme celou noc, bez probuzení. 😉

zdezli
22. srp 2011

v 5 mesicich - v loznici se dcera budila co hodinu, ve vlastnim pokoji spala temer ihned celou noc 😉

skaredka
22. srp 2011

Moje dcera nikdy nespala s nami v loznici, od narozeni u sebe v pokojicku. Syn spal s nami v posteli do 6ti mesicu, potom uz jsem ho musela dat do pokojicku, protoze celou noc byl u prsu a jinak mi nespal. Ted ma 10 mesicu a bud spi do 6:30 a pak si ho vezmu jeste na hodinku k sobe, anebo se mi vzbudi kolem pulnoci a to ho jen ukojim k spanku a dam zpet do postylky, pak stejne v tech 6:30 vstane znovu. Ma postylku v pokojicku s dcerou, tak je to takovy naprd, ze tam musim hned letet, aby se mi mala nevzbudila. Jinak dobry. To treti bude s nami spat asi pekne dlouho, protoze dalsi postylka se mi do detskeho pokoje uz nevleze 😅