Kdy jste vaší holčičce začaly dělat copánky?

iv123
16. bře 2013

Kdy jste vaší holčičce začaly dělat copánky? Dcera má už docela docela dlouhé vlásky a copánky si pořád sundává. Má 21 měsíců.

aneta0707
16. bře 2013

ja nedelam ani culicky. 1. to nechce a sundava to a za 2. to lame vlasky a nechci ji je nicit uz od mala.
ale vynahrazuje nam to babicka, ta ji je dela 😒

milin
16. bře 2013

Naše Sárinka má 3 roky. Má strašně jemné vlásky, takže doposud byla ostříhaná na kluka tzv. hříběk měla. Na zimu jsme jí to nechaly trošku narůst, ale i tak když jí udělám dva culíky vydrží ji cca 1 -2hod. někdy dýl.
Vidí holčičky ve školce jak mají culíky tak by chtěla taky, ale nejde to. Prostě jde o to kdo jaký má vlásky a jak si maminka na tom zakládá. Ale já u malého dítěte volím spíše krátké vlasy.

betelgeuzz
16. bře 2013

@iv123 Starší dcera taky nechtěla culíčky, ale jak bylo léto, mívala pod něma zpocený krk a zjistila, že s culíky jí není takový horko. Od té doby si je nechává.

lv
16. bře 2013

Apolenka byla snad do roka a půl skoro plešatá, jak to narostlo na mini culík nahoře, "palmu" dělala jsem, chtěla to, nestrhávála, takže kolem toho 20měsíce jsme začaly..kukala do zrcadla, jak jí to sluší, čančá se ráda /denně si do školky vymýšlí účes, já plním, pletu copy, culíkuju../ a Evelce zapínám sponkou ofinu už od 8měs /ebo dělám palmičku=culíček, neprotestuje..

kimby
17. bře 2013

dobré ráno, dcerka od 1,5let culíčky, od 2,5let i copánky, stříhanou měla do roka a půl jen ofinku, kvůli praktičnosti, od té doby ani tu, vlásky zadní nikdy, má je krásně dlouhé, česat se nechá, je zvyklá, nic nesundavá, jak ji ráno učešu, tak večer sundaváme a to i chodí do školky, večer už to má samozřejmě různé tvary 🙂

cuma
17. bře 2013

Dobré ráno, malá do roko měla málo vlásků,ale po roce jsme začali česat palmu, aby jí vlásky nelezly do očí. Od roku a půl má dva culíky, je zvyklá nic si nesundává, teď ve dvou letech má jeden culík a dá se i zaplést,případně dáváme do mini skřipce.

dana3262
17. bře 2013

@iv123 my mame kluka, ale francouzský Cop mu sel az od 2,5. Jinak si culik a sponku taky často sundava. Ale sponku mu davam furt.