Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

kuchy
16. srp 2011

1.dítě - DORJAN DANNY SPORT 2009
, byl super hluboký,i s jednou reklamací podvozku,ale sporťák úzký a v 7měs. se už malý nevešel.
ZOPA FUSION -slušný , používaný do porodu 2 mimi.Budu prodávat 🙂
JANÉ POWERTWIN 2009 - nejlěpší,zatím, používaný 11měs. na sourozence, ted jsem prodávala a je mi smutno,ale už ho nepotřebujeme.
A čekám na golfky BUGGSTER na menšího synka a stupátko pro staršího,ten už se vozit moc nechce 😀 😀 😀
Tak počítám během 2 let,na dvě děti 4 kočárky.

zuzka72
16. srp 2011

Tak jelikož mám 4 děti tak to vezmu postupně:
Na Jakuba jsem měla celkem 11kočárků
Na Adama celkem 5 kočárků
a na dvojčata Petra a Lukáše mám zatím 10 kočárek-ale není všem dnům konec 😀
Každopádně vím, že bych se asi měla léčit, ale myslím, že každý má nějakou úchylku... 😀 😀 😀 😝

ikarkulka
18. srp 2011

1 dítě, 7 kočárků (zatím 😅)

1. Inglesina Classica - jen hluboká korba
2. Teutonia Mistral S - sporťák s vložnou taškou
3. Casualplay Vintage - sporťák, nikdy jsme ho nepoužili, unáhlená koupě
4. Mamas & Papas Urbo - sporťák
5. Inglesina Avio - sporťák
6. Nuna Buggy - golfky
7. Cybex Callisto - golfky

až mi zase někdo v albu bude spílat, jak jsem marnotratná a kolik mám kočárků, odkážu ho sem, protože já jsem břídil 🙂

michamicha
18. srp 2011

zatím 1 dítě a 2 kočárky
trojkombinace Roan Marita a golfky Chicco Multiway - obojí by mělo vydržet i na druhý dítko 😉

lena27
18. srp 2011

2 děti - 2 kočárky -kočárek trojkombinace + golfky. na další dítě budeme potřebovat jen dokoupit nové golfky

nany123
19. srp 2011

1 dítě - 3 kočárky:

1. Inglesina Otuttina: velice prostorná korba, houpací, nafukovací kola - do naseho vesnickeho terenu naprosto idealni
2. TFK Joggster III - sportak (trikolka), ktery je certifikovany na sport - chodime s nim behat, na brusle a obcas si ho dame za kolo, kdyz nekam jedem po cyklostezce. Pro dite velmi prostorny
3. Inglesina Trip - lehke golfky, idealni do mesta - hlavne do MHD, obchodu apod.

rennu
20. srp 2011

1 dítě, 2 kočárky:
1. trojkombinace Bébécar- 4kolka, terénní (projedem všude i lesem na houby 🙂
2. golfka espirit metropolitan

sabi.m
20. srp 2011

1 dítě, 4 kočárky:
1. Casualplay S4
2. Peg Pérego Sí
3. Casualplay Downtown
4. Quinny Zapp Xtra

Všechny máme, používáme 🙂

romana29
20. srp 2011

Vidím, že je hodně maminek závislých na kočárcích, co? 😀 Mám kámošku a ta už jich měla taky pár a lidi si z ní dělají srandu, že to střídá jak oblečení.
My teda dva kočáry - hluboký a pak sporťák - oba teď sloužili i Gábince, víc do toho vrážet nemíním, jsou důležitější a nebo lepší věci do kterých jsem ochotná vrážet peníze

marketa97
23. srp 2011

1dítě, 2 kočárky:
do terénu a na pořádný procházky u nás na vesnici X-Lander XA 2010 a do města (tedy i do auta) golfky Koochi. Naprostá spokojenost s oběma, takže se v nich povozí i případné další mimi

kamusek
24. srp 2011

My máme zatím 1dítě a 1 kočárek 🙂 3kombinaci Peg Perego GT3 - jsme moooc spokojeni, jak s hluboukým, který už nepoužíváme, tak teď se sporťákem i autosedačkou. Určitě necháme i pro druhé dítě. Ale chystáme se pořídit ještě nějaké golfky (do auta, k rodičům), ale asi až na jaro. A vypadá to, že to bude taky značka Peg Perego 🙂

