Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

xbusj202
10. bře 2016

První dítě - kočárek z druhé ruky trojkombinace, který měl sporťák menší než hlubokou korbu, šel z domu.
Druhé dítě - těžký čtyřkolový tank z druhé ruky, šel brzy z domu, ale potřebovala jsem si vyzkoušet ten super prostorný kočár, škoda, že jsem ho nemohla skoro utáhnout. Z druhé ruky pak dvojkombinace Camarelo Dakota a na věk od 2 let mám použitý Red Castle jen sporťák, protože sporťák z dvojkombinace je na zimu na fusak a dítě dost malý.
Třetí dítě - se teprve narodí, ale použiji Camarelo Dakota (s jeho skvělou hlubokou korbou) a později ten Red Castle. Už jsem se svou volbou docela spokojená.

Vyzkoušet si podle mě musí každá žena. Dokud nevozí kočárek, nezná výhody a nevýhody a až pak je schopná se rozhodnout, co vyhovuje právě jí. Osobně z toho důvodu jsem nikdy neměla nový kočárek a s lehčím srdcem jsem pak experimentovala a hledala ten, co vyhovuje nejvíc. Ale ideál neexistuje.

formelina
10. bře 2016

2 kombinace, sporťák byl těžký tak pak valco snap s nafukovacími koly a na dovolenou golfky 🙂

ladie
10. bře 2016

2 děti, 10 kočárků
- quinny speedi (kombinace)
- cybex callisto
- quinny zapp
- britax b-agile 4
- urbo, mamas and papas
- quinny zapp xtra
- nuna pepp
- valco snap 4
- sola, mamas and papas
- recaro easylife

Nikdy jsem na nich neprodělala, doma jsem měla/mám max.dva.

klaraslavickova
10. bře 2016

Mela jsem na dceru 23 a stále nemám ten pravý takže pro druhé bude boj vybrat jediné co vim nechci 3kombinaci ale hlubokou korbu a pak samotný sportak

jaja01k
10. bře 2016

2 deti, 8 kocaru (z toho jsem dva dostala zdarma k jinemu, samotne bych je nekoupila) 🙂

shine2015
10. bře 2016

Tri deti,dva kocarky..

Nejprve koupen Mutsy trojkombinace,za rok jsme koupili sportak easywalker duo...tot vse.

Deti mame holky po 14mes a ted po trech letech od druheho porodu syna.... a jelikoz jsme Mutsy neprodali,uzivame opet Mutsy....ale je fakt,ze prvni dcera kocarek nemusela,uzivala si az pak easywalker duo kdy jezdila se segrou....takze Mutsy zpocatku vyuzit moc nebyl...