Kdy jste vyměnily sporťák za golfky?

moninka
24. bře 2011

Ahojky 🙂 dceři bude za tři týdny rok, chodí za ruce, a pár krůčků ujde sama. Uvažuji o prodeji sporťáku a koupi golfek cybex callisto na denní ježdění.
Kdy jste prodali sporťák a jezdily jen v golfkách? Používáte někdo cybex callisto denně?

Děkuji

vendulka
24. bře 2011

my sporťák nepoužívali vůbec z hlubokého jsme šli do golfek

jajkax
24. bře 2011

My taky z hlubokého rovnou golfky chicco multiway 😎

vendulka
24. bře 2011

@jajkax máme ten stejný - značku 🙂

moninka
autor
24. bře 2011

takže bez problémů používáte denně golfky ? Dá se to ? 🙂
Každý mi říká, že to není na denní ježdění, že není nad sporťák...

vendulka
24. bře 2011

@moninka já myslím, že jo,podle mě není zase takový rozdíl mezi sporťákem a golfkama a navíc golfky jsou lehčí a skladnější

moninka
autor
24. bře 2011

@vendulka právě, ve sporťáku jezdíme půl roku, je super, ale golfky chci právě kvůli skladnosti, pojedem v létě na dovolenou autem , narvu tam sporťák a věci se mi tam už nevlezou 😀 v a obojí si zas doma nemůžu dovolit skladovat

jajkax
24. bře 2011

já si na golfky taky nemůžu stěžovat, vejdou se mě pěkně do auta, ny výlety supr.Je pravda že sporťáky jsou pro děti asi pohodlnější a takový bytelnější.My ho neskusily tak nevím.Karolínka je stejně spíš chodící typ tak kočár jsme vytahovaly tak jednou týdně.Jinak do města (cca 6km tam a zpět) chodíme deně pěšky.

mamkamarketa
24. bře 2011

ja teda nevim. meli sme chicco multiway a chicco tour 4 a nedovedu si prestavit,ze s multiwayem jezdim casto 😔 strasne spatne se ovladaji, kolecka neposlouchaji...jako nouzovka ok,ale neni nad sportak. i pro dite je to mnohem pohodlnejsi. my sme koupili multiway z nouze. leteli sme do USA a vim jak na letistich zachazi s kocarky, tak jsem mela strach aby nam neznicili sportak... jinak bych asi do toho nesla.

moninka
autor
24. bře 2011

@mamkamarketa tak to je zase špatnýma golfkama ☹ možná kdybys měla lepší, tak bys měla jiný názor 😉

vendulka
24. bře 2011

@mamkamarketa jako ano, špatně se s nima občas manipuluje,ale to chce občas vyčistit kolečka a budou poslouchat a enbo je zaaretovat...krom těch koleček s nima problém nemám a to s nima jezdíme od 7 měsíců a malá v něm vydržela i celý den

mamkamarketa
24. bře 2011

@moninka no co ja jsem si cetla recence (uz jsem mela multiway doma 😒 ) tak opravdu to zadny zazrak neni. lehky jsou to jo,ale do kufru neskladne. nas sportak je mnohem skladnejsi 😖 ale to zase mluvim o multiway jsou urcite skladnejsi golfky.
@vendulka zkousela jsem to vycistit,ale tim to neni. me ta taky dite vydrzi,ale zase podle me to neni na kazdy den. uz treba by mi pri castem pouzivani vadilo,ze nejsou odpruzene. ja vim jsou to golfky,ale pro me jsou golfky nouzovka a ne kocar na kazdy den 😉

vendulka
24. bře 2011

@mamkamarketa nám to čištění pomůže

moninka
autor
24. bře 2011

tak my nemáme odpružený ani sporťák a to mi vadí nejmíň 🙂

mauska
24. bře 2011

my jsme šly taky z hlubokého rovnou do golfek. Máme inglesina zippy, takže kvalitní a i na denní ježdění super. Ale záleží na terénu v místě bydliště 😉

marketa137
24. bře 2011

@moninka Tomík od 6m 🙂 . Spíš záleží na kvalitě golfek. pokud jsou golfky kvalitní, pohodlné, poloha skoro do lehu na spaní atd tak je to lepší náhrada za sporták. já si neumim představit ted mít sporták, s golfkama je daleko lepšímanipulace a malej je v nich spokojený. jen to chce vybrat kvalitní golfky když v nich má dítě být každý den delší dobu 😉

moninka
autor
24. bře 2011

@marketa137 díky Market 🙂 myslím, že cybex callisto jsou kvalitní 🙂

andy80
24. bře 2011

Golfky jsme měli jen chvíli, pak jsem je prodala koupila lehký sporovní kočárek. Já s golfkama prostě neumím jezdit a napřijdou mi pro dítě tak pohodlné.

