Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

gedren
4. únor 2012

Dobrý téma, já jsem altersekce, takže sice kočárky na dvě děti tři (kombinace Jané, prodaná v půl roce prvního dítěte, v těhotenství na dvouletou golfáč od kámošky na doražení, na druhou dvouletou další golfáč po kámošce, co i jezdil 🙂), no ale vystřídaly se u mě krom toho taky čtyři šátky (tři koupený, jeden půjčenej) a čtyři nosítka. S dnešníma zkušenostma bych vystačila bez kočárku, s jedním šátkem (Didymos) a dvěma nosítkama (Ergo na menší, Panda na větší).

carodkaa
4. únor 2012

2 děti a 4 kočárky zatim 🙂

Ten starší měl trojkombinaci trojkolku Bebecar Racer(v jeho roce a půl jsem jí prodala) a zbytek jsme dojezdili v Peg Perego Pliko P3
A teď máme Bugaboo Cameleon a budem ho střídat s opět s Peg Perego Pliko P3,který jsme nedávno koupili,protože to starý už dojezdilo.
Jo a taky nedá dopustit na nosítko Manduca,super! 😉

romcovaklarka
4. únor 2012

Jedno dítě - tři kočárky. Dvě kombinace. Jeden jsme dostali, stařičký hauck, po tomto dítěti už bude úplně na odpis, ale je dobře terénní. Druhý jsme koupili použitý, babypoint, hezky ovladatelný, ale korba i sporťák jsou dost malé a na našich vesnických cestách se často zasekávají kolečka o terénní nerovnosti, štěrk apod. Pak mám ještě poděděné jakési golfky, ale do těch jsme ještě nedospěli.

Plus mám nosítko Ergo, když jedu do města nebo na nákup, většinou beru jen nosítko, kočár byl jen na uspávání nebo koncem léta když jsme jezdili na výlety a teď už jen na procházky po vsi se psem.

Dnes už bych kočárek vybírala jinak - jeden hluboký, hooodně prostorný, houpací. Jeden sporťák, který jezdí po cestách i necestách. A zda bych kupovala golfky, to dneska ještě nejsem schopná říct.

gab7
4. únor 2012

tak koukám....já jsem měla jeden kočárek kombinovaný se sedačkou,a měla jsem ho na dvě děti. 😉 a vypadal i po dvou dětech velice dobře,naprosto nezničený 🙂

micka1
4. únor 2012

Teda zírám kolik kočárků některá z vás potřebuje. Já měla u syna babysmile defender dvojkombinaci a v roce a půl jsem pořídila chicco multiway. Dvojkombinaci se po dvou letech rozpadla a golfky stále máme. U dcery jsem pořídili sojan q7 je to trojkombinace a do města vytáhneme golfky. Takže 2 děti 3 kočárky. 🙂

m.magdicka
4. únor 2012

No já mám dvě děti a zatím také 2 kočárky. První jsme koupili dvojkombinaci holadskou značku X-Adventure - moc jsme s ním spokojeni, je lehký, snadno ovladatelný a sporták velmi prostorný. a potom jsme dokupovali jen úplně obyčejné golfky a to si myslím, že vydrží i pro druhého syna 🙂

majdula
4. únor 2012

Vtipna otazka.

Ackoliv jsem obe deti odnosila a stale odnasim v satku (mno... presneji receno v satcich, to je zase moje uchylka 😅 ), tak mame doma kocarky ctyri 😅

hluboka Teutonka - na vozeni mimin babickama
golfky PP Plika - na vozeni batolat babickama
sourozenecky Jane Twin Two - na vozeni obou deti babickama
hluboky noname z Aukra za odvoz 🙂 - zahradni spaci

mcfc
6. únor 2012

1dítě a 2 kočárek 🙂
první Bambino Hlubokej ale šlo zněj udělat sporták ale byl moc těžký a ted mám sporták Cam 🙂

majatob
6. únor 2012

3 deti-3 kocarky: hlubokej Peg Perego, pak sourozeneckej Jane Powertwin a nakonec golfky Chicco 🙂

