Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

klarka1
14. črc 2011

mám jedno dítě, máma X-Lander XA a jsem s ním spokojená, jako druhý kočárek (doktoři, krátké pochůzky...) mám golfáče. V plánu je ještě jedno dítko, tak snad kočárky ještě vydrží 😉

aguaverde
14. črc 2011

jedno dítě vybírám třetí kočárek 🙂
1. kočárek ABC Design 3Tek pro nás super volba Chár v něm jezdila dvě zimy 😉
2. Bertoni sporťák super ale Chár již chodí více méně sama a já tahám kočárek jen za sebou a nemůžu honit Chár 😀
3. vybíráme něco jen na kolečkové brusle ještě nevíme.....

ewuska
14. črc 2011

první dítko: těžká trojkombinace bebeto tiger, následně kupován x-lander xa 08 a párkrát použité golfky
druhé dítko: deltim klasika na x-kovým podvozku, bebe confort high trek super kočárek, nemůžu si ho vynachválit a v brzé době si jedu pro pp GT3 😵

evulinkab
14. črc 2011

Mám jedno díte a kočárky 3.

První kočárek byl Firkon (trojkombinace, já ale použila jen hlubokou korbu, protože jakmile začal malý sedet, tak jsem chtela nejaký pěkný sporťáček.Takže jsem koupila kočár číslo dvě- Baby point(sokojenost byla a je).Noa k tomu jsem jeste dokoupila golfky, na cestování a tak.

keila
14. črc 2011

1 dítě, trojkombinace Teutonia a dokoupím maximálně golfky, obojí pak půjde i na druhé dítě

hehena
14. črc 2011

1 dítě - 4 kočáry :(

1) Teutonia Cosmo - všichni mě přesvědčovali, že 3kolku ne, tak nám rodiče koupili Cosmo a naprosto nevhodný do terénu (a to nebydlím na vsi - i když u našich jsou cesty do lesa lepší než tady)
2) Teutonia Spirit - o 100% lepší odpružení! ále nenapadlo by mě, že bude prckovi V ROCE MALEJ:((( - šlo hlavně o prostor pod boudou!!!
3) Golfky - prostorný Cybex Callisto
4) Baby Jogger City Elite 2011 - jelikož mi prostě chyběl sporťák, tak jsem koupila tenhle super vychytaný a prostorný! Musím říct, že maximální spokojenost. Náš terén zvládá výrobně, líp než Teutonka, k tomu dokonalá stříška, pohodlný polohování a další věci (hlavně to super jednoduchý skládání jedním tahem), který mě při každý vyjížďce naprosto blaží!!! ještěže budeme mít časem dalšího prcka, neb s prvním si ho asi už moc neužiju :( max. pár měsíců a je po parádě! buéééééé 🙂))) 😢 😀

no takže, prodám Spirita i golfky, Baby Jogger je tak skladnej, že golfky opravdu nepotřebuju (využívala jsem převážně na nákupy, nebo do zoo), kdybych ho měla dřív, tak golfky ani nekoupím!

No u mě jednoznačně špatná volba! Teď už bych neměnila... akorát BJ není otočnej proti směru (ale dvěma střešními okny na prcka dokonale vidím), takže když by si další dítě nemohlo zvyknout, že mě nevidí, tak asi koupím nějakej otočnej z druhý ruky, jinak si myslím, že jinej kočár už kupovat vážně nebudu, lepší dle mě není (zatím) 🙂))

bocinka
14. črc 2011

Tak my máme jedno dítko a pátý kočárek.... 😠 😀 😀

První byla kombinace Coletto Austin 3, ale sporťák stál za prd, takže výměna....
Druhý Graco Trekko - parádní trojkolka, využili jsme nejvíce - ale byl velkej, takže zase výměna až malá chodila...
Třetí Bebe Confort Loola - babičky chtěly otočnou sedačku, že si budou s malou povídat a bla bla, ale stál za prd...
Čtvrtý je Chicco CT 0.4 a s ním teda spokojenost.... je super už snad dojezdíme....
plus teda ještě jeden veliký po mě na zahradu.... 😉 😉

