Kdy se začalo miminko přetáčet samo na bříško?

peditka
22. bře 2018

Holky,kdy se vám začalo miminko přetáčet samo na bříško? Ten moje líná beruška má 5 měs.a pořád se nechce prekulit. Pretaci se pouze na bok a na bříško se pretočí jen s mojí pomocí

pajita
22. bře 2018

Do konce 6m ma cas, ale zkuste aktivne podporovat, hrackami a pujcze/poridte ai knihu od Kiedronove, nam pomohla, dr nas chtela poslat na vojtovku, ale nasla jsem si fyzio, ktera nam doporucila prave veci z Kiedrove 🙂

vanea
22. bře 2018

v 5,5 =) vojtovku cvičíme, ale z jiných důvodů..na točení mají do půl roku čas =)

sonik8721
22. bře 2018

Malej se začal přetáčet už brzo, možná už před ukoncenym 4. měsícem...ale tak nějak aktivně a nonstop to dělá asi měsíc a půl a teda nic moc 😂
Imrvere se vzteka atd..pac se pretoci, začneme plazit, nejde mu to, jak by chtěl, takže se vzteka...pretocim na záda, vzteka se ještě víc...
Zlaté časy, když jen ležel...už vím, proč každej říkal, užívej si to! 😀

6miska4
22. bře 2018

U nás pomohlo zvedání z videa. Doporučuji 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=E385wSWKmDo
goldenboo
22. bře 2018

Asi týden po tom, co se záměrně sám přetáčel na bok kvůli hračce, nebo když chtěl vidět. Na bok se začal přetáčet dva dny před 5. měsícem.

priefi
22. bře 2018

@peditka my jsme meli total lenocha, na bricho se sam pretocil na zacatku 8m. Ale byl ok, tocil se kolem vlastni osy uz od pul roku, ale na brisko sam ne a ne. Myslim, ze za to mohly zoubky, ktere se objevily uz ve 4.m a pokracovaly kazdy mesic, takze na to nemel naladu. Pak se zoubky trochu uklidnily (mel uz 8 zoubku) a najednou to slo a zacal se pretacet. Perfektni ne cviceni na balonu, posili svaly

brindik
22. bře 2018

My jsme chodili na rehabilitaci, bohudík ne na Vojtovou. Přetočení na bříško jsme řešili.prws nohy, určitě ne za ruce. Ale těžko to popsat. Každopádně bych to nechala ještě být. Naše malá má teď 16 měsíců a i když si se vším dala na čas, běhá teď jak drak

monaluza
22. bře 2018

Oba kluci tesne po sestem mesici.

ajja87
22. bře 2018

Zrovna dnes jsem koukala na fotky a říkala manželovi, že se začala přetáčet tak kolem 5,5 měsíce,ale strašně dlouho nedokazala vytahnout jednu ručičku,furt ji měla pod sebou.

ronja55
22. bře 2018

poprvé v 3,5 měsících. Od 4 měsíců se přešel neustále a teď mu bude 6 měsíců a přetáčí se i z břicha a péruje na kolínkách..

ivuska1986
1. dub 2018

@peditka ahojky, tak jestli jde na bok, tak cekej kazdou chvíli! Malá se mi poprve pretocila 16.3. a 3.3. ji bylo pět měsíců. Má čas, neboj, brzo to přijde👍

newwi
1. dub 2018

Dnes!!!🙂bude nam 5 mesicu za par dni....