Kdy plánujete dát děti do vlastních pokojů?

jablo
20. srp 2008

Zdravim
Chtěla jsem se zeptat,kdy ste dali nebo máte v plánu dát své ratolesti do vlastních pokojíků?Díky

ivulinda
20. srp 2008

ach jo... 🙄

petraluk
20. srp 2008

Bohužel máme 2+kk, takže malej musí na svůj pokojík zatim počkat. Ale kdybychom ho měli, tak jsem ho tam začala dávat teď, tedy v roce věku. Začal spát celou noc, takže bych už k němu nemusela běhat 🙂

mysulka
20. srp 2008

Tady šel rychle, v pátým měsíci už tam byl 🙂 Vůbec jsme se nevyspali, od 1:00 si chtěl hrát a končil ve 4 a jakmile to začal zkoušet i v 21 hod., tak šupajdil a od té doby nám hajá tak že mezi 17-20 jde spinkat a budí se kolem 6 hod., takže já mohu jen doporučit, malej je vyhajanej do růžova 😀 a já taky. Sice pár kamarádek na mě koukali jak na krkavčí matku, ale než riskovat, že ho někde upustím únavou, tak raději tohle a ani nebyl nějak drastický začátek. Fakt v pohodě 🙂 Teď si už spolu schrupneme jen po odpoledním kojení ve velké posteli 😀 😀 😀

lukin
20. srp 2008

ivulinda: Co?
jablo: Moje dcera půjde z ložnice cca ve třech letech, až se uvolní pro ní pokojíček.

schwarzovka
20. srp 2008

malej je sám v pokojíku asi 4 dni a opravdu, jak píše mysulka spánek je o 100% lepší...sice se ještě budí 1-2x za noc, ale už nebrečí a nehraje si potom ještě dvě hodiny....dostane prso a spí dál 🙂

jablo
autor
20. srp 2008

náš mrňous to taky zkouší,hlavně chce k nám do postele. My se pak nevyspíme (bojíme se aby ho jeden z nás nezalehl) 😀 takže to není brzo? Ale zase na druhou stranu,mám strach,že to bude ještě horší,abych ya ním každou chvilku neběhala,zda je v pořádku.

mobina
20. srp 2008

My jsme ho vyšupli ve třech měsících 😅 Původně jsem chtěla až v půl roce, ale po rekonstrukci už nám v obýváku, kde i spíme, nějak nezbylo místo. A všechno v pohodě 🙂

schwarzovka
20. srp 2008

jablo: my už to taky jednou zkoušeli kolem toho 4.měsíce a nemělo to žádněj vliv, tak se po 2 nocí nastěhoval zpátky a taky to nepomohlo, až teď 😉

dzej
21. srp 2008

já teda rozhodně až přestanu kojit..představa, že lítám v noci po 2h do pokojíku a zpět je hrozná. 😝

eva1k2
21. srp 2008

Jelikož máme malou ložnici a naopak dětský pokoj je největší v bytě, tak jsem s Jeníčkem spala naopak já v jeho pokojíčku. Odstěhovala jsem s od něko v průběhu třetího měsíce. Na syna to nemělo žádný vliv.

lenkazdenek
21. srp 2008

my chystáme po novém roce přestavbu-tak bude mít malá i pokojík takže zhruba v roce a půl

motol
21. srp 2008

malej má sice svůj pokoj,ale chystáme se až tak ve dvou letech,spát do jiné místnosti,je malej a mám ho radči u sebe a sem si jistější když ho slyšim dýchat a vrtit se v postýlce

sylvar
21. srp 2008

naše malá má pokojík od roku a jednoho dne 😉
a sem tam tam s ní spím, když má špatné sny,ale spíš nerada,pač každé otočení(moje, její)tu druhou ruší 😉

spetra
21. srp 2008

my jsme pokojíček už připravili... mám představu že tam prcek půjde v půl roce... ale kdoví, zatím jsem jen těhotná... 😅

gedren
21. srp 2008

Helenka je porad s nama (postylku ma vedle nasi) a spinka krasne celou noc, nemuzu si stezovat. V jejich cca dvou letech se budeme stehovat, a pak ji nechame vybrat, jestli chce byt porad s nami, nebo chce do vlastniho pokoje.