ladybugie
14. črc 2011

mám jednoho prcka, druhého na cestě a zatím máme 4 kočárky 🙂

1) úplně první byl Peg-perego Culla na podvozku Classico Velo 58,5 - naprostá paráda a maximální spokojenost
2) přechod do sporťáku X-Lander XT 2009 - horší kočárek jsem v životě neviděla, nestabilní, krátká zádová opěrka, vysoké madlo před dítětem, s fusakem se tam dítě nevejde, malá opěrka na nožičky, nepřístupný košík, naprostot debilní polohování zad, kdy jsem musela zastavit kočár na brzdu, kleknou k němu a oběma rukama se s tím rvát. No děs a hrůza!
3) přešli jsme na golfky Chicco Multiway a jsem vysmátá. Naprostá spokojenost pro mě i pro dceru. Lehounké, skladné, pohodlné s maximální možnou výbavou.
4) u babičky drandíme Deltimem Skippy - super kočárek, i když trošku tank. Velikánský, prostorný. Dcerá má 90cm a vešla by se i s fusakem. Není vhodný na časté skládání, je to fakt tank a navíc těžký. Je využitelný od narození do 3 let dítěte.

Vzhledem k tomu, že máme rozdíl mezi dětmi 2 roky, uvažuji o koupi sourozeneckého kočáru, uvažuji o Easywalker Duo nebo ABC. Uvidíme 🙂

bufina
14. črc 2011

My jsme měli pro pvní dítě trojkombinaci Roan Maita. Ale nelíbil se nám sporťák, tak jsme koupili sportovní kočárek Zopa Fusion. Roana jsme měli půjčenýho, tak sme ho vrátili. Pro druhý dítko jsme koupili trojkombinaci Tako Jumper. Má super sporťák, tak jsme Zopu prodali a ještě přikoupili skladnější golfky Chicco Multiway, který využíváme na cestování. A tím už končíme 🙂

marecek4
14. črc 2011

pro Terezku-stará Liberta(teď po ní brečím) na balkon,manžestrovíá trojkombinace z druhé ruky na parádu a pak jsem dostali golfky se sedačkou do auta-vše dnes veteráni
pro Honzíka-manžestrová trojka po Terce vydržela,než odpochodoval podvozek do věčných lovišť,pak následovala Zekiwa sporťák s vložnou taškou-skončil po povodních jako dar v kostele
pro Radušku jsme dostali trojku Zekiwu a pak to jistily golfky
pro Marečka jsem začala Takem,ale dospěla jsem k názoru,že je krátký a pořídili jsme asi taky Zekiwu,nevím,značku jsem nenašla,jen tipuji podle podobných na netu-pořád v něm spinká,hlavně přes poledne a v zimě se mi určo vleze ještě do hluboké nástavby i s fusakem,pak jsme pořídili sporťák tříkolku,ale táta s ní odmítal jezdit,tak jsme ji vyměnili za Chicco ponee XS,s tím jsou snad spokojení všichni až občas na mě,protože je o něco málo nižší,než bych potřebovala a k tomu máme na cestování golfáčky Piere Gardin-Ibis a ty jsou až na malý košík super

takže vlastně s kočárkama poněkud troška experimentů,ale říkám,že si to naposledy musím trošku užít 😀 😀 😀

kaculetka
14. črc 2011

2 děti a 2 kočárky...třetí dítě neplánujeme, třetí kočárek zatím taky ne (ale uvidíme, jak budem spokojeni se sporťákem S4) 😉

petrasafr
14. črc 2011

1 dítě - 3 kočárky:
Bugaboo Cameleon, Quinny Zapp, Bugaboo Bee +.
Se všemi maximáolní spokojenost!!!
Všechny používáme stále podle konkrétní situace.

