Kdy jste začli u vaši mimísků s příkrmy?

edousek
3. únor 2011

kluci budou mít brzy měsíce a přemýšlím kdy tak už začnou něco papinkat

weri1
3. únor 2011

v 6. měsících

cikilik
3. únor 2011

Taky v 6. měsících

dana3262
3. únor 2011

v uk. 9m 😉

pikusa
3. únor 2011

V 6ti a půl měsíci.....

k.ate
3. únor 2011

v 6 měsících

mamkamarketa
3. únor 2011

ve 4 😉 nebyl kojeny

edousek
autor
3. únor 2011

ale to jste děti určitě kojili

skajana
3. únor 2011

V ukončených šesti, je teda pravda, že kojím 🙂 ale i u nekojených dětí se doporučuje začínat kolem 5-6. měsíce pokud prospívají a nemají hlad...

crca
3. únor 2011

Já začala ve 4 měsících a týden,byli jsme nekojený,jen asi prvních 14 jsme kojili 😅 ,začala jsem s mrkvičkou a holka by to snad snědla celou skleničku sama a hned 😀

lena27
3. únor 2011

u nekojených dětí se začíná ve 4m, u kojených v 6m

mailli
3. únor 2011

já začala v ukončeném 5. měsíci... (kojila jsem jen 4 týdny) myslím si, že je lepší moc nespěchat, když je mimčo spokojené. ten 4. měsíc se mi zdá moc brzy, ale tím nechci říct, že to je něco špatného 😉

florule
3. únor 2011

já jsem kojila a začala přikrmovat v necelých 7mi měsících. Pořádně začal ale jíst až v roce 😀

florule
3. únor 2011

já jsem kojila a začala přikrmovat v necelých 7mi měsících. Pořádně začal ale jíst až v roce 😀

edousek
autor
3. únor 2011

no mě se 4 měsíce zdají taky celkem brzy, ale kamarádka mi stále říká,že už bych se měla za chvíli zeptat paní doktorky kdy můžem začít,že oni začli ve 4 měsících

lidiab
3. únor 2011

Ja jsem zacala v 5. mesicich. Syna jsem kojila castecne, do 4,5 mesicu. Takze uz prikrmuji dva tydny. Nejdriv se moc netvaril, plival to a delal zhnusene obliceje 😀 Ale ted uz tomu pomalu zacina prichazet na chut. Prikrm vzdy trochu naredim UM.

lura
3. únor 2011

Já jsem začala po ukončeném 6. měsíci + kojení.

jitulisek
3. únor 2011

Taky od ukončených 6. měsíců 🙂

mishad
4. únor 2011

Já jsem začala dávat zeleninku od ukončeného 4. měsíce 🙂

marecek4
4. únor 2011

náš malý se začal přikrmovat sám ve 4,5 měsících-chytil si tátovu ruku s bůčkem a už žužlal,za pár dní to samé s banánem-toho sjel asi tak půlku a zase za pár dní se mu zadařilo čmajznout z talířku nakrájený jablíčko,takže v tech 6 měsících jsme to rozjeli naplno a nebylo to pár lžiček na ochutnání,ale rovnou celý kelímek od Aventu,k tomu kojení-až do teď 🙂,každý prcek je na tom jinak

vorllinka
4. únor 2011

@marecek4 bůček 😅 😅 😅

Já jsem Šimimu začala dávat zeleninu od ukončeného 5. měsíce. Není kojený 😉

marecek4
4. únor 2011

@vorllinka já kojila pořád,jen Mareček začal toužit i po jiných chutích a zkušenostech

andelka
4. únor 2011

Já jsem začala 5 dní před ukonč. 6.měsícem, do té doby jsem plně kojila.

katuska85
4. únor 2011

My začli ve 4 měsících

weri1
4. únor 2011

já kojím pořád, malej tu zeleninku až zase tak nechce

babulinkab
4. únor 2011

obě děti jsem plne kojila, s příkrmem jsem začla po ukončeném 6. měsíci

meo
4. únor 2011

@edousek já jsem začala v 5měsíci, ale na radu pediatričky, protože mi malá nepřibírala a někdy v 5měsíci jsem i přestala kojit. Ale určitě se spíš zeptej doktorky, protože i když nekojíš a malá přibírá, tak bych začala nejdřív v tom 5 měsíci.

julka7
5. únor 2011

my sme zacali v 6,5 mes.,doted ale soucasne casto kojim

elgereta
5. únor 2011

Moni je na UM, s příkrmem jsem začala hned od ukončeného 4. měsíce na doporučení doktorky🙂