Kdy přendat dítě z korbičky do golfek?

lenulinka00
30. zář 2011

V kolika měsících jste přendali dítě z korbičky do golfek? A při jakém počasí.

barevka
30. zář 2011

Ahoj, tak já malou dávala už ke konci do kočárku jen spát, jinak tam být nechtěla. Začala jsem nějak v březnu, když bylo hezky a potřebovala jsem někam jít, jela ve sporťáku, ale jak bylo chladno nastartovala jsem ještě korbu. Malé bylo tehdy 8 měsíců.

micka1
30. zář 2011

Já jsem syna předělala až v 8 měsicích. Vyšlo nám to červen. Přendala jsem ho do sporťáku a golfky jsem používala více méně jenom do města nebo do obchodu. Skoro všude píšou že golfky a sporťáky jsou od 6 měsíců. 🙂

jitka213
30. zář 2011

My máme tu "smůlu", že malýmu je teď půl roku a hluboký kočárek nám začíná být malý, a to máme jeden z největších kočárků, co na trhu vůbec je. Zatím s ním tedy jezdíme a doufám, že zimu v něm taky ještě nějak přečkáme. Jinak když s malým chodím do plaváčku nebo na nákupy, tak ho dávám do golfáče. Začala jsem ho tam dávat už v pěti měsících, ale máme takový golfáč, který se dá polohovat až do úplného lehu, takže to je v pohodě. Součástí je nánožník, pláštěnka a ještě jsem si do něj přikoupila i fusak, takže i když je chladno, je hezky v teple.

coxa
30. zář 2011

Do sporťáku šli kluci na 8mi měsících a to byla zima, ale měli jsme hodně kryté sporťáky, golfky až na 16ti měsících oba.

janinka1987
30. zář 2011

Z hluboké korbičky do sporťáku jsme šli v šesti měsících, v září. Máme celkem malou korbu (x-lander), takže jsme vydrželi co to šlo a pak jezdil ve spor´táku s položenými zády...