arianka
14. črc 2011

Dvojčata: klasika trojkombinace pro dvojky + obyč hluboké české výroby na zahradu + golfky pro dvojky 😀

tyrisa
14. črc 2011

1. dítě 3kočárky....1 - trojkobbinace polák,něco podebného jako implast,sporťák na houby,malá se mi do něj v půlroce nevešla 2 - abc design,čtyřkolový,byl super,malá mi v něm spala do tří let 3 - chicco multiway,ty si nechávám i pro druhé

ja.na81
14. črc 2011

tak ja mam teda (zatim) jedno dite a pro nej (zatim ) jeden kocarek - Teutonia fun (sportak plus mekkou vloznou tasku) a jsem maximalne spokojena. Mozna ze vyhledove koupime nejake super skladne golfky ale jeste o tom neuvazujem. A necham si ho teda 100% i na druhe (jestli bude), ja proste svou teutonku zboznuju 🙂

pablinka
14. črc 2011

Máme 1 dítě = 3 kočárky 😀
1. polská kombinace s vložnou taškou - všechno projel, jako hluboký byl zcela ok, ale pak už moc těžký a se sporťákem se s ním hůř jezdilo
2. golfky - sportovní kočárek ABC Design Moving Kiwi-black - lehký, spíš golfky než sporťák, spokojenost, ale na zimu na sníh jsme pořídili radši sporťák...
3. sporťák Britax Romer B-Smart 3 - naprostá spokojenost, necháme si ho pro druhé, až jednou bude, jen dokoupíme vlož. tašku nebo korbičku

naty
14. črc 2011

1 dítě a kočárky - trojkombince Dorjan Danny Sport, naprostá spokojenost, jen do sporťáku se brzy nevešel, takže sme pořídili jiný sporťák za pár kaček Zopa Fusion, tam je jak král, ale už ho stejně moc nepoužíváme, nejradši ťape...nevím, jestli do budoucna golfky, zatím nad nimi neuvažuju...Oba v dobrým stavu, takže je necháme i na druhý...

spaagetka
14. črc 2011

1 dítě - 3 kočárky 😅
1. trojkombinace Jané Slalom 2009
2. sporťák Jané Slalom 2010
3. Golfky Maclaren Techno Xt
Spokojenost, střídavě používáme všechny a nechávám si je i pro druhého potomka 😉

johnatanka
14. črc 2011

1. kočár Firkon Twist-jediná výhoda - velká korba - zbytek katastrofa - táhnul k jedný straně, na kolečkách po 2měs boule, vyšisoval po 3měs, nemluvě o malém a nepohodlném sporťáku - šel z domu
2. kočár Jané Nomad - naprosto super, luxusní golfáč, ale jsem na 3kollky
3. kočár Jané slalom 2008 - na první dítě už jen sporťák, na druhý jsem dokoupila korbu2009 a autosedačku2010 (úžasně se to dá kombinovat) - dokoupen golfáč na cesty
4. kočár Peg Perego pliko p3 - kvůli prostoru při cestování, spokojenost maximální s jané a peg perego 😵

mala_hodna
14. črc 2011

1 dítě = 19 kočárků 😀 😀 😀
ale musím dodat že doma jsem jich neměla nikdy víc než 3-4 kousky 😀
a hlavně NIKDY(tedy krom těch nových a ty byli jen 3) jsem na žádném nic NEPRODĚLALA 😉 výhodně jsem je prodala nebo vyměnila většinou jsem ho vyšperkovala doplňky a sladila a prodala ještě za víc než koupila.
Mám to prostě jako koníček a baví mě to 😵

ale znám i o dost horší případy než jsem já které mají za sebou i více než 30 kousků 😀

luciana43
14. črc 2011

2 děti - 3 kočárky
1. Patron Fenix F3 - v tom to odjezdily jako miminka oba, sporťák perfektní do terénu a stále ho u dcerky používám
2. golfky Babypoint - Patron se nám nevešel celý do kufru, takže sme si pořídili z druhé ruky do města golfky, bohužel upadávaly kolečka, ale jinak ho máme stále u babičky pro případ nouze
3. golfky Cam portofino - pro jeho lehkost, malému bylo 15 m a já byla v 5 m těhotenství, tak abych se nemusela tahat s Patronem
Ještě sme uvažovali o koupi sourozeneckého kočáru, ale nakonec z toho sešlo

