Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

karotky
14. črc 2011

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉

beruska1989
14. črc 2011

ahoj, takže... 1 dítě a 6 kočárků☹
1. trojkombinace patron - nové
2. golfky vega (taky patron) - nové
3. na spaní na balkon kočárek půjčenej od tety 12let starej, fakt prostornej🙂
4. trojkombinace adbor - použitý (po pár týdnech letěl) následoval... 300,--
5. apollon alux (též patron) - (použitý) u babičky 1000,--
6. trojkombinace tako - u babičky (použitý) 1000,--

lukza
14. črc 2011

1 dítě a 2kočárky
konbinace hluboký a sporták a pak lehčí sporták tedka čekáme druhé dítko a žadný kočárek nebudu kupovat vše podědí je vše jak nové jen přikoupím skej 🙂

paolin
14. črc 2011

2 děti a 2 kočárky (hluboký, sporťák a nakonec jsem u druhého chlapečka dokoupili ještě lehké golfky)

daee
14. črc 2011

jedno dítě
1. Trojkombinace Concord Fusion (spokojenost maximální, až na to, že neprojede skoro žádný terén)
2. Starší hluboká Inglesina na zahradu na spinkání (prodali jsme, jak se malý začal otáčet a sedat..)
3. Starší Tako Baby Heaven (abychom projeli terénem a sněhem...prodané na jaře)
4. Starší Tako Natalia (k babičce..už prodané)
5. Golfky Chicco MultiWay
Prodeje vždy se ziskem, takže jsem si vydělala na poslední koupené nové golfky 🙂

mili84
14. črc 2011

1 dítě - 4 kočárky
nový Gesslein Future F2 (kombinovaný, 3 kombinace)
stará Liberta po mě (na zahradu)
půjčené starší Moon golfky - na dovču
nové Gesslein Swift - používáme doteď, jiný už neplánuju 😉

simka01
14. črc 2011

1 dítě :
1. trojkombinace Jané slalom pro 2008 -- mega max.spokojenost ... prodáno
2. sport.verze po švagrové Jané slalom pro 2010-prodáno - malej se v 5ti měsících nevešel ☹
3. "chatovský" bezejmenný ... kombinace s otočným sezením,hodně prostoru...do teď po usnutí v hluboké korbě
4. Nuna pepp 2011 Sand- stále zabalen.. malému zatím nevyhovují...až budeme větší a chybí nám tam madlo...
5. Mamas and Papas Sola -Black "letní" kočík ... hlavně kvůli otočnému sezení...
6. Concord fusion -peacock- sporťák stále zabalen... vyjedeme po létě
7.golfové hole Chicco Liteway - dárek od babičky a dědy na dovču
🙂

svoja
14. črc 2011

1. PP GT3 - nejlepsi kocar, co jsem mela! (trojkombinace)
2. ABC design (otocnej) (dvojkombinace, ale vyuzity jen sportak)
3. Babydesign sprint (nepouzitej)
4. PP pliko switch (otocny golfky)
5. Nuna - skvela! (jen neni polohovaci, takze zrejme vymenim)

Vsechny kocarky jsou prodany, zbyla jen NUNA, kterou zrejme zase poslu dal a poridim jinej. Zadnej si ale nenecham, dvojka nebude.

weri1
14. črc 2011

1 dítě: 2 kočárky, dvojkombinace a golfky, víc nepotřebuji 😉

leonik
14. črc 2011

1.dítě- dva kočárky: dorjan-trojkombinace, ten jsme prodali a koupili sporťák moon 6, kterým jsme odjezdili až do doby, kdy dcera začla chodit, pak jsme ho prodali-nevyhovovala mně naklápěcí korba 😒
2.dítě-tři kočárky-v-cross-4krát na reklamaci, neustálé problémy s kmitáním kola, padáním boudičky.
sportovní kočárek x-lander xa-koupený už použitý, s ním jsem byla maximálně spokojená
golfky chicco multiway, s těma jezdíme teď, taky spokojenost velká 🙂 další už neplánuju 🙂

ferinka
14. črc 2011

Ty jo to jsou počty kolikrát 😕 😀 😀 😀
No druhé dítě a po prvním mám trojkombinaci Esprit clasic a golfky Chicco a u toho i zůstanu,takže dvě děti,dva kočárky 😎

ivuska.h
14. črc 2011

2 děti a 3. na cestě, dva kočáry (další kupovat nebudem) -- trojkombinace CAM Cortina a golfáč Jané Energy. Mnohem víc kusů mám nosítek a šátků 😀

