Kdypak jste přestřihly pomyslnou pupeční šňůru?

karotky
7. kvě 2011

Já to očekávala v době,kdy jsem Adámka poprvé nechala samotného ve školce(byl to jeden z argumentů mojí kamarádky),ale žádný zvláštní pocit tohoto druhu,se nedostavil.Pořád mi přišlo,že jsem s ním nějak spojená,protože jsem si třeba v 9:00 říkávala:"Adámku,..............teď máte svačinu.",kolem 11:30"Adámku,až se naobědváš,tak pro Tebe přijdu." apd. 😅 (Píšu to jen proto,abyste pochopily,co mám na mysli 😉 )
Jakmile se mu narodil bráška,šlo to ráz na ráz a od té doby na Adámka nejsem tolik upnutá a jsem ráda. 😎
Jak jste na tom Vy?

evulinkab
13. kvě 2011

Ahojky, tak malej má 2 roky a 4 mesice a tu pomyslnou pupeční šnuru jsem jeste neprestrihla.A asi jeste dlouho nepřestřihnu, jsem na malém strašne závislá a když jsem chviličku bez nej(např. si zařizuju neco na uřadech a hlídají mi ho naši), tak si připadám, že mi chybí kus mě.Pořad na nej myslim.

lukza
13. kvě 2011

Ahojky tak já sem stále na synovy zavislá až moc vím že má teprve 15měsícu ale myslím že to aji tak není zdrave ale teda čekáme další miminko tak jak píšeš doufám že se to pak samo upravý po narození dalšího mimi,ale popravdě aji když mám mimi v bříšku tak syn je pro mě vším a kolikrát spíš hodně zapomínám na to že v břiše mám další život prostě luky je ten nejhlavnější.

svoja
13. kvě 2011

ocekavam, ze nikdy 😀 😀

andyalukasek2008
16. kvě 2011

Hmmm, až to přijde, dám vědět, ale myslím, že nikdy! 🙂

ferinka
16. kvě 2011

Myslím, že ať mu je kolem dvou let nebo mu bude 50 let,tak pořád tam kus toho pupečníku bude a přes den si vzpomenu a budu na něj myslet a i klidně jestli je dost oblíklý,prostě jednou jsme matky a těma zůstaneme 😵 😉

kristi
16. kvě 2011

doufám, že to nikdy nepřijde 🙂 nejsem typickej závislák a rádá vím, co kdy a kde a jak.....miluju, jak jsme napojené a jak se mazlíme a doufám, že to nikdy neskončí 🙂

bertica.h
16. kvě 2011

..neviem kedy som prestrihla,ale teraz mi je riadne smutno,lebo mi išla moja milovaná kukurička na 5dní preč,do školky v prírode.....neviem ako to zvládneme 😖 pupočnu šnuru som neprestrihla ani narodením druhej dcéry,akurát máme teraz pupošnu šnury dve 😀

denousek
16. kvě 2011

já jsem taky na našem Vojtovi závislá,když třeba chrupe u babičky.pořád na něho myslím co asi dělá,a ráno se jen vzbudím a už pro něj šupu i když nemusím a můžu si užívat chvíli klidu pro sebe 😀 tak se mi stejně jen stýská 😀 to je normální.... snad když přijde druhý prcek tak se ta láska ne rozdělí,ale znásobí 😀 budu myslet na dvě děti 😀

romana29
16. kvě 2011

Holky, já svoje děti taky samozřejmě miluju a jsou pro mě vším, ale vy některé děláte, jako by jste snad nikdy neměly začít chodit do práce, děti do školky a do školy, že s váma budou bydlet až do smrti a podobně. Kolem puberty je nebudeme zajímat povětšinou už vůbec a pak se prostě vydají svojí cestou a matky stíhačky - no není nic horšího 😀
Trochu nadhledu 😉

dont_speak
28. kvě 2011

Užívám si kluky co můžu, protože si uvědomuju, jak čas rychle letí...... a myslím, že stejně jednou přijde chvíle, kdy tu pomyslnou pupeční šňůru odstřihnou oni sami, až si začnou žít svůj vlastní život😉 .ale i tak stejně pořád budu jejich máma 🙂