Klepe bradou. Je to normální?

momin
16. pro 2009

Ahoj holky podobne tema sem teda nenasla. 😎 nas danik casto pres den trepe bradickou.. jako by mu byla zima ale my tu vazne zimu nemame. Ani on neni studeny! Dela to vzdycky po spani ale hodne i behem dne.. tak me zajima jestli to mate taky tak? jestli sme normalni? Nebo jestli sme divni? 🙂

markusko
16. pro 2009

Mně to dělá hlavně u kojení, taky nevím co to je, ale asi to bude normální. 😉

rimmel
16. pro 2009

nas to robil ked bol mensi...a tiez nie od zimy..ale uz teraz si som si nevsimla ale dakedy ho tak strasie ako keby do zimy po celom tele..

ronie
16. pro 2009

většinou to bývá nezralá nervová soustava, nic to není a samo to zmizí, někdy se dává pyridoxin(B6)

ronie
16. pro 2009

každopádně zmínit se o tom při běžné kontrole určo není na škodu 😉

momin
autor
16. pro 2009

Zitra jdu tak se na to zeptam.. 😉

erinka83
16. pro 2009

jé, to by mě ani nenapadlo řešit, taky nám často klepe bradičkou, myslela jsem, že jí může být zima, když ji vytáhnu z pelíšku... ale zimu tu fakt nemáme...

momin
autor
16. pro 2009

Ja sem to taky nechtela resit jenom napadlo jestli sme jedini nebo to delaji deti normalne.. 😉

erinka83
16. pro 2009

jj, já to nemyslím nějak zle 🙂 zkusím to pozorovoat, jestli to dělá moc často a případně bych to někdy řekla dětské, jak říká Ronie...

momin
autor
16. pro 2009

Ja si to musim nekam psat..protoze vzdycky kdyz jdu do poradny chci se zeptat na milion veci a polovinu zapomenu... 😎

iluss
16. pro 2009

Ahoj 🙂
mě to malá taky často dělala, hlavně když byla menší, teď už ne. Dělá to dost miminek. Časem se to srovná. Je to přesně jak píše ronie - nezralá nervová soustava. S chladem to nemá nic společného.

momin
autor
16. pro 2009

Dekuju.. No me uz se na to zsa Danik docela velky... 😕 nevadi to nejak v tomhle veku ta nezrala nervova soustava? , ☹

ronie
16. pro 2009

momin a co vývoj, co umí neumí? Hlavně motoricky myslím 😉 🙂 Ale jinak to je ok, nerovka zraje dlouho 🙂

momin
autor
16. pro 2009

otaci se,plazil se..ted leze po 4,sedi,o nabytek se zveda zatim jenom na kolinka,v postylce se mu obcas povede i na cele nohy.. to si myslim ze je snad v pohode ale vydesily ste me teda... 😕

ronie
16. pro 2009

tak to je úplně v pořádku takže nic neřeš, zmiň se mudře, můžeš dát ten pyridoxin,ale nutné to není, není důved stresovat 😉

erinka83
16. pro 2009

nervová soustava zraje snad až do 18 měsíců, ne?

iluss
16. pro 2009

momin: neuvědomila jsem si, že má daník už 8 měsíců. Myslela jsem, že je ještě miminko. Tak se zkus zeptat doktorky. Ale nebrala bych to za nic vážného. Samo by se to mělo srovnat 😉 tak buď v klidu.

momin
autor
16. pro 2009

Dobre tak ja se teda nebudu moc bat jo... 😎 Ale te doktorce to fakt reknu...

momin
autor
22. pro 2009

Tak se zase hlasim.... Opravdu je to tou nezralou nervovou soustavou. Ale lekarka rikala ze pokud Danik dela to co dela (leze,stavi se..atd..) bude to v poradku... 😉

kaa
22. pro 2009

Holky, mně to Kubík taky dělá, ale nenapadlo mně to řešit, dělá to jen občas a vývojově je v pořádku.
Na bradičku se vždycky těší kolegyně z práce, připadá ji strašně roztomilý 😉