Ja jsem rada, kdyz je s nama, je to super spolu vecer usinat a rano se povalovat a tak, a at si je s nama, dokud bude chtit, klidne do deseti let, ale zalezi na tom, zda to bude vyhovovat ji, kdyz tam bude mimino a tak.

Ted je treba cerstve zbavena plinek a musim bejt docela ve strehu, abych ji dala na zachod hned jak se probudi, a to si neumim predstavit, ze bych zvladala, pokud by byla v jinym pokoji. Ale pocitam, ze casem snad bude schopna se sama svlict a na ten nocnik si dojit 🙂

gabinaf
21. srp 2008

Tak mi prcka strčili do vlastního pokojíku hned první noc. Ale vlastně tam nikdy sám nebyl, manžel strašně chrápe a já chodím spát k malýmu. Už od 4 měsíců spí celou noc, takže k němu vstávám kolem 6, vyjímečně i v noci. Na konci léta se chystám připravit 3 pokoj, abych měla kam chodit a myslím si, že to bude pro mně dost těžké 🙂

kacka79
21. srp 2008

Tak u nás šel Filípek do vlastního pokojíčku přesně v 9 měs a bez problému. 7 měs jsem pojila, tak spal s námi, potom nám 2 x vypadnul tak jsem ho přesunula a dobrý. Absolutně bez problému - má svůj pokojík rád 😵

makelka
21. srp 2008

My zatím nemáme pro malýho vlastní pokoj, spí krásně snad od šestinedělí celou noc, sem tam se vzbudí, ale obslouží se sám, napije se či se pootočí 🙂 takže kdybychom měli pokojík, tak si myslím, že už je v něm dávno 😉 takhle mi to ale nevadí 😵

jablo
autor
22. srp 2008

tak my sme teda dnes poprvé spali sami.Usnout mu dělalo problémy skoro po každém baštění. Tak uvidme dnes.

sylvar
22. srp 2008

jablo, to se srovná 😉
já malou krmím 2x-3x za noc, vždycky k ní přijdu, sní flašku mlíka, otočí se a spinká 😎

monikapa
22. srp 2008

No nevím, mám kluky 2,5 let a 2 měsíce a spíme s prckama pořád v jedné místnosti.... Ono ty miminka se dají oblbnout snadno, horší to je, až kolem 8 měsíce přijde strach a čím je starší, tím je to takový náročnější, než získá sebedůvěru a nebojí se v noci samo. Musím ale přiznat, že mi to vyhovuje, mám je na očích, spí oba výborně. Znám odstrašující příklad, kdy odstěhovali 2 letýho z pokoje, když se mu narodil bráška, začal se počůrávat atd. Každý podle svého 😉

mkr
22. srp 2008

malá je zatím s námi a dokud budu kojit, tak to tak asi zůstane, kdyby byla jako hodinky a vstávála na kojení stejně, tak by asi šla do svého

markytkaaa
22. srp 2008

Malý spinká s námi a spát bude ještě dlouho ... Já jsem nikdy nespávala ráda sama v pokoji, ani teď ne ... když jsem měla být sama doma když manža odjel, radši jsem šla k našim ... myslím, že to pro ty prcky musí být docela rána, když se v noci vzbudí samotný v pokojíku ...
Vím, že ta chvíle přijde, kdy bude nejlepší, aby šel do vlastního pokoje, ale nejmíň do roka a půl o tom ani nemá smysl uvažovat 🙂

mirka755
23. srp 2008

naše malá šla z ložnice v 11 měsících. Když byla s námi, spinkala dobře ale budila se třeba i 3x za noc. A teď když spí sama, má svůj klid a spí celou noc 🙂 . Taťka to sice prožíval, ale nakonec si zvykl