renat2
14. črc 2011

1 dítě
1. kočár Firkon Verano - naprostá spokojenost, jak korbička, tak sporťák
2. golfky EasyGO Loop - naprostá spokojenost, kupované na dovču
3. sporťák Coletto AVEO - naprostá spokojenost (kupovala jsem kvůli spojené rukojeti)
4. golfky Mamas Papas - nemohu soudit, prodávám, už nevyužijeme
(plus na chatičku věnovaný od kamarádky)
Všechny ježděné mám schované na druhé 🙂

beruskaveruska
14. črc 2011

jedno dítě = 6 kočárků

1. Cam Cortina - super volba
2. Chicco na houpacím podvozku z druhé ruky - na balkon a zahradu byl super
3. Safety 1st - super sportovní kočárek s otočnou sedačkou - nacháme i na druhé dítko
4. obyč golfky na lítačku a na zahradu na spinkání
5. Chicco For Me golfky s otočnou sedačkou - mě OK, ale na MM nízké tak putovali dál
6. Peg Pérego Pliko P3 Switch taky golfky s otočným sezením a jsou naprosto super - necháme i na druhé dítko

apollo11
14. črc 2011

1 dítě - 2 kočáry
Jané slalom (sporťák + nasazovací korbička) - super kočár, myslela jsem že nebudem potřebovat další, ale pořídila jsem ještě golfky Hauck na pochůzky po městě ap., a ty jsou taky fajn. Jsem spokojená a příště bych to udělala podobně. Jinak využíváme ještě Ergo, hlavně muž 😉

treperenda
14. črc 2011

1 dítě - 2 kočárky
DorJan CrossCountry - perfketně prostorný, super do sněhu (dcera je narozená v prosinci). Zůstává pro případného sourozence.
Baby point Sprint - fajnový, lehký, dobrý do města i jemnějšího terénu. Nicméně ten jsme poslali dál.

zlababa07
14. črc 2011

Dobrá otázka 😉 Takže u nás zatím 1 dítě a 2 kočárky. Mám trojkombinaci Jané Slalom 2008, korba super, vydržela do půl roka úplně s přehledem, sporťáček má super jízdní vlastnosti, ale chyběla mi možnost otočení prcka a na cesty malým autem byl dost neskladný a těžký, takže jsme teď pořídili ještě Casualplay Vintage 2 z druhé ruky. Je lehoučký, má otočné sezení, super velkej nákupní koš a je minimálně o třetinu menší a lehčí než Jané - zkrátka takové jakoby golfky, ale otočné 😉 Jízdní vlastnosti jsou teda o chloupek horší, hlavně když je dítě otočené na mě a změní se tím těžiště, tak hůře zatáči, ale jinak je fajn. Do nového bych ale narozdíl od Jané Slalom (neotočné verze) asi nešla. No a pokud budou nějaké golfky do budoucna, tak asi Cybex Callisto 2011. Takže tak. 😵

katiz
14. črc 2011

jedno dítko zatím 2 kočárky: Roan Marita, kombinace hluboký a sporťák... naprosto spokojená. Na cesty do města a na dovolenou golfky Bertoni Foxy.. momentálně v reklamaci, tak uvidíme jak to vyřídí

momis
14. črc 2011

2 děti - 1 kočár - trojkombinace Jedo , bohatě to stačí, bydlím na vesnici a golfáč bych nevyužila, hodně využíváme krosničku, když někam jdeme.

gucci
14. črc 2011

Teutonia Spirit - pro jedno dítě, kombinace hluboká korba, sporták - nej kočárek co znám
Phil&Teds VIBE - sourozenecký kočárek
Maclaren Techno XT - golfky

nausikaa
14. črc 2011

2 děti 4 kočárky
Pro staršího Inglesina Magnum a golfky Inglesina Zippy pak sourozenecký Jané Powertwin a protože mladší byla v kočárku zvědavější tak Jané Slalom reverse jako sporťák. Se všemi max spokojenost.