Klínek do postýlky ano či ne?

molea
27. bře 2014

Ahoj maminky,chci se zeptat jestli ste některá používala klínek pod madraci hned od narozeni miminka.Když čtu články tak někde ho doporučují a nekdě zase ne.Tak proto bych chtěla vaši radu.Děkuji 🙂

barborka09
27. bře 2014

@molea Po nás mudr chtěla ať podložíme nohy od postýlky knížkama, aby měla malá hlavičku výš. To se osvědčilo a myslím že skvělé a levně nahradilo ten klínek o kterém jsem ani netušila že existuje.

reynocek
27. bře 2014

My to zase vyřešili tak, že jsme pod matraci pod hlavu složili pár ručníků nebo deku a taky to stačilo.

pellullinka
27. bře 2014

Ne, miminko má spát na rovném. Potvrdily mi to sestry z novorozeneckého odd i fyzioterapeutka.

naomi6
27. bře 2014

@molea Záleží na miminku. Některá hodně ublinkávají, takže je lepší, aby měla hlavičku výš. Každé mimčo je jiné. Takže to musíš vyzkoušet, co vám bude vyhovovat. My jsme jsme také měli matraci zvednutou u obou dětí. Dětská doktorka nám to doporučila.

molea
autor
27. bře 2014

Děkuji za rady,právě jsem to viděla i u sestřenice že to měla zvedle,ale kamarádky mě řekli že to nemá byt.Tak uvidíme,vyzkoušíma a kdyžtak to vyděláme.Ale děkuji vám 🙂

kathy.skal
27. bře 2014

Ahoj, my měli podloženou postýlku knížkama, aby byla mírně z kopečka.

speedygon
27. bře 2014

@molea ahoj, já používala velkou polohovací podložku od Sassy a ta je pod hlavičkou mírně vyvýšená a bylo to naprosto v pohodě. Používala jsem u obou dětí(dcerka měla reflux, ale měla jsem koupeno již před diagnózou), u malého jsem používala, abych nemusela složitě zajišťovat při spánku....

mafeska
28. bře 2014

podložila jsem postýlku knížkama a stačilo to 🙂