ivanavorlickova
15. črc 2011

U Páji - 3 kousky:
1) trojkombinace polák Mikrus (půjčený od exšvagrové) - ve výtahu jsem v 8 měsících Páji ohnula rukojeť a už nešla spravit, takže šel z domu
2) sporťák z druhé ruky - nějaká mně neznámá značka (po těch letech už ani nevím 🙂) - byl obrovský, pro Páju pohodlný, ale taky šíleně těžký (a to i v létě, kdy byla Pája takřka neoblečená), takže po třech měsících putoval ke kamarádce na zahradu
3) obyč nepolohovací golfky z Hypernovy nebo Tesca - na dovču, Pája stejně chtěla pořád chodit a já jsem na golfkách vozila spíš svou kabelku než Páju 😀
+ ještě megastarý houpák na zahradu (Pája v něm byla už asi dvacáté dítě v okolí 🙂 )

Na Davídka máme připraveny zatím 2 kočárky:
1) Firkon Verano - nový
2) trojkombinace Tako z druhé ruky za pár korun - na zahradu
+ později ještě plánujeme koupit nějaké pěkné golfky

Takže suma sumárum na 2 děti - 7 kočárků (i s těma dosud nenakoupenýma a na zahrádku) 🙂

simounah
15. črc 2011

1. dítě - 4 kočárky. + jeden starý na balkon
1) Teutonia Spirit - hluboký byl super, sporťák úzký, tak jsme vyměnili za Jane Slalom
2) Jane Slalom (spokojenost) necháme na druhé
3) golfky Chicco Multiway - spokojenost prostorné
4) golfky TFK Buggster - spokojenost lehká jízda

a pro mimi jsme měli na balkoně a na pohoupání v bytě starou koženou Libertu - tam bylo mega prostoru

crca
15. črc 2011

Dvojčátka a 3 kočárky
1,Trojkombinace(nebo 4 kombinace?)Bambino Duo-dobrej,ale po roce už se v tom dost těžko vozilo,když děti přibrali,ale u nás na horách jediněčnej na terén 😀
2,Golfky Chipollino Geminy,no,taky dobrý,ale cena odpovídá kvalitě
3,obyčejnou libertu na jedno mimi,ten jsme měli jen kolem baráku,posadila je za sebe a spokojenost největší,aspoň jsem nemusela vytahovat ten tank 😀
A tím jsme skončili,stejně teď jezdíme buď autem a pak dojdeme pěšky,nebo hodím ty golfky do auta 😀 😀

coxa
15. črc 2011

u obou tři - hluboká inglesina vittoria, potom sporťák - peg perego AT4 completo a causal play S6 a golkfy - Jané Energy a Babydesign Picaso

handm
15. črc 2011

Vtipná otázka a některé odpovědi typu 19 kusů 😀
U nás - jedno dítě, jeden kočár - trojkombinace Cam Cortina Xtris Evolution, super spokojenost. O golfkách uvažuju, ale spíš si je třeba na dovolenou půjčím od švagrové.
Otázka je, jelikož uvažujeme o 2. prckovi, zda nebudeme muset pořídit sourozenecký kočár. Jinak bych nechala ten první uplně jasně pro druhého prcka.

zdezli
15. črc 2011

2deti - 4 kocarky, pouzivame stale vsechny 4, zalezi, kam jdeme a s kolika detmi 😉

1. Inglesina Magnum - hluboky
2. Peg Perego Pliko - golfky
3.Quinny Zap - lehke a skladne golfky + pouzivame i na MC vajicko
4. ABC Design Zoom - sourozenecky

kutcher
17. črc 2011

2 - inglesina sofia hluboký a inglesina otutto 3kombinace vč. autosedačky... získala jsem tím 2 různé podvozky a 2 různě skladné korby - lze je mezi sebou kombinovat a spokojenost absolutní!

jancule79
17. črc 2011

Ahoj - na 2 děti 4 kočárky.
1. Herqules Razor 6 Spin - používaný pouze do 1 roku, protože v roce se syn na délku nevešel do sporťáku. A v zimě ve fusaku už vůbec ne. Ale jinak spokojenost.
2. Sporťák Jané Slalom Pro - používáme
3. Golfky Peg Perego Pliko - používáme
4. Sourozenecký kočár EasyWalker Duo - super kočárk, ale teď už budeme prodávat

evulka25
17. črc 2011

1. Implast - 3 kombinace, používaný cca do 1,5 roku
2. do města Cam Flip - golfky
Obojí spokojenost

petasa
18. črc 2011

my meli trojkombinaci Austin coletto 4,to byla korba hluboka,sportak i vajicko,a v deseti mesicich ,tedy nedavno jsme presidlily do takovych vychytanych golfaku od Baby design,zn.Bunny plus

andy80
19. črc 2011

1. dítě
1. Chicco klasický hluboký kočárek
2. Sporťák ABC Desing
3. Lehký sporťák Baby Desing