smardik
6. únor 2012

2 děti:
1. kočárek Hartan vozila jsem v něm prvního syna, pak i druhého pokud jsem šla ven třeba s manželem-každé dítě mělo svůj kočárek
2. chicco multiway koupila jsem v těhotenství chtěla jsem něco lehčího ale nebyla jsem spokojená a raději jezdila s Hartanem, ale mám ho stále-je u babičky a na ježdění u ní stačí
3. sourozenecký peg perego - ohřál se u nás asi 14 dní a pak šel do světa, hrůza
4. sourozenecký phil a teds a jezdím s ním dodneška
5. u babičky starší kočárek hoco - syn v něm spí před poledne

anysek85
6. únor 2012

Zatím jen jeden na jedno dítě 😉. Krásné Peg perego GT3 na zakázku dělané, určitě momentálně jediné svého typu v ČR - světle zelené, terénní, úžasné a prostě celkově boží 😀. Se systémem ISO fix do auta a samozřejmě i sedajdou Peg Perego vhodnou na podvozek. Vzali jsme rovnou i sporťák a prostě ten kočár miluju 😵. Malej je macík a stále se do korbičky vejde i s fusakem - v porovnání s ostatními kočáry je celkem prostorný. Doufám, že vydrží i na druhé. Pokud by bylo někdy později i třetí a čtvrté 😵, tak si dopřeju nějakou luxusní libůstku. Nemusím mít značkového nic, ale fajn kočár je základ. Jinak vlastníme a hojně používáme také šátek a nosítko. 😉

mates22
7. únor 2012

Pro první dítě kombinaci babysmile defender (vydržel tři roky i sestřenici, ale pak už fakt kulhal), golfáče se sklopnejma zádama (ty koupila babička a zůstával u nich, abysme nemuseli vozit kočár, když jsme k nim jeli, to jsem malou brala do šátku) a pak později jsme dostali po někom ještě klasika obyč golfky na cestování po Praze. Na druhé dítě kombinaci dorjan, tu jsme pak prodali a koupila jsem bytelnej sporťák Jané, bydlíme teď na malém městě.
Takže jsme kupovali tři a dva dostali.

andelka
9. únor 2012

Jedno dítě, dva kočárky, které bude mít i to mladší.
1) kombinace Baby Merc - spokojenost - byl v něm 1rok.
2) sporťák Babypoint Sprinter - jezdíme doteď
Sourozenecký obecně neplánuju, uvidíme aktuálně.
Jo a mám ještě Manducu.

simonceli
9. únor 2012

Na jedno dítě 3 kočárky a jedny golfky

moudivlacek
9. únor 2012

asi jsem exot,ale 1dite=1kocarek 😀

kris2008
9. únor 2012

na prvni- cam cortina X3-trojkombinace,dorjan danny sports-trojkombinace,babypoint,chicco,chipolino,x lander,golfky chicco,golfky babypoint,x lander golfky

na druhe- x landerje super,ale ted mam v merku casualplay S4 a ten mi ted frci domu 😀

jankadudova
9. únor 2012

Prozatim: Jane Slalom Pro 2009 - spokojenost. A novy golfac Cybex Callisto. Vic doufam ne. Pripada mi to ujety 😎

sussanah
9. únor 2012

tyjo, my jsme asi nejaci setrivi, mame uz druhe ditko a stale jen jeden jediny genialni kocar Teutonia a rozhodne dalsi kupovat nehodlam. Mam ale jeste nositko Ergo a satek, tak to tim pripadne doplnuju.

sebestka
9. únor 2012

Téda holky, já jsem asi nenáročná, ale já mám 2. dítě a 1. kočár-trojkombinaci. A kdybych někdy měla snad 3. dítě, tak to odjezdím pořád v tom samém. Je pořád jako nový, pravda, barvy trošku vybledlé. Ale je prostorný a proto jsem si ho vybrala. Razím heslo: jak dlouho ten kočár budu potřebovat. To radši ty peníze investuju třeba do kuchyně, kterou mám na dýl. Pěkně jste mně některá vyrazila dech, s tolika kočárky. Ale co, každá máme úchylku na něco jiného. To by si měl přečíst manža, jakou má skromnou ženu. Pořád mně říká, že jsem s něčím nespokojená, tohle by si mněl přečíst.Ale to už je jiné téma.

petkula
9. únor 2012

dvě děti - jeden kočár - Mutsy s podvozkem Urban Rider, nehodlám ho měnit, jsem moc spokojená a jestli budeme mít další děti, tak si umím představit, že je budeme vozit stále v něm 🙂

tercina
9. únor 2012

Jedno dítě - jeden kočárek - taky Mutsy Urban rider, jako @petkula. Až bude druhé mimi, půjdeme zase do něj.

adelkav
9. únor 2012

1 dítě - 3 kočárky
Cam Cortina - trojkombinace z druhé ruky, využili jsme vajíčko a korbu
Sporťák Casualplay S4 - po zimě půjde do světa
Maclaren Techno XT - golfky, které necháme i pro druhého prcka

gabadan
11. únor 2012

dvě děti - dva kočárky - jeden hluboký a jeden sporťák...peníze utrácím za jiné pro mě důležitější věci 😀
Ale třeba kamarádka má zatím jednu holčičku a už asi 5.? kočárek....

loafeer
11. únor 2012

1 dítě ( 5měsíců) :o)
Roan Marita- hluboký
X Lander - sporťák
Liberta- na balkon u nás
Starý Roan - na balkon k babičce
Roan Marita 2-. původně na balkon, ale pak jsme ho prodali, byl moc pěkný na to, aby se na balkoně zničil
Golfky- ? jestli to manžel dovolí :o)))
S takovým množstvím kočárků jsem myslela, že jsem padlá na hlavu, ale vidím, že jsem celkem ještě v průměru 😀

mpavlinka
11. únor 2012

1 dítě (19 měsíců):

Roan Marita
X lander
Peg Perego GT3
Peg Perego Pliko - pak jsem měnila za Pliko Switch
Jané Energy

diviska
11. únor 2012

jedno dítě, žádný kočárek koupený, jeden půjčený - trojkombinace

kacerka
11. únor 2012

Koukám, že jsme za exoty - vozím i druhého syna v kočáře po tom starším - máme Jané Slalom a spokojenost veliká. Uvažuji o golfkách, ale jestli bude Ríša po bráchovi, tak už je ani neužijeme 😉

mrs.duck
11. únor 2012

Jeden syn: 13 měsíců
Peg Perego GT3 - trojkombinace
Petite Star Zia+ - golfky
Teutonia - k babičce na balkon
A myslím (doufám), že už žádný kočár kupovat nebudeme 😉

salikova
11. únor 2012

1.polský coletto austin - trojkombinace - byla sem s ním spokojená!
2. golfky jané energy (lepší golfky sem neviděla)
3. sour. kočárek Jané Power Twin
4. sporťák Jané Nomad

a u babiček za pár kaček sem vystřídala kočárky(abych nemusela převážet): X-lander, Jané Slalom Pro, Casualplay

tinpet
11. únor 2012

Tak u my "zatím" jen tři kočárky:
Implast Bolder - dvakrát reklamovaný, ale hluboká korba byla super - sporťák katastrofa (nechávám na druhé)
Chicco Multiway - v roce a půl jsme potřebovali skladný golfky na dovolenou - pro nás katastrofa, ve městě jsou kostky, kočár odešel během chvíle...
Quinny Freestyle 3XL - as to nejlepší, co jsem zatím měla v ruce - prostorné, krásně ovladatelné, fakt super. Teď se s nimi ale musími rozloučit, nemáme kam uskladnit, takže s těžkým srdcem prodávám
Rukama mi prošel i Mutsy Urban Rider a jako hluboká korba úžasnej. Lehoučkej, snadno ovladatelnej a korbička mi až tak malinká nepřišla - měli jsme ho půjčený
Teď řešíme golfky, když Chicco nejsou to pravé ořechové a pořád nevím, jaké (kdo ví, písněte do IP)
Co se mi líbí je Casualplay S4, přemýšlím o něm místo golfek (kdo má, písněte do IP, jak moc je lehkej a skladnej, díky)