Kdy jste skončili se sporťákem a jezdili jen s golfkami?

maminkazelvinka
4. čer 2012

Holky ,právě jsem udala náš kočárek (maxi cosi mura 3) a chtěla jsem koupit nějaké bytelné golfky-zálusk mám na nunu pepp 2012 ,ale najednou mi příjde ,že jestli na to být bez sportáku není náš Ráda ještě malý .Zvlášt když jsem ted četla ,že prý nuna hrozně chrastí ři jízdě.Do sněhu jsem si říkala,že bychom zbrojili sáněmi ,ale přeci?!...Tak ted nevím jestli koupit jako další kočárek ještě sporták ,nebo tu nunu ,do obou se mi ted investovat neche- manžovi už začínají moje kočárkové manýry lízt krkem 😀 😀 😀 😀 . Budu moc vděčná za názor 🙂

jesterka01
4. čer 2012

Za nás doporučuji TFK Buggster. Jezdily jsme taky už od nějakého roku a kousek...sporťák jsem používala už jen na horské tůry a teď už je schovaný ve sklepě 🙂

ia.
4. čer 2012

syn byl v golfkách od doby, co začal chodit, tzn. od 13M, jelikož to byl jediný kočár, který vzal na milost. Ze sporťáku dostatečně neviděl a nemohl se z něho tak rychle dostat.

camelinka
4. čer 2012

my tedy jeste mame velky sportak,ale jako golfky sme koupili Espiro magic protoze sportak mame do auta totalne neskladny. Na zimu si ho jeste asi necham kvuli fusaku,ikdyz uz ted beha a nevim jestli v nem vubec bude chtit byt 😅

ladybugie
4. čer 2012

ahojky, já odložila hluboký v dceřiných 7 měsících, měla jsem PP. Šla jsem do sporťáku od X-landera a neměla jsem horší kočár. V dceřiných 9 měsících jsem koupila golfky Multiway od Chicca a naprostá spokojenost. Jezdí v nich i teď, kdy má 2 roky a kousek. Koupím si ještě jedny a spojky a nechám je i pro dvojčátka. Je teda fakt, že kolem baráku jsme přes zimu jezdili ve starém kočáru od švagrové Deltim Skippy.

pejtho
4. čer 2012

My jsme měli sporťák Peg Perego GT3 a koupili jsme golfky Pierre Cardin Lotus. Jsou to podle mě jedny z nejbytelnějších golfek-za tu cenu 🙂
Koupili jsme je nedávno kvůli dovolené - dceři je 10m, ale v podstatě už nejezdíme v ničem jiném 🙂 Sporťák je už docela těžký a vzhledem k tomu, že jsem znovu těhotná, je pro mě i manipulace s golfkami jednodužší. A musím tedy říct, že dcera v golfkách spinká a sedí mnohem radši, protože má lepší výhled než ze sporťáku. Tam jsem jí kolikrát nemohla dostat. Co máme golfky, ježdění je radost 🙂

marecek4
4. čer 2012

my velký sporťák zrušili až teď,ale měli jsem ho už jen na spaní,byl totální závislák spávat venku,jinak už během podzimu jsme kočár vyrušili úplně a nechali golfky jen na nákupy-na odložení dítěte před zdrhnutím 🙂 nebo nákupu,přece jen naše cestování podél silnice nějaké tři čtyři kilásky s nákupem a malým v druhé ruce představa nic moc ☹ a zůstává jako záloha,jinak už využíváme jiné prostředky a přibližovadla

anehap
4. čer 2012

malá jezdila ve sporťáku do 18-ti měsíců(Roan Marita), pak jsme pořídili golfák Peg pérego pliko p3, hodně jsem dala na doporučení holek odsud a jsme opravdu maximálně spokojeni 😉 Malá není žádný drobek, je dlouhá, ale když jedeme na výlet, k babi atd, tak se tam krásně vyspí, stejně jako ve sporťáku 😵 A pro vysoké maminky je to super kočárek 😉

timbouctou
4. čer 2012

my měli na oba kluky od Chicca CT04, výborné, jde s nimi i terén a sníh, i když je jasné, že na nafukovačky nemají 😀 Akorát do vlaku máme takové fofrklacky. Starší šel do golfek na chvíli někdy v 7-8 měsících, protože ve sporťáku se mu nelíbilo, ale na zimu byl lepší na spaní, dalo se tam mimčo líp zabalit. No a pak hned na jaře, to mu bylo něco přes rok a dokud nechodil. A mladší v 9ti měsících, pak přes zimu byl vlastně nemocný, tak jsme nejezdili a od jara chodí všude pěšky, jediné, kde se nechá vozit, jsou ty fofrklacky nepolohovací od Directu.

lucie777
6. čer 2012

Dceři je 2,5 roku a sporťák máme stále, už v něm moc nejezdí, ale do terénu ty golfky prostě nejsou, navíc radši vezu kočár a věci mám v něm, než abych tahala tašky v ruce.. 🙂

2veverka
6. čer 2012

My jsme používali sporťák do roku a půl, golfky jsem vůbec nekupovala. Měl chuť do samostatného chození a ta trvá. 🙂