2. dítě
1. Trojkombinace X-lander X3 i s autosedačkou
2. Hoco Tornádo, jen sporťák, pořídila jsem trojkolku s ruční brzdou kvůli bruslím
3. Golfky Cam
4. Lehký sporťák Free Line

veronikavlaskova
19. črc 2011

1. Inglesina Magnum Allum - kombinovaný, maximální spokojenost
2. Zopa Fusion - sporťák, spokojenost
3. Herlag Siena - golfky objednané
Ještě jsme měli Golfky Inglesina Espresso, ale nešli až do lehu, tak hned zase šly 😀

benjik
23. črc 2011

1.dítě 3 kočárky.
o d švagra známé jsme dostali za pár korun sice používané kočárky od Patronu,ale byly jak nové. Měly jsme nejdříve hluboký,cca do 8.měsíců,pak sporták,ale tam nám odešel po roce podvozek a navíc byl moc velký na cestování busem,tak 3.kočárek byly golfky.

vixina
9. srp 2011

1 dítě 7 kočárků 😀
Hluboký s městským podvozkem (2000 Kč)
Hluboký s teréním podvozkem (1000 Kč)
Hluboký do práce (200 Kč)
Hluboký na balkon (600 Kč)
Sporťák (1100 Kč)
Golfky (700 Kč) (neosvědčili se, už jsou prodané)
Golfky (400 Kč)
Na další nechávám jeden hluboký, sporťák a golfky.

krokodilek
15. srp 2011

1 dítko = prozatím 2 kočárky
3-kombinace Dreamer 2011 (Baby Design) = 5950 kč ( Za 5000 kč podědila neteřinka). Používaný od narození ( listopad) do cca 9 měsíce.
Sporťák- X-lander XA 2011 = 7300 kč . Koupila jsem ho 7/2011 tak zatím jsem s ním spokojena malé bude teprve v listopadu 1 rok takže počítám, že příští rok se budou kupovat golfky 🙂

terkaz
15. srp 2011

Dve deti.
1. kocarek Inglesina magnum
2. kocarek Inglesina espresso
Oba kocary jsou super, vydrzi snad vsechno 🙂 Zatim jsme nemeli zadnou poruchu.

vorllinka
15. srp 2011

1. dítko
-trojkombinace Jané Slalom pro, max. spokojenost
-golfky Bugaboo Bee+ - taky obrovská spokojenost, bohužel do terénu nejsou

Pro Šimiho už kupovat žádný kočárek nebudu a pro druhé se uvidí 😉 Ale jsem s oběma opravdu spokojená, takže bych ani měnit nemusela 😉

brusinka.pusinka
15. srp 2011

2 děti
syn před 16 lety to měl 2 kombinaci zekiwa a skladnéý sporťák chicco s přehazovací rukojetí oba byli podarované dál do rodiny
a dcerka 2 kočárky 1. 3 kombinaci Dorjan danny sport 2009
a teď používáme a jsme moc spokojené s chcicco ct04 golfky 😉 ale brzo budem uplně bez kočárku malá raději na odrážedle a nebo pěšky 😉

a jedne kočárek jsme měli na chaloupce starší ale plně funkční abychom nemuseli vozit Dorjanka

vojtisek2007
15. srp 2011

1.dítě (před 12ti lety) - dvojkombinace chicco + golfáče Dema - takže 2 kusy
2. dítě - hoco diamond - na nátlak manžela - DĚS, pak jsem koupila cam cortinu a super - taktéž dva kusy
3. dítě - po roce od druhého -sourozenencký Abc desing zoom - bohužel nám ho po třech měsících ukradli, takže jsme koupili sourozeneckej Babywelt, a potom sporťáček ze sady chicco trio S3 - máme dodnes - takže 3 kusy.

Nejvíc se mi osvěčil sporťák od chicca a (to je moje srdeční záležitost 🙂 ) jako hlubokej cortina - s těma jsem byla fakt spokojená.