Kdy jste začaly dávat dětem plenky jen na spaní?

popelka213
3. kvě 2012

kdy ste začaly dávat dětem plenky je na spaní?malá má dva roky a ještě čůrá do pleny a když ji nechám bez tak sice chodí na nočník ale čůrá vedle na zem pokaždé.

miarosa
3. kvě 2012

My sme přes den bez pleny, ale někdy si jí vyžádá sám, na noc ještě plenu máme. Jinak nočník už docela ovládáme a když je hodně zapálenej do hraní že zapomene tak si pročůrá slipy/ trenýrky a tepláčky a pak mu to vadí a tím si vždycky hned vzpomene že musí na nočník a jde to tam ještě dočůrat. Nenechávám ho uplně nahatého aby si uměl sundat oblečení a vykonat potřebu. Jen nám to trošku narušuje že jdem na hřiště, nebo někam jedem to se bojim a plínu mu na delší trasu dám. Celý den mám v hlavě jen ten nočník a jeho čůraní a kakání, tak doufám že už mu to půjde 🙂 držím palečky 🙂

amallie
3. kvě 2012

Postupne kolem dvou let, ve dvou a trech mesicich jsme zrusili i pleny na noc

beruska24.9.
4. kvě 2012

někdy během minulého týdne, jak se oteplilo, do té doby měla dcerka (2r.+7m.), i na procházky ven a na cestování. zkoušíme od 2r.+4m., teprve po velikonocích začala sama hlásit (do té doby jsem prala a prala), i když občas ještě k nehodě dojde (když se zabere do hry, nebo trochu pustí do kalhotek než si to uvědomí).

ivca_doubek
4. kvě 2012

Náš Matýsek byl bez pleny přes den cca. od roku a 11 měsíců - takže skoro 2 roky. No ale na spaní jsme plínku potřebovali dost dlouho, bylo mu víc než dva a půl, než si sám řekl že ji nechce. Sice byla občas nějaká nehoda, ale nějak se to natrénovat musí, ne? 😀 😀 😎

crawler
4. kvě 2012

Ve 23 měsících jsem mu pleny vzala a už mu je nevrátila. Má je pouze na spaní i sebedelší procházku chodíme bez plen /čůráme na travičku/ a raději sebou nosím oblečko na převlečení. Nehody nemáme a nechci ho mást - on prostě ví, že plenka je jen na spaní. Využij hezkého počasí a taky je seber 😉

reynocek
5. kvě 2012

Já jsem malému sebrala plínku přes den ve 2 letech a 3 měsících, asi 2x se počůral do kalhot a pak už sám říkal. Občas ještě nějaká nehoda byla, takže všude převlečení s sebou, ale plenku už jsme nevrátili. A na spaní jsme ji asi během dvou dnů zrušili taky, protože už jí měl po spaní suchou delší dobu. V noci nehody kupodivu žádné 🙂