Když jdete s dětmi v zimě ven, mažete jim obličej?

criterska
18. lis 2008

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli dnes, když půjdete s dětičkami ven, budete mazat papulky? U nás je -6 stupňů, tak nevím, jestli jo, nebo ne..Poprvé jsem s malým vyrážela ven někdy v březnu a to už mínusové teploty nebyly, takže s tím nemám žádnou zkušenost a nevím co a jak..Mám koupený krémík speciálněna zimu od Nivey, tak myslíte, že mám Tadíka máznout? Díky moc

maarie
18. lis 2008

Ahoj,my už papulky mažeme,včera se mi zdálo taky dost chladno.Jinak jsem začala používat modrou indulonu,dala jsem na rady mamin tady na Koníkovi. 😉

criterska
autor
18. lis 2008

Maarie, díky moc, taky jsem si to myslela 🙂 Modrou indulonu doma nemám, zkusím tu Niveu, ale taky jsem si říkala, že by určitě stačila, myslím, že tím mazali v dětství i mně..

jaku
18. lis 2008

Mažeme, mám bezvadnou zkušenost s krémem do větrného a chladného počasí od Babylove z DM. A za přijatelnou cenu, balení v tubě, spokojenost maximální. Do mrazu ho používám i já, je bez barviv a parfemace, mazala jsem jím prcka už od příjezdu z porodnice-máme zimní mimčo.

criterska
autor
19. lis 2008

Jaku - díky, tak já ho také vyzkouším, Babylove je docela dobrá značka, slyšela jsem na ni jenom samá negativa, ale já sama mám zatím dobré zkušenosti..Sebe teda nemažu, ale možná bych taky mohla začít.. 🙂

many
19. lis 2008

ahoj,já zatím dávám Niveu 😉 co je na tvář i na tělíčko 🙂 ale asi taky koupím tu modrou indulonu,taky jsem to tady někde četla 😉 🙂

tlapicka
19. lis 2008

criterska: tim nic nezkazis. ja mazu celorocne, kdyz je osklivo, staci ze fouka...

vojtisek2007
19. lis 2008

my taky mažeme 😀 , máme winter cream od altermed, je super, používá ho i manža 😉

modra_kobylka
19. lis 2008

mazej, mazej, dokud je čas. Já ze začátku nemazala, malá má pět roků a teď už mazat jednoznačně musíme, protože se u ní projevuje alergie na chlad . Líčka má celou zimu červeno-fialová, jako by trochu osypaná a kůže je zatvrdlá, jak by zanícená. Nic moc. Mně doporučili Cold Creme od Avene, tak zkoušíme, uvidíme. Zatím se mi stejně nejvíc osvědčial modrá indulona 😀 Jinak nemusel by být špatný krém od Bubchen, ale osobní zkušenosti nemám.

lori23
19. lis 2008

Ahojky maminy 🙂 Můj 11ti měsíční syn začal mít na pusince takový lehký ekzémek a jak to tak tady čtu,vypadá to že to má určitě ze zimy,takže jsem asi zanedbala mazání jeho papulky.Doma máme winter cream od Bubchen,ale koukám, že většina z vás je pro modrou indulonu.Chci se zeptat jestli ji můžu použít taky,když je malý dost citlivý na různé přípravky?Po něčem se prostě osype a jindy zase ne.... No zkusíme,uvidíme 🙂

anke
19. lis 2008

ahojte, diky za tip na ten Babylove ... nas prcek je dost citlivy na ruzne pripravky, po narozeni jsme mazali kremy pro alergiky z rady babylove - nijak nevoni, ale vse ok ... pak jsem jednou koupila cervenou indulonu baby a byl opruzeny az hruza, takze dik - ja jdu do te DMkove 🙂

jaku
20. lis 2008

Doufám, že budete s tím Babylove spokojený. Mě se dělá ze zimy taky takový suchý svědivý ekzém v obličeji a tenhle krém mi na to senzačně zabírá. Co se týče miminek - máme štěstí- náš prcek nemá citlivou pokožku, zatím se mi po ničem neosypal, tak doufám, že náš tip nikomu nezpůsobí problémy. Používám ho už 2.zimu, jinak přes rok požívám malému ráno na obličejík hydratační krém Babylove a taky vynikající.

sue007
20. lis 2008

No ja teda nevim,ale pokud ma dite uz nejaky ekzem,tak bych urcite nedavala takove veci,je to plne konzervantu a parfemovane,at si rikaji vyrobci,co chteji.Krem do chlad.pocasi ma Canaderm i Weleda,urcite by se neco naslo i u Eone nebo Nobilis Tilia...vsechno je to ciste prirodni.Kdyz uz tak jakz takz je dobre i Seba med,ale urcite bych radeji zkusila ten Canaderm na 1.miste.

pavlina05
20. lis 2008

...ahoj my máme Hipp krém za 80 kč proti větru a chladnému počasí 😉

zirafka105
23. lis 2008

Krem na obličej když je mraz

jenjanka • 1d • Dnes ve 13:10
ahoj,používate nějake kremiky na obličej miminek?teda myslim když jsou mrazy

lucenek • 1d • Dnes ve 13:11
jo Nivea winter cream 😉

micanek • 1d • Dnes ve 13:32
Já mám od Hipp ten zimní a nádherně i voňákuje.

ibolia
3. dub 2009

Ahoj, čím mažete dítka v létě. Malá se mi narodila loni v červnu, takže jsem ji ničím nenatírala, neboť byla schovaná v hl. kočárku,ale teď už vykukuje na svět ze sporťáku a tak si říkám, sluníčko vylezlo a je načase něčím chránit její pusinku.

garfie
3. dub 2009

přesně na to jsem se chtěla zeptat, malá má půl roku a mám pocit že to jarní sluníčko se na ni chytá snad i ve stínu 🙂

dnada
3. dub 2009

jo,jarní sluníčko je silný,malej si osmahl ksichtík v sobotu ,to ani nesvítilo,byly mraky a stejně měl večer horký tvářičky. KOupila sem Daylong extreme SPF50 ,doporučila mi ho Dr i lékárnice... Mažu ho tím už druhý den a ksichtík má v pohodě 😉

garfie
3. dub 2009

hledala jsem na netu a daylong se mi libí-a ještě Babé

marselina
3. dub 2009

my mažeme jak v létě tak i v zimě pusinku bubchenem,je vynikající a tobík má po něm hrozně jemnunkou plet.

mikulka
3. dub 2009

Nám dr. doporučila Daylong.

luckaz.
3. dub 2009

my jsme mazali přes zimu Altermedem a teď, když konečně vysvitlo sluníčko, mažeme Bubchenem