• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klepe bradou. Je to normální?

22. prosince 2009 
Ahoj holky podobne tema sem teda nenasla. :sunglasses: nas danik casto pres den trepe bradickou.. jako by mu byla zima ale my tu vazne zimu nemame. Ani on neni studeny! Dela to vzdycky po spani ale hodne i behem dne.. tak me zajima jestli to mate taky tak? jestli sme normalni? Nebo jestli sme divni? :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to dělá hlavně u kojení, taky nevím co to je, ale asi to bude normální. :wink:
16. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas to robil ked bol mensi...a tiez nie od zimy..ale uz teraz si som si nevsimla ale dakedy ho tak strasie ako keby do zimy po celom tele..
16. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
většinou to bývá nezralá nervová soustava, nic to není a samo to zmizí, někdy se dává pyridoxin(B6)
16. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně zmínit se o tom při běžné kontrole určo není na škodu :wink:
16. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra jdu tak se na to zeptam.. :wink:
16. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to by mě ani nenapadlo řešit, taky nám často klepe bradičkou, myslela jsem, že jí může být zima, když ji vytáhnu z pelíšku... ale zimu tu fakt nemáme...
16. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja sem to taky nechtela resit jenom napadlo jestli sme jedini nebo to delaji deti normalne.. :wink:
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já to nemyslím nějak zle :slight_smile: zkusím to pozorovoat, jestli to dělá moc často a případně bych to někdy řekla dětské, jak říká Ronie...
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si to musim nekam psat..protoze vzdycky kdyz jdu do poradny chci se zeptat na milion veci a polovinu zapomenu... :sunglasses:
16. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
mě to malá taky často dělala, hlavně když byla menší, teď už ne. Dělá to dost miminek. Časem se to srovná. Je to přesně jak píše ronie - nezralá nervová soustava. S chladem to nemá nic společného.
16. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuju.. No me uz se na to zsa Danik docela velky... :confused: nevadi to nejak v tomhle veku ta nezrala nervova soustava? , :frowning2:
16. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin a co vývoj, co umí neumí? Hlavně motoricky myslím :wink: :slight_smile: Ale jinak to je ok, nerovka zraje dlouho :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
otaci se,plazil se..ted leze po 4,sedi,o nabytek se zveda zatim jenom na kolinka,v postylce se mu obcas povede i na cele nohy.. to si myslim ze je snad v pohode ale vydesily ste me teda... :confused:
16. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je úplně v pořádku takže nic neřeš, zmiň se mudře, můžeš dát ten pyridoxin,ale nutné to není, není důved stresovat :wink:
16. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nervová soustava zraje snad až do 18 měsíců, ne?
16. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin: neuvědomila jsem si, že má daník už 8 měsíců. Myslela jsem, že je ještě miminko. Tak se zkus zeptat doktorky. Ale nebrala bych to za nic vážného. Samo by se to mělo srovnat :wink: tak buď v klidu.
16. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre tak ja se teda nebudu moc bat jo... :sunglasses: Ale te doktorce to fakt reknu...
16. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se zase hlasim.... Opravdu je to tou nezralou nervovou soustavou. Ale lekarka rikala ze pokud Danik dela to co dela (leze,stavi se..atd..) bude to v poradku... :wink:
22. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně to Kubík taky dělá, ale nenapadlo mně to řešit, dělá to jen občas a vývojově je v pořádku.
Na bradičku se vždycky těší kolegyně z práce, připadá ji strašně roztomilý :wink:
22. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek