Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

kjajule
14. črc 2011

1. kočárek Implast Bolder 4 super hluboký, ale sporták měl šíleně krátkou zádovou opěrku a nebyl zrovna nejlehčí...14kg ☹
2. kočárek Babypoint Sprint sportáček byl super 8kg lehký 🙂
3. kočárek Golfky Chicco Multiway ten máme ted a spokojenost 🙂

1 dítě... 😅

fim
14. črc 2011

Mám 2 děti, obě narozené v říjnu, 2 roky po sobě. Na staršího jsem pořídila Cortinu X-tris Evolution, jetou, potom nový sporťák Zopa Fusion (kvůli MHD), ten šel zase rychle pryč a místo něj golfky PP Pliko, jeté.
Na druhého mám Cortinu a Plika, nic jiného už pořizovat nehodám.
Čistě teoreticky, pokud bude za 5 let (nejdřív a vlastně i nejpozději) třetě, tyto kočárky už budou dávno pryč a tak bude nějaký nový. Ale kombinace trojkombinace a pohodlných gofek se mi zdá jako optimální. 😉

mami29
14. črc 2011

Ja cekam druhe dite a bude i druhy kocarek, jelikoz ten prvni uz byl z druhe ruky a uz to chtelo neco mensiho novejsiho.
A jeste mame schovane golfky a ty asi obmenovat nebudu.

beruskanula
14. črc 2011

zatím 😀 2 kočárky pro 1 dítě

sarkaa
14. črc 2011

2 děti, zatím 3 kočárky, plánuji koupit ještě jeden starší na zahradu. Ty dva po starším už jsou dávno pryč.

anieanne
14. črc 2011

Na syna mám trojkombinaci, a uvažuji o golfkách. Na druhého prcka bych chtěla kočár jiný, ale asi zůstane ten, co máme...

katchi
14. črc 2011

Mam prvniho syna. Meli jsme ctyrkolku jako trojkombinaci, ale tu jsem prodala. Pak jsem koupila komplet Jane Slalom, s tim jsem spokojena, ale nema otocnou sedacku u sportaku, takze mame jeste Quinny Freestyle XL. A mozna jeste pribudou golfky 😉

lucenek
14. črc 2011

7 kočárů 1 dítě 😀
1.quinny speedy sx, 2. graco mirage solo, PP GT3, Jane enrergy, PP Sí, znova Jane energy, půjčená nunička buggy

babulinkab
14. črc 2011

1. hluboký,kombinovaný - tako - cca 5,5 tisíce - odvozil obě děti
2. hluboký - na terasu - cca 700,-- kč - použivaly obě děti
3. golfáč - cam portofino - cca 3,5 tisíce - použivaly obě děti - doufám, že se nepoláme, a už to dojezdí

pavcza
14. črc 2011

Dobrá otázka 🙂, protože třeba v inzerátech čtu prodávám kočár, málo používaný, máme jich víc. 😀 Já tedy na jedno dítě mám zatím jen jeden a koupen již použitý, ale od začátku s ním nejsem spokojená a stále hledám něco jiného, ale nenacházim nic, co by mi vyhovovalo, takže zatím furt jeden na jedno mimi a jestli u něj zůstanu, tak maximálně pak pořídim golfky.

niki2
14. črc 2011

Tak mam dve deti, obe plne vyuzily trojkombinaci Knorr. Pak jsem si ke konci s druhym koupila jeste za dve stovky pohodlne golfky za 200 kvuli MHD a upne na konec dostala i od svagrove golfky - destnik, to na takove to, kdyz chodil dobre, ale obcas ho bylo potreba kvuli rychlejsimu presunu nekam uvazat 😀
Ale shrnu to, na ty dve deti by mi stacil ten jeden kocarek, no tretiho by to uz nebylo to prave orechove, ale toho bych stejne asi nejvic tahala v satku, takze mozna i jo 😀

macanet
14. črc 2011

Na Adél- kočárek Panther Junior korba+sporťák, golfky - něco jako zapp, chicco multiway a Spider
Na Eldu po Adě Panther junior + Navington Cadet sporťákogolfky, láká mě Brio, ale to už bych nepřežila 😅

marinka
14. črc 2011

Při Aničce jsem koupila trojkombinaci Cam a odvozila jsem v ní i Leontýnku, té jsme koupili ještě i golfáč, protože jezdí v kočárku dýl, než jezdila Anička. Ta už po roce nechtěla do kočáru ani za nic 😀
Případný třetí prcek dostane kočárek nový..

fafetka
14. črc 2011

Na první dceru jsem měla nejprve hlubokou klasiku.Nechala jsem se do ní uvrtat od tchyně,která využila mé hormonální nerovnováhy😀byla hnusná a tak šla z domu výměno za Babywelt.Musím se pochlubit že jsem tehdy byla první s nafukovacími koly ve městě😀 následovalo Chico(název si nepamatuju), golfky bez značky(pravděpodobně z polska) dar od tchyně a trojkolka na brusle Chico.Toť napoprvé vše.Sumasumárum 5ks.
U syna( rozuměj druhého dítěte😀) to byl Quinny Buzz- dokonalý až na malou korbu, X-Lander X-run na brusle a do terénu, Casualplay Downtown( no to byl extra šmejd za extra peníze-už nikdy více!), Bugaboo Bee (úúúžasnej-dodnes na něj s láskou vzpomínám), novější verze X-Lander X-run, a v tuto chvíli jezdíme s Quinny Zapp Xtra,což je dle mého mínění poslední kočárek.Víc už jich pořizovat nebudu.Sumasumárum podruhé 6ks z toho jeden v podstatě dvakrát 😀 úplně dohromady je to na dvě děti v průběhu 11ti let 11ks kočárků.No možná kdybych neměla takovou pauzu mezi dětma a kdybych neudělala pár ne moc dobrých rozhodnutí( jako zbavit se Buzze např.)mohla jsem si vystačit napodruhé se třemi.Ale myslím si že odborník na kočárky je @mala_hodna,ta mi tady chybí 😵

zanet2009
14. črc 2011

Na první dítě tyto kočárky: X-lander XA(dobrý jako hluboký,ale malá korba, jako sporťák těžký a celkově nic moc), pak golfky Moon a Espiro, pak Jané Nomad(ten jsem prodala a pak jsem si bila do hlavy).Takže celkem 4,ale ty dvoje golfky se u nás dlouho neohřály 😀
Pro druhé dítko: Inglesina-klasická houpací 4-kolka(bezva kočár) a pořídila jsem si znova 3-kombinaci od Jané Nomad-využívám oba a zda jsem s kočárkama skončila zatím nevím 😅

em_ka
14. črc 2011

No baby, vy ste ale niektore vazne extra, to by ma asi manzel zabil 😀 Mame 3komb Camarelo Q12 a na cestovanie golfky od Babypointu - 1 dieta.

amallie
14. črc 2011

zatím jedno dítě a dva kočárky - dvojkombinace hluboký a sporťák teutonia a golfky maclaren, oboje vydrží i pro druhé dítko

romana.st
14. črc 2011

Tak Aďa měl Atlantic a ABC a Emma má ABC (nové) a golfky Chicco.

veruska007
14. črc 2011

2 deti - 5 kocarku:
1. domaci kocarek - bazarovy, prouteny, super do panelaku misto kosiku, ohradky, ...
2. polska trojkombinace Bambi ozon - za pul roku se rozsypal podvozek, nespokojenost maximalni, reklamace nefungovaly (vyrobce vzdy podvozek opravil, ale reklamaci pisemne neuznal, za dva tydny se podvozek opet porouchal, po trech mesicich nas to opravdu prestalo bavit a soudit jsem se nechtela)
3. golfky - chtela jsem trojkombinaci+golfky do mhdcka
4. zopa fusion, sportak - jak se rozpadla trojkombinace, bylo to v zime, potrebovala jsem rychle sportak, ve snehu to s golfkama a pulrocnim ditkem zrovna neslo, koupili jsme prvni sportak v prvnim obchode
5. Ocekavani dalsiho miminka - trojkombinace Cam pulsar

vendulka
14. črc 2011

2 děti a tři kočárky
na první dceru hluboký kočár růžový panter a pak golfky chicco
na druhé dítě trojkombinace jané nomad
a myslím, že více nebude potřeba

meo
14. črc 2011

1dítě = 1 kočárek.
Mám Quinny, dvojkombinace (korba a sporťák), nafukovací kola, brzda.
Jsem s ním maximálně spokojená a doufám, že vydrží i na druhé dítě.

kaleilah
14. črc 2011

-1. bebetto trojkombinace, do lesa super, jako hlubokej taky, ale blbě se vynášel do busu
-2. Sourozeneckej Graco quatro tour duo, nemůžu se ho zbavit, ráda bych ho prodala, už dávno nepoužívám, ale byl super
-3. golfky Babypoint
-4.golfky z hypernovy za pětikilo ve výprodeji po prázdninách, úplně super, jsou to jen ty klas. hole a když se jde do zoo nebo na dloooouhej vejlet tak může jet v kočátu i starší
-5. X-lander XT, koupenej jako sporťák pro mladší

Takže dvě děti 5 kočárů a na trojku bude jinej, ale x-landra nechám, ten je super

kristi
14. črc 2011

3 ks.
jednu trojkombinaci, pak golface Chicco a pak takovy ty pidi golfky na cesty

priste to nebude lepsi 😀 😀

berenika39
14. črc 2011

na jedno dítě tři kočárky - český Patron 3kombinace, cca rok, pak Britax Vigour tříkolku - tu jsme užili nejvíc, to se ještě pořád vozil a neměla chybu. když už víceméně chodil, ale britax byl zbytečně velký na transport, koupila jsem chicco golfky, liteway, do auta super, používám dodnes, když někam musíme letět nebo jdem dlouhou štreku a na konci potřebuje naložit. Ale už půjdou do světa🙂.

janakar
14. črc 2011

Na první dceru jsem koupila trojkombinaci DorJan Cross Cauntry - -totálná nespokojenost, takže šel z domu a koupili jsme Jane Slalom Pro a s tím jsme dojezdili. Chtěla jsem ho i na druhé dítko, ale zadařily se dvojčátka, takže jsme museli kupovat nový- TFK Twinner twist duo a myslím,že další kupovat nebudeme. Takže : 3 děti-3 kočárky
😉

denousek
14. črc 2011

nejdřív jsem koupila samba zagma-těžkej 4 kolák...za 5 měsíců šel do háje a koupili jsme cam cortinu 🙂 ale pak uz na me byla těžká jak malej sedela tak jsme meli lehounké golfky ...

1 dítě-3kočárky 😅

deyana
14. črc 2011

my měli asi 8 - pro jedno dítě - z toho teda 2 fakt jen na zahradu
quinny speedi - nikdy víc
baby design tiny - po týdnu šel z domu
chicco multiway - dobrý, ale ne na kostky
quinny buzz - mám doteď, asi největší spokojenost
moon buggy kiss - pro nás hrůza, nestabilní, rukojeti nízko - týden a šel pryč
pak mám starý golfky na balkoně, ale asi k ničemu
+ ty starý 2 šunty na zahradu

až bude druhý, tak uvažuju o cam cortině nebo nějakém gessleinu.. ale možná si necháme quinnyho, záleží kdy se narodí druhej mimís, protože je tam malá korbička..

xkacatkox
14. črc 2011

na jedno dítko (zatím)Gesslein F6, byli jsme moc spokojení, ale po roce jsme se zamilovala do Gesslein F4 buggy, hlavně že byl skladnější a vešlo se mi do auta více věcí, a snad nám zůstane 🙂 takže celkem dva kusy budeme nechávat na druhé

llllucka
14. črc 2011

Trojkolka Jané (hluboká korba pak sporťák) a golfky MC laren

hansed
14. črc 2011

1 dítě - 3 kočárky 😀

V těhotenství jsme koupili klasickou trojkombinaci, hodně těžkou, do terénu, super se s ní jezdí, ale po porodu se ukázalo, že musíme snad každý týden s malou k nějakému dr. a tenhle kočík se prostě blbě skládá, je těžkej apod., tak jsem koupila za 7 tisíc úplně nový Jet Neo, spokojenost 😵 a na jaře jsme dostali Cam Cortinu z druhé ruky, který se skládá ještě líp než Jet....

na druhé dítko zůstane Jet Neo (cortinu si koupí známí a trojkombinaci dáme nejspíš do nemocnice na dětské oddělení jako poděkování za to, jak skvěle se k nám chovali 😉 ) a přikoupíme kočík pro sourozence 😉