gabka32
24. srp 2011

na 1. dítě jsem měla 2kočárky - trojkombinaci Cortinu X3 a golfky taky Cam.
2.dítko jsem odvozila v korbě po sestřičce a ted jsem si objednala vysněnou trojkolku Janečko, i když se MM tváří, že je to naprosto zbytečné, ale prostě nešlo to jinak 😀
mít těch kočárů více, tak nevím nevím, to by mi doma asi neprošlo. Opravdu obdivuju ty tolerantní partnery, co jim nevadí i 10 kočárků 😀

mifinka
24. srp 2011

DVa kočárky... Firkon verano kvůli velké korbě a loni jsem vytáhla sporták na zimu, protože velké nafukovací kola jsou ve sněhu k nezaplacení.. A golfky , ani nevím jmeno, taky z Polska, kvůli skladnosti do auta a taky jsou o poznání lehčí než firkon. Myslím si že druhé miminko odvozím v těch samých kočárcích. Frikon je jako nový a gofkám jsem ted kupovala nové kola.. Jistě, už mají svoje kosmetické chyby.. ale mě to stačí.. nějak mě honění po nových kočárcích za x tisíc minulo..

marti73
24. srp 2011

My máme první dítě a koupili jsme 3.kombinaci Dorjan Prestige s naf. koly.. výborně se řídí i jednou rukou a na cestování jsme teď koupili lehký skládací Babypoint Fortuna, Dorjan sporť. je super, ale do auta zabere dost místa. S těmi si snad vystačíme i na druhé dítě. 😅

miskadis
24. srp 2011

První dítě - trojkombinace Espiro GTX - absolutní spokojenost a golfky Espiro Magic new - taky absolutní spokojenost, oba dva kočárky budeme mít i pro druhé dítě.

takyja
24. srp 2011

1 dítě = 1 kočárek (Emmaljunga City Nitro, trojkombinace). Předpokládám, že vydrží i pro další dítě, protože je zatím zcela bez závady.

Matek sběratelek kočárků (co doma mají 3 a více kočárků pro 1 dítě) bych s ráda zeptala - a kam to dáváte, zejm. v bytě???

zabinka88
26. srp 2011

1.dítě:
-1.tako fast rider - příšerný kočárek,za 4měsíce šel pryč
-2.x-lander xa trojkombinace- hrozně malá korbička,sporťák dobrý,ale chtěli jsme něco skladnějšího do auta,tak jsme prodali
-3.x-lander xq - super sporťák,máme od 6měsíců doteď (16m)
+kočárek inglesina na zahradu
2.dítě(narodí se v prosinci 2011)
-1.roan marita-už máme nachystaný,má úžasně prostornou korbičku...už se na něho moc těším 😉
-2.x-lander xq-po prvním dítěti
+inglesina na zahradu

bertica.h
26. srp 2011

1 dieta
1cam neonato-za 2mesiace bol preč,kolečká boli otrasné bála som sa že z malej dušu vytrasiem
2 kočárek Picoplo-kombinácia ten bol dobrý
3 kočík xlander xt -super kočík
4 kočík chicco ct 04 to bol perfiš sporták už nerobia

2dieta:

1.quinny buzz-nebola som moc spokojná-korba bola fajn,sporták nevyhovoval,malý nákupný košík
2zopa fusion -ten bol fajn
3 babypoint mark-spokojnost

jesca
26. srp 2011

Jedno dite, jeden kocar - trojkombinace. Lakalo me koupit golfky, ale zatim jsem si s Concord Fusion vzdy vystacila a v podstate spokojenost. Otazka je, jak to bude az budou doma caparti dva, ale to se rozhodnu az pak. Zatim jsem pripravena pouzivat dal Concorda...

sarlotta
29. srp 2011

3 kočárky + 1 korba ... 2 děti

1. trojkombinace Tako... 10měs používaný - jako hluboký ok, jako sporťák na nic

2. x-lander xt - trojkolka .. maximální spokojenost... nejlepší kočárek
3. golfky cam ... jen na dovolenou nebo do obchoďáku pro dítko od 2let výš
4. nová hluboká korba na x-lander xt 🙂 pro dcerku... a sporťák má už 6let a je pořád jako nový 😎

miriska
29. srp 2011

1 dítě-4 kočárky
Cam Cortina x3 evolution trojkombinace-měli jsme ho jen půl roku jako hlubokej, sporťák už jsme nechtěla
golfky Cybex Callisto-máme je do města a na nákupy
sporťák Quinny speedi-super na procházky do terénu nebo na delší trasy
sporťák Jané slalom- na dvůr

mon123
29. srp 2011

První dítě - 2 kočárky
Druhé dítě 2 kočárky po tom prvním, a to je mezi nima rozdíl šesti let.

