Kdy poprvé jste šli na pouťovou atrakci s dítětem?

elvira
25. črc 2011

Kdy jste poprvé - v jakém věku dítěte- šli na nějakou atrakci? Žádné divočiny, myslím třeba labutě, autíčka a pod.
Malý už kolikrát po ledasčems pokukuje, ale nevím, jestli to ještě není brzo.
Má rok a půl...

moudivlacek
25. črc 2011

maly byl v auticku jak jsou na plosince a toci se pomalu dokola jeste pred jeho prvnim rokem,ale manzel si k nemu klekal, u nas kolotoce desne frcej,to je hit, tak kdyz je u nas pout, musi se projet, v 1,5 roce bych se nebala,ale na neco,kam muzes s nim nebo u nej byt, deti radi za jizdu vystupuji 😉

andy80
25. črc 2011

Malá byla poprvé v 11 měsících na takovém tom klasickém dětském kolotoči. Bylo tam autíčko do kterého se dala připoutat, aby se nezvedala. Jezdilo to hodně pomalu a nebyl problém. Taky na houpačku jsem jí dávala, u ní jsem stála a houpala jí, takže pohoda.

crca
25. črc 2011

Jo to ti moji taky pokukovali,teď v květnu u nás byla pouť a když jsem je dala na vláček co jezdil po kolejích jen kolečko tak po 3 kole to museli vypnout,protože řvali jak koně 😀 a tak to bylo u všeho a to nám byli v dubnu 2 😅

deyana
25. črc 2011

naše malá se vždycky bála, takže šla poprvé v roce a půl, a taky trvalo než se otrkala, třeba lodičky-houpačky to neprošlo, byla tam minutu a řev, a to jsme stáli oba vedle ní. Ale autíčka, kolotoč, labutě - super 😉 Teď jsme byli na dovči, 22měsíců byla v takovém skákacím hradu s prolejzačkama asi hodinu.. takže taky fajn

simonceli
25. črc 2011

to mě taky zajímá.... my se chystáme teď v srpnu u nás na chalupě bude pouť, tak už zkusím malou posadit. to bude mít 22 měsíců

mili84
25. črc 2011

Toník byl poprvé ve 21měs. a byl totálně nadšenej. Rovnou napoprvé byl asi na 5 atrakcích včetně labutí s manželem 😉 Byl to pro něj obrovskej zážitek a i pro nás - když jsme viděl, jak je šťstnej, tak mě to uplně dojímalo 🙂

copa
25. črc 2011

naše malá byla ve 14 měsících taky na kolotoči s autíčkama, koníkama atd., jelo to pomaličku, obsluha nám rovnou řekla, ať si u ní radši jsme, takže jsem se tam točila s ní a jistila jí 😉 v 16 měsíích byla i na houpačkách a strašně si to užívala 😉

veruska007
25. črc 2011

Maminka vzpomina, jak kdyz mi byly dva, tak kvuli mne museli zastavovat kolotoc, protoze jsem desne rvala a vyskakovala za jizdy 😀 . A to jsem tam pry strasne chtela 😝

dilemma
25. črc 2011

Ahoj pred dvema tydny se maly povozi na housence ej to trosku divocejsi a nic mu nebylo ba pak naopak nechtel spest a chtel jeste🙂 a jinak vsechny ty klidnee kolotoce sjem taky prokolotocovaly🙂a zas mesic jsou mu 2🙂

kammka
25. črc 2011

malá v necelých dvou letech.. je zářijová, tak to tak vyšlo do období letních poutí.. na autíčkách seděla s výrazem ředitele zeměkoule, nadšená z houpaček, pak byla s tátou na vláčku,...jako dostat ji odtamtud dost problém.... 😎 😀
ještě větší problém ovšem jsou balonky... chce je všechny... taky sladkosti, zmrzlinku, všelijaké takové kraviny od Vietnamců, prostě dom z pouti pravidelně opdcházíme s řevem a za náma rejha, jak mladá brzdí patama.. vyjímkou je pouť u prarodičů, tam jí dědeček koupí, co jí na očích vidí a případně jí babi vysvětlí, že to přece nepotřebuje tohle, malá jí z nějakého důvodu neodporuje, já je nechám ať se vyřáděj 😀

aaadus
25. črc 2011

Ve 14 měsících byl na labutích a dětském kolotoči co jezdí pomalu dokola a teď o víkendu byl na autodromu - přes poledne, kdy to není žádná divočina a auta do sebe nenarážejí.

