Kdy vám dali mrňousové první pusu?

jasminy
19. lis 2011

Naše malá ještě pusu dát neumí. Někdy dává, ale puse se to moc nepodobá. To musí mít na to náladu. Jak jste na tom vy? Já čekám, až to přijde samo, jenže manžel ji nutí...někdy mi to docela vadí, že ji nutí. Učili jste děti dát pusu nebo jste to nechali na nich?

ffiinnkkaa
19. lis 2011

Před prvními narozeninami byl takový pokus o pusinku, nyní je rozdává na potkání (hezky u toho mlaskne 🙂 ) Máme 13 měsíců. 🙂

luckaa
19. lis 2011

Tak Týnka dává pusinku svým způsobem,když jí řekneme,tak se za náma natáhne,ale nevyšpulí pusinku,ale trošku jí pootevře a tak dává pusinky,ale dělá to už přes měsíc,takže někdy po desátém měsíci.Ale normální pusinku ještě nedává a to jí bude za 10 dní rok.

ja.na81
19. lis 2011

Maly zacal tak po tom roce.... se jako priblizovat pusinkou k memu obliceji 😉 Je to ted tak mesic, co dal prvne pusu i s mlasknutim 🙂 Takze ve 14 mesicich. A teda nijak jsme ho to neucili... akorat jsme vzdycky kdyz se o nas tak ruzne "otiral" a oslintaval nas, rekli, ze dava pusinku... tak nevim, jestli si to nejak spojil... proste ted uz kdyz reknu dej mi pusinku tak fakt da... no nekdy se mu taky nechce to je jasny 😉

zvirka
19. lis 2011

U nás probíhají pusinky tak, že řekneme třeba když jde tatínek do práce, jestli mu dá pusinku, tak Mireček otevře pusu a ještě vyplazí jazýček a tak dává pusinky 😀 No a mamka dostane hned taky jednu, asi aby jí to nebylo líto 😵 Dělá to tak cca od 10.-11. měsíce.

alicci
22. lis 2011

u nás před 12 měsícem,řekneme pusinku a on dává sice s otevřenou pusou jako by nás chtěl sníst ale dává rád a ještě když pak říkáme jééééjejjeéééé ještě pusinku 😉 a ještě 🙂 ......

marketa97
22. lis 2011

Tak dneska jsem si tady pročítala tuhle otázku a odpovědi na ní a říkala jsem si, že psát nic nebudu, protože malej dává pusinky akorát náně a Františkovi z Kouzelné školky. Teď k večeru mně ale překvapil, jak se nejdřív nechal pusinkovat ode mě (což normálně nedělá) a pak pusinky dokonce oplácel. Až to nakonec skončilo tak, že mě rafnul až mi málem prokousl spodní ret, takže to asi byla taková jeho odpuzovací metoda abych ho příště neotravovala : )))

ebony222
22. lis 2011

Nase Dominika dava uplne stejne pusinky, jako ty popsane. Otevre pusinku a olizne nas 😀 Tak doufam, ze se brzy nauci i tu mlaskaci.

kamusek
22. lis 2011

Naše Dominka dává pusinky na "vyžádání" 🙂 Naučili jsme jí to 🙂 A dává pusinky i plyšovým kamarádům a obrázkům v knížkách 🙂 Ale nejradši samozřejmě mamince. Když ji hlídala teta, tak když mě viděla, tak mě chtěla, ať ji vezmu a chytla mě a sama od sebe mě "muckala" 🙂 Je to naše mazlící zlatíčko 😀