Kojení 3měsíčního miminka. Jak často a jak dlouho?

petra324
4. led 2020

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak často a jak dlouho kojit 3 mesicni miminko?

olga_
4. led 2020

@petra324 Tak často a tak dlouho, jak miminko potřebuje, to znamená kojit na požádání. Můj starší syn se v tomto věku kojil třeba i hodinu, dvojčatům stačilo 20 minut i míň.

zanda90
4. led 2020

@petra324 podle potřeby, rozhodně bych to neomezovala na čas. Moje dcera se v tomto věku kojila každé dvě hodiny i v noci, jedno kojení trvalo cca 8 minut. Ale je to fakt individuální u každého dítěte.

puhelin
4. led 2020

Podle jeho potreby.
Ber to podle sebe, taky jis kdyz mas hlad a kolik potrebujes.

luciaanaa
4. led 2020

@petra324 nám se to ustálilo většinou ted na 6 kojeni za den a v průměru kojime tak asi 20-45min jak kdy a vždy z jedem prsu. Taky nám jsou 3 m

hermia
4. led 2020

Dle potreby miminka.. ja nabizela pokazde co plakal, nekdy si vzal, nekdy ne. Nakonec to bylo ze jsem kojila kazdou hodinu (odcucnul se sam jak uz nechtel nebo jak uz usnul a netahal odcucla jsem ho ja), v noci zhruba co 3h a tak jsme fungovali pul roku. Do dnes mi ji po pidi porcičkach a je to hubeňour.

petra324
autor
4. led 2020

Děkuji moc za Vaše zkušenosti 😊

kralicheck
8. led 2020

@hermia Pod toto se podepisuji...stejne tak to je u nas..
V noci vydrzi bez jidla klidne i 4-5 h. Venku nemusi bastit vubec, nejradsi basti doma v klidu...a fakt dle chuti a ze to je casto 😀 Hlavne se nestresuji nejakym pocitanim, hlidanim...