Kdy se děti začaly dívat na Tv? Od kdy jste jim četli?

simlenka
4. čer 2008

Ahoj,
chci se zeptat, kdy se vaše děti začaly dívat na televizi a odkdy jste jim četli pohádky.
Bohužel bojuju s tchánovcema, který kdykoli jsme u nich si vezmou naši malou na klín, sednou si před televizi a nechávají ji koukat - když jim řeknu ať to nedělají, tak se mi jen vysmějou a přítel není schopnej se mě zastat, takže si prostě stoupám před televizi - přijde mi, že miminko ve čtyřech měsícíh opravdu televizi nepotřebuje.

Za druhý se mi zejména tcháni ale i dost lidí v okolí směje, že malé čtu před spaním pohádky, tak se chci zeptat, jak jste na tom vy a kdy jste začali číst.

simlenka
autor
7. čer 2008

tak já mám výhodu, že malá to zatím jen pozoruje 😉 pak podle situace budu číst, až bude v postýlce a obrázky jí budu ukazovat nebo nevím...

Já malou nechci od televize separovat, vím, že se na ni jednou koukat bude, ale myslím si, že čím dýl, tím líp... Až z toho bude mít rozum, tak jí pustím večerníček a někdy třeba kouzelnou školku nebo co to dávají... Já když byla malá, tak jsem koukala na večerníček, jednou týdně byl magion a pak v neděli na studio kamarád a to bylo všechno. Když jsem byla nemocná, tak jsem koukala na videu na Zlatovlásku a Co takhle svatba princi, ale taky jsem hrozně moc četla a hrála s mamkou člověče a tak... prostě nechci, aby koukala na televizi bezdůvodně, ale proto, že zrovna dávají něco, co vidět chce - ale to bude samozřejmě až bude starší, protože teď z toho má prd rozum a tak si myslím, že je lepší, když poslouchá, jak čtu... tchány uvidím asi příští neděli, tak uvidíme, jak obstojím na válečné poradě

emamartina
12. pro 2016

Nase mala si hraje v obyvaku a na televizi koukne kdyz ji neco zaujme po zvuku. Takze stale se opakujici reklamy a znelky. Ted ji bude sedm mesicu a obcas kouknem na krtecka nebo vcelku maju. Jinak pred spanim ji ctu uz od trech mesicu. Vim ze tomu nerozumi ale tento ritual si osvojila. Vi ze po knizce prijde mlicko, pomazleni a spinkani. Navic cimdriv zacne clovek detem cist a zpivat, tim driv zacinaji deti mluvit.🙂