benjik
25. črc 2011

ve 14.měsících,byla tu pout tak si to užila(labutě,kolotoče,lochneska,houpačky). A od té doby peníze za kolotoče jen lítají.-D

blanka.k
25. črc 2011

V 10 měsících na takovém tom vláčku co jezdí cca 50m okruh, seděl v tom mini vagonku vedle mě, v 11 měsících šel s manželem na autíčka (manžel řídil s malým na klíně) a pak na labutě. A nikde jsme nemuseli za dospělého platit, jen dětskou jízdenku (tak jsem si užila zadarmo po X letech kolotoče :D)

kalo
25. črc 2011

Tak u nás tohle nehrozí...naše je schopná vystoupit za jízdy i teď ve 4 letech...Několikrát jsme zkoušely i takové ty blikací a vozící auta na mince v obchoďácích a z toho utíkala s děsem v očích 🙂

alamo
25. črc 2011

Asi jsme exoti, ale poute nevyhledavame. Kdyz kolikrat vidim, jaka individua to obsluhuji 🙄 .

lukza
25. črc 2011

syn vždy tak od 14měsícu vžřdy chtěl na ty autíčka koníky atd co jsjou vobchodákách tak jsme ho tam daly a bál se je mu rok a pul a stále se toho bojí jo když to vidí moc tam chce jíát ale jak se to rozjede tak už peláší pryč a kolotoče jsme ještě nezkoušela zkus a uvidíš🙂)

helcenka
25. črc 2011

Ahoj, my jsme se prcka pustili poprvé na dětský kolotoč (autíčka, traktory, vrtulník....) ve 21. měsících s tím, že tam s ním někdo jel (stáli jsme u něj nebo seděli na bobku) a to hlavně z toho důvodu, aby se nezvedal a nechtěl vylézat. Pak za půl roku už jel na takovém kolotoči sám a to jsme také vyzkoušeli autodrom s tatínkem a v pohodě. 😀

ferinka
25. črc 2011

Je březnový a kolotoče jezdí tak od května,takže cca 14 měsíců a od té doby z nich neslezl a jak je vidí,tak peněženka sype 😀

cikilik
25. črc 2011

Syn byl poprvé ve 14 měsících na dětském kolotoči,seděl v autíčku a nemohli jsme ho ani vytáhnout,furt troubil klaksonem a točil volantem.Taky se vozil na živém koníčkovi a moc se mu to líbilo 🙂))

verka12
31. črc 2011

Ahoj tak my to letos ještě vzdali, syn má 22 měsíců a přišlo mi brzy .Pamatuju si na slova psycholožky ve škole, která nám říkla ře to je týrání dětí 😀 . Ale ony si asi týrané neopřipadají 😀. Je to těžko každéí dítko je jiné a každé to bere jinak.

luciebx
31. črc 2011

malymu byl rok a v rijnu tu mame velkou pout tak se chystame ale uvidime zda si aspon do auticka sedne hihi

babulinkab
31. črc 2011

dnes jsme byli a s roční dcerkou jsem byla ve vláčku a na dětském kolotoči - tam mi pán dovolil se s ní točit a hlídat si ji, samotnou bych ji ale na ničem nenechala

miskadis
31. črc 2011

Zrovna dneska jsme byli na pouti, malá byla na houpačkách-lodičkách(stála jsem u ní a houpala jí) a na malým řetízáku (pán mi říkal, ža kdyby chtěla Sára z kolotoče dolů, tak ho zastaví) a jak byla malá spokojená🙂

miarosa
31. črc 2011

Ahoj, my byli na pouti bez malého, ale když sem tam viděla tolik kočárku, jak tam ty prckové spinkaj v tom šíleném hluku, tak mi jich bylo líto, letos sme ho nevzali, ikdyž si myslím že by to zmáknul, ale příští rok ho vemem, to už mu budou 2 roky a bude to víc vnímat 🙂