Kdy jste sestavili pro děti ohrádku?

snezenka123
13. bře 2009

Ahojky holky,prosím Vás o radu,kdy jste sestavili pro Vaše dětičky ohrádku? Mám ejí už koupenou asi měsíc,ale stále nevím,jestli už je ten "správný čas". malé je 7 a půl měsíce,bydlíme v baráčku a mám edvě postýlky-jednu v ložnici nahoře na spinkání a druhou máme v obýváku,kde si malá ráno hraje,kde ji přebaluji,nebo odložím na chvilku,když potřebuji něco udělat,už se krásně přetáčí ze zad na bříško,a postýlka už jí je asi úzká 🙂 jen nevím,zda není na to brzy. (hlavně tím,že jsme v baráku máme zimu od podlahy-dlažba a plovoučka 😒 takže se mi malou nechce dávat na zem-i když stejně by jsme ba dno postýlky dali nějaký koberec a deky-když je na zemi-tak má pod sebou taky 3 deky 😉 )Díky moc.

berenika39
13. bře 2009

ahoj, není to brzy 😀 😀 . taky jsem zrovna koupila ohrádku včera tady na bazárku 😀 . Mám malého na zemi (ale na plovoucí podlaze) na takovém tom puzzle, a to super izoluje, sama tam u něj sedím a dobrý, nestudí to, je tam už od pátého měsíce, uprostřed velký obytný místnosti kuchyn+obývák, má přehled 😀 , pořád kontakt s někým, at jsme kde jsme a hlavně prostor - ten si myslím že by tvojí slečně určitě už chyběl. Ta postýlka ji nedovolí válet sudy a pak lézt. Ohrádku použij, mě se víc líběj ty dřevěný, kolem těch žbrdlí pak se zkoušej stavit a chodit.
My ji chcem o víkendu smontovat, Péta nabral za pár dní rychlost a couvá jak zběsilej, válí sudy za hračkama, MM včera zalez pod gauč, byla to chvilinka, a nemohli jsme ho vystrnadit ven. Budu ho mít pořád venku, co to půjde, ale už nepřipadá v úvahu ho tam nechat bez dozoru a jít do kopuleny,wc,prádlo,koš....atd.
Jinak ty dřevěné ohrádky mají dno, kousek nad zemí, vzduch izoluje.

paola.o1
13. bře 2009

ahoj, ja mam na dne ohradky taku tu izolacnu deku, co sa dava ked sa ide na stanovacku, aby nebolo odspodu chladno🙂 a na tom mam detsku deku a nemame chladno odspodu

mousunek
13. bře 2009

Ahojky, ja jsem koupila ohradku prckovi pred 14ti dny, suprove se v ni vyblbne a ma tam spousty mista na vsechny jeho aktivity, takze z vlastni zkusenosti doporucuju a pokud budete mit nektera moznost doporucuji polohovaci, kdeyz budete mit zajem mam za 1570,-Kč i s dobírkou a je skvělá (nová) můžu dát popřípadě kontakt na paní která je prodáva
Na koberec ho moc nedavam protoze bydlim v prizemnim byte a od sklepu je zima a taky kvuli psovi sice malyho zboznuje, ale clovek nikdy nevi

nadik
13. bře 2009

Ahojky my máme v obýváku na stálo cestovní postýlku ze které vidí do všech stran nebouchne se a vlastně je v ní doteď už tedy více méně na spinkání přes den, jina leze všude šmejdí, ale když si potřebuju uvařit tak jí tam šoupnu. Také máme zimu od podlahy, takže jsem koupila ještě matraci a malá je v ní už od 4 měsíců....
Ohrádku už ani kupovat nebudu.

gedgitka.a
13. bře 2009

ahojyk já koupila ohrádku, když bylo prďovi 5 měsíců a klidně bych ji příště koupila i o malinko dřív postýlku mám jen v ložnici a tak ohrádka šla do obýváku mám 6ti hrannou se dnem a mantinelem kolem je super 😉

soanpe
13. bře 2009

GEDGITKO. KAM SES NÁM ZTRATILA? 😉

Souhlsím, ohrádku určitě, protože kam toho mrnouska dáš, když nespí a potřebuješ něco dělat

ygreen
14. bře 2009

tak nevím, ale podle mě je to už pozdě 😅
aby ti tam dítko vydrželo být a umělo si samo hrát. My koupily ohrádku, když bylo Tobímu asi 5 měsíců. Má tam krtečkovské měkké puzzle a spoustu hraček. Ještě ani neseděl když jsem mu ji složili (máme dřevěnou 150*150). Takže se tam naučil být sám a vydržel si hrát i 2 hodiny o samotě. Pak se začal o šprušlě zvedat, tak nám fyzioterapeutka poradila ho tam zase nějakou dobu nedávat, aby se nezvedal o šprušle, což není v tomto období vhodné - měl by maximálně času lézt. No a teĎ co už se staví u nábytku ho tam zase dáváme. Ale začalo mamánkovské období a stoupne si po 10 minutách do rožku a ječí 😖

many
14. bře 2009

ahoj,tak já Ladíka začala dávat do ohrádky od 7 měsíce,jak začal lozit a sedět 😉 a dávám ho tam dodnes 😉 teda jen když vařím v kuchyni a nebo potřebuju třeba do koupelny,... 😉 jistota je jistota,než aby se mu něco za tu chvilku něco stalo ☹ a vadí mi ty kecy co často poslouchám,že je to jak vězení,to bych doma nechtěla,..... 😠 je to dobrý i na učení chození,....že jo 😉 dítě se tam učí pěkně stavět a když žuchne tak si nemůže ublížit,...já jsem ráda ,že jí mám,nebo když žehlím tak ho tam taky dám,pěkně si tam hraje a já vklidu vyžehlím,takhle se mi furt chce stavět ke stolu a tahat za šňůru a to by se nedej Bůh mohlo něco stát,že ☹ např. před pár dny se u nás opařil opět mamince 15 měsíční chlapeček,prý vařící polívkou,nevím jak,jestli celý hrnec,nebo talíř,.. ☹ nevím,ale je to hrozný a já raději malýho šoupnu do ohrádky a je tam v bezpečí,protože taková rychlost v kuchyni je raz dva ☹ a doufám,že chlapeček bude dobrej ☹