humlajda
3. únor 2012

tak to bude tezke..mam 4.dite..schvalne to zkusim sepsat..jestli si na vse vzpomenu🙂)
1. dite: klasicky hluboky,nejaky smejdik, sportak-nazev uz nevim a golfky
2.dite: jiny hluboky.pouzivany celkem dlouho, zkusila sem nejaky sportacek ze sekace ale byl to omyl a sel zpet, nove golfky free line-moc fajne
3.dite:TAKO..des,hluboky starsi houpaci CAM, pak lehce jety xlander XT, vymenila sme za bebecar vector t,golfky chicco multiway-ty freeline byly lepci
4.dite.takze mame starou libertu,ale jen tu stala tak se sni jezdi u babicky,inglesina magnum, inglesina ottuta..ted zekam na britax b smart 4 😀DD a to bude 15.ty:-))) kocarky me proste baviiiiiiiiiiiiii

didakuku
3. únor 2012

2 děti- 4 kočárky
1. Bebecár
2. Casualplay S4
3. Concord fusion- peacock
4. Bugaboo Bee+
Nejlepší byl a je 😀 Bugaboo Bee+ 🙂 😉 😀

dana3262
4. únor 2012

Zatim 2 deti a zatim 4 kocarky.
1. Dorjan danny sport-hruza
2. Golfky Jane Energy-dobry
jelikoz jsem byla zvykla chodit se starsim na odp.spani ven, tak jsme koupili
3.Easy walker duo-tam oba pohodlne spi, je skvelej, ale strasne tezkej a nevejde se do zadneho obchodu a do mhd, tak jsme jeste koupili
4. Phil & Teds verve-zatim nic moc, ale uvidime, az bude moct mladsi aspon polosedet. Mozna ho vymenim za nejakej starsi typ P&T.
jo a mama koupila k nim Patron na spani. Jde do uplneho lehu a luzko ma 100cm. Ten jsem vyuzivala v tehotenstvi kdyz malej spal a pekne jsem se nadrela. Mohl klidne spat v golfkach-taky jdou do lehu, kdyby mi do toho vsichni nekecali 🙂

carculka
4. únor 2012

my dva-teutonii spirit S3-maximalni spokojenost,jen se muselo menit-neni tak velika a pak(a stale)bugaboo bee plus,pro nas idealni-moc nenajezdime-je fajn skladny,lehky,jen ted budu reklamovat kolecka

saronka
4. únor 2012

my 3 ale spíše bych viděls 2, klasickou trojkombinaci od řijna do června - pak takové napůl golfky-sporťák lehoučké 7,5kg .. pak na zimu jsem zase jezdili sporťákem od trojkombinace a na jaře zase golky- ale to jsem si půjčila nové neb manžel svou vahou ty naše zničil..mám v plánu u drhého použít od dubna do dubna - cca rok trojkombinaci, pak ji prodám a jen zase golfky-sporťák něco 7kg.

pusolamy
4. únor 2012

tak ziram kolik kocarku je nekdo schopen vystridat 😎 a pak ze lidid nemaj penize , my mame trojkombinaci jane slalom - z druhe ruky, ted uz jezdime ve sportaku a protoze do nej hodne tahne je dost otevreny tak jsme od tety pritahly takovou tu starou klasiku na doma po vsi nam to staci a do mesta mame jané 😉

levata
4. únor 2012

trojkombinaci + golfky a bohužel jsme teDˇmuseli koupit ještě jeden, protože se nám prcek nevešel už do sporťáku ☹ takže jsme volili z bazaru jane slalom, doporučovaný jako největší 🙂 zatím se tam vlezem.-)

vendullka
4. únor 2012

Jedno dítě - jeden kočárek, dvojkombinace, ale čekáme druhé a věřím, že to opět odjezdíme v tom samém🙂