marketa137
24. bře 2011

@moninka 😉 , záleží jak se jí v nich bude líbit. koukni jen na to polohování, to je asi nejdůležitější, pak polohování i nožiček a taky jaké má jízdní vlastnosti. já mam inglesinny zippy a to už po Vikim, takže z roku 2007 a jsme furt spokojená. Spíš se děsim kdyby se ted rozbily co budu dělat 😒 . v es portáku se mu nelíbí a já se s nim zase enchci tahat 🙂

moninka
autor
24. bře 2011

@marketa137 chtěla jsem hlavně, ať to má dolehu a velkou stříšku, tak uvidíme naživo.

Ve sporťáku je spokojená a kvůli dovolené jsem chtěla něco menšího, protože dám do kufru sporťák a už vidím, jak tam nacpu věci na týden včetně jídla 😒 a doma nemám místo na dva kočáry

mkr
24. bře 2011

asi v roce a půl, záleželo i hodně na terénu, do měta v pohodě stačili golfky, mám podobné solarům od babypointu a nikdy bych neměnila, skladné do auta, prostorné pro dítě

marketa137
24. bře 2011

@moninka ta stříška je super, tu mam u svých golfek taky a to je fakt jedna z nej vychytávek což bohužel nemají všechny golfky. jen ta váha je nesrovnatelná. Viki v nich jezdil asi od 16m a Tomík hned od malinka a je v nich spokojený a i v nich spí docela dlouho. jen jsme mu ted ještě nechala šít podložku do golfek protože si paamtuju jak se v nich viki potil 😒

kristipa
24. bře 2011

ahoj, já když vím že pojedeme do terénu nebo že bude syn v kočáru dlouho spát tak beru sportovní kočárek a na vycházky do města beru golfky. sportovní kočár mi fakt přijde pro dítě mnohem víc komfortnější než golfky. a že není tak úplně IN je mi naprosto ukradený, kočár nemám pro sebereprezentaci ale pro syna.

jajkax
24. bře 2011

@vendulka nám teda jezděj naprosto v pohodě a kolečka taky poslouchají naprosto v pohodě(když jsou čistá)jsem ráda že máme stejný názor. 🙂

eiram
24. bře 2011

My jsme koupily golfky, když malýmu bylo 10m, bylo léto a mě se nechtělo jezdit s těžkym sportákem, hlavně ta manipulace, zvedání a tak..
Golfky máme kvalitní, polohovací, má v nich dostatek místa. Takže sporták nepotřebujem, jen jsme vytáhli jen v zimě, ikdyž ve velkym sněhu se neda jezdit s ničim, snad jen na saních :D
a ted v 18m chce chodit po svych, v kočárku být nechce, ale stejně se hodí.

Myslim, že kupovat golfky, až když děti choděj, je škoda peněz :D

weri1
24. bře 2011

syn bude mít v červenci rok, golfky chci na léto, na zimu sporťák....nějak si neumím s těma golfovýma kolečkama jezdit ve sněhu 😅

weri1
24. bře 2011

jinak multiway jsem zkoušela jen v obchodě a nešla bych do nich, zdály se mi těžké na ovládání a to nechci, stačí mi na to sporťák 🙂

mpavlinka
24. bře 2011

Nikolce je osm měsíců a máme Peg perego Pliko a jsou opravdu pohodlné, nebojím se v nich malou mít i na půl dne. Používám je když jedu dopravou, nechce se mi tahat sporťák.

spimira
25. bře 2011

Já jsem začala malého vozit v golfkách asi od 9. měsíců používala jsem je přes léto,ale na zimu jsem znova vytáhla sporťák, s golfkama bych asi sněhem neprojela 😅 .Teď už si nechám jen golfky, malý stejně chodí a v nadcházející zimě už asi kočár nebudeme tolik používat, tak to snad nějak s tím golfáčem vydržím 🙂