Kočárek a zima. Stačí jen kombinéza?

martik169
15. zář 2022

Ahojte, možná blbý dotaz, ale stejně se zeptám🤦‍♀️😁 syn má 18M ,samozřejmě již dlouho chodí sám, ale musím říct že je docela líný to zaprvé a zadruhé žijeme v místě kde se prozatím bez kočárku moc neobejdeme. Trasy do obchodu jsou u cest s velmi úzkým chodnikem a tak hezky a poslušně mi maly prostě zatím.nechodi, žijeme mimo ČR.. plus hodně jezdíme na výlety a kočárek prostě ještě dost využíváme. Tak mě napadá otázka, jestli bude malemu stačit jen zimní kombinéza do kočárku..přece jen v něm se nehybe...nevim jestli teda existuje nějaký potah ,ne přímo fusak ,do kterého ho můžu schovat, kdyby byla fakt větší zima a museli bychom kočárek využít..vím že jsou nánožníky, ale maly bude mít boty , což se neumim představit jak ho do toho balím.s modrými botami a sundavat je a zase furt oblékat je hloupost..nebo zase řeším 💩 a stačí prostě jen kombineza?😅🤦‍♀️děkuji

michaela666
15. zář 2022

@martik169 Určitě jí budu dávat do kočárku i s botama a přes ni nepadací deku ( nemám nánožník). Počítám, že v místě nohou bude špinavá a proto mám vevnitř tmavou látku. Jak to uschne, kartáčkem očistím co půjde a až se na to nezvládnu dívat, tak vyperu.

jana_zofie
15. zář 2022

S dekou v pohode. Malou bych do fusaku nedostala, kdybych se postavila na hlavu...

me_druhe_ja
15. zář 2022

Nevím, kde žijete a jaký máte zimy, ale u nás bývá zima takovej českej podzim: prší, fouká a teplotně 5-10C, pocitově teda podle větru. Výjimečně bývá pod 5C, pod nulou nikdy. Obě moje děti měly fusak jen jako úplně malinci. Pak už ne, i když nechodili ještě. Vždy stačila kombinéza. 🙂 Měla jsem soft.podsitou beránkem. 🙂

ada22
15. zář 2022

Hodně záleží jaké jsou u vás zimy. Malá v kočárku spala do tří let. Takže jsme měli fusak a někdy i nánožník. Na běhání, ale měla spíš lehčí kombinézu, nic extra teplého. Fusak měl dole sustak, takže když nebylo echt bahno tak měla boty. Jestli už v kočárku nespí, tak asi stačí tepla podložka, plus deka s nanoznikem.

krisstina93
15. zář 2022

Chodícímu dítěti sem dala přes nohy deku a nánožník z kočárku, aby nebyla vlhká a nepadala. Deku sem dávala starší a holt sem ji čas od času vyprala, když ji zmazal botama.

emillyhk
15. zář 2022

Mám zhruba stejně staré dítě, sice chodí, ale na nákup, apod. bereme kočár. A budeme brát i v zimě. Mám od loňska fusak, kam se mi ještě vejde. A ano, budu ho tam dávat i s botama a počítám, že ho budu častěji prát. Pokud nemáš fusak, tak ta nepadající deka bude lepší 😉

aspie83
15. zář 2022

@martik169 oba synove měli fusak jako miminka, potom už stačila kombinéza/zimní bunda + oteplovacky, a když usnuli, přikryla jsem je dekou 😉 ale oba jsou dost aktivní a navíc poměrně teplokrevní 😉