Kinezioterapie kvůli odplenkování, máte zkušenost?

jajda2011
2. led 2017

Ahojte, právě jsem po dlouhém přemlouvání sama sebe konečně kontaktovala naší pediatričku s dotazem ohledně odplenkování našeho 2,5 letého syna. Bála jsem se reakce,že mi řekne,že vše má svůj čas,ale překvapila mě byla vstřícná. Hned jak jsem jí začala popisovat náš problém. Syna posazujeme od 9 měsíců na nočník. Snažím se aby chodil i bez plen,ale vždy se počůrá a nevadí mu,že je v mokru. Nikdy si dosud neřekl ani nenaznačil,že by potřeboval čůrat ani kakat. Když chce kakat tak se od cca 1 roka schovává po bytě, nikdo na něj nesmí mluvit. A když se ho zeptám jestli chce kakat tak hned odpoví ne a uteče se schovat na jiné místo, kde je většinou v poloze s koleny pod sebou a hlavu na zemi. :(
Za pár měsíců musím nastoupit do práce a on bude muset do školky. Doktorka mi hned řekla,že ho do školky ani nedoporučí což chápu,protože u nás ve školce ani s plenami neberou. Hned mi řekla,že ona ani psycholog nic nezmůže,ale že mi může doporučit člověka se kterým má dobré zkušenosti, který se zabývá konezioterapií. Mám si nejdříve nastudovat co to přesně je a pokud budu mít zájem,tak mi na něj dá kontakt. Máte někdo s tímhle zkušenost? pomohlo to někomu? Děkuji za komentáře

guinea
9. srp 2017

@jajda2011 Od tvého dotazu uplynulo už přes půl roku, byla